صفحه 9 از 638 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieht نمایش پست ها
    سلام
    من سوالم مربوط به بعد از دریافت ویزا و لند در دانمارک میشه. دوستان محترمی که اطلاعات دارند خیلی لطف می کنن راهنمایی کنن.
    داشتن گرین کارت سه ساله آیا به منزله هیچگونه حمایتی از جانب دولت دانمارک هست؟ مثلا فردی که گرین کارت گرفته شرایطش توی پرداخت شهریه دانشگاه یا موسسات آموزشی فنی حرفه ای با یک دانشجوی اینترنشنال فرقی داره؟ دوره های آموزشی زبان دانمارکی خاصی براش از پیش برنامه ریزی شده یا نه؟
    من سوالات بالا را برای مقایسه شرایط یک مهاجر در کانادا و دانمارک پرسیدم و یک مهاجر تحت برنامه نیروی کار ماهر پس از لند در کانادا مشمول بسیاری از مزایاها میشه اما در مورد دانمارک نمی دونم.
    دوره های آموزشی زبان رایگان است. شما مشمول خیلی از حقوق شهروندی میشین. اصولا با گرین کارت شما اجازه تحصیل ندارید. برای تحصیل باید ویزای جداگانه بگیرید و چون ما خارج از اتحادیه اروپا هستیم برای تحصیل در مقطع لیسانس یا فوق لیسانس باید پول بدهیم. برای دکترا به همه حقوق می دن که تو صفحات دیگر این سایت که مربوط به تحصیل در دانمارکه توضیح داده شده.

Junior Member

سلام . باتشکر از راهنمایی شما بهزاد جان
    من دسامبر گذشته مدارکمو تحویل سفارت دادم .هنوز خبری نشده.همسر من فروردین به آلمان وسپس دانمارک میره.سئوالم اینه میتونه مدارک خودش ودو پسرم را مستقیمآ به اداره مهاجرت دانمارک بده.

سلام دوستان.
    من سال گذشته که سوئد زندگی میکردم درخواست گرین کارت 3 ساله را از کنسولگری توی کپنهاگن دادم. برای خودمم و خانومم. مدارک من کامل بود و فقط یک گیری دادن که ساپورت مالی یکساله باید بنام من باشه که من هم خودم و هم خانوممو می تونم ساپورت کنم. اما من جداگونه گرفته بودم. امروز از سفارت دانمارک تو تهران با من تماس گرفتند که ویزای من آمادس و از 29 فوریه 2012 تاریخ داره و تاییدیه مالیه جدید فردا ببرم سفارت که پرونده خانومم هم جریان بیفته.گفتش من باید برم اونجا بعدش که مستقر شدم ویزای خانومم هم صادر می کنند. سوال من اینه که:
    1- چرا 6 ماهه دادن اولش؟ مال همه همینطوریه؟ من دانمارک که بودم گفتن اولش 1ساله و یا حتی 3ساله می زنیم اگه تو اسکاندیناوی بوده باشین و گفت 3 ساله زدن بسته به تصمیم کنسولگری هست.
    2- سفارت بهم گفت فردا صبح برم ویزامو تو پاسم بزنه ولی قبلش فرم از سایت دانلود کنم و پر شده ببرم. فرمی من پیدا نکردم!! کسی لینک فرمارو داره؟

سپاس از دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط ahdi نمایش پست ها
    سلام . باتشکر از راهنمایی شما بهزاد جان
    من دسامبر گذشته مدارکمو تحویل سفارت دادم .هنوز خبری نشده.همسر من فروردین به آلمان وسپس دانمارک میره.سئوالم اینه میتونه مدارک خودش ودو پسرم را مستقیمآ به اداره مهاجرت دانمارک بده.
    اگر منظورتون همین دسامبریه که گذشت که هنوز خیلی زوده. بر اساس تجربه فعلا حداقل 8 تا 12 ماه برای کسانی که تو ایران هستن طول می کشه. راجع به تحویل مدارک هم تا اونجایی که من تو سایت خوندم در صورتی میشه جای دیگه تحویل داد که سه ماه اقامت قانونی داشته باشین و باز هم بر همین اساس امکان تحویل مدارک تو دانمارک، اگر مقیم دانمارک نباشین، نیست. گرچه اصولا مدارک همسر و فرزندان رو میشه به صورت آنلاین هم فرستاد.

نکته مهم در مورد این پست:
    از بهار 2012 به بعد تا الان که تابستان 2013 است، ویزای 90 روز در 6 ماه، به 180 روز و 6 ماه تغییر کرده است. بنابراین محدودیت 90 روزه ذکر شده در این پست دیگر ملاک نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من سال گذشته که سوئد زندگی میکردم درخواست گرین کارت 3 ساله را از کنسولگری توی کپنهاگن دادم. برای خودمم و خانومم. مدارک من کامل بود و فقط یک گیری دادن که ساپورت مالی یکساله باید بنام من باشه که من هم خودم و هم خانوممو می تونم ساپورت کنم. اما من جداگونه گرفته بودم. امروز از سفارت دانمارک تو تهران با من تماس گرفتند که ویزای من آمادس و از 29 فوریه 2012 تاریخ داره و تاییدیه مالیه جدید فردا ببرم سفارت که پرونده خانومم هم جریان بیفته.گفتش من باید برم اونجا بعدش که مستقر شدم ویزای خانومم هم صادر می کنند. سوال من اینه که:
    1- چرا 6 ماهه دادن اولش؟ مال همه همینطوریه؟ من دانمارک که بودم گفتن اولش 1ساله و یا حتی 3ساله می زنیم اگه تو اسکاندیناوی بوده باشین و گفت 3 ساله زدن بسته به تصمیم کنسولگری هست.
    2- سفارت بهم گفت فردا صبح برم ویزامو تو پاسم بزنه ولی قبلش فرم از سایت دانلود کنم و پر شده ببرم. فرمی من پیدا نکردم!! کسی لینک فرمارو داره؟

سپاس از دوستان
    1- ویزا 6 ماهه هست. یعنی شما تا 6 ماه می تونین برین. 90 روز هم می تونین اونجا باشین. ولی این ویزاست. تا رسیدین دانمارک باید برین اقامتتون رو بگیرین. اقامت سه ساله هست. توی برگه ای که تو سفارت بهتون میدن راهنمایی کرده. برای همسرتون آنلاین هم می تونین اقدام کنین. ولی بستگی داره که الان میخواین برین یا اینکه میخواین صبر کنین دیرتر برین.
    2- کدوم فرم رو گفت؟ فرمها توی آدرس newtodenmark.dk تو قسمت فرمها هست.
    ویرایش توسط behzadsharif : July 10th, 2013 در ساعت 02:33 AM دلیل: آپدیت کردن اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    1- ویزا 6 ماهه هست. یعنی شما تا 6 ماه می تونین برین. 90 روز هم می تونین اونجا باشین. ولی این ویزاست. تا رسیدین دانمارک باید برین اقامتتون رو بگیرین. اقامت سه ساله هست. توی برگه ای که تو سفارت بهتون میدن راهنمایی کرده. برای همسرتون آنلاین هم می تونین اقدام کنین. ولی بستگی داره که الان میخواین برین یا اینکه میخواین صبر کنین دیرتر برین.
    2- کدوم فرم رو گفت؟ فرمها توی آدرس newtodenmark.dk تو قسمت فرمها هست.
    سلام
    من الان ویزای دانشجویی از اسپانیا دارم واسه دکترا. من 3سالی دیگه درس دارم تو اسپانیا. می تونم درخواست بدم کارهای اقامتیمو 3سال دیگه انجام بدم یا اینکه تو همین 6 ماهه باید انجام بدم؟
    راجع به فرم هم چیزی نگفت!

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    سلام
    من الان ویزای دانشجویی از اسپانیا دارم واسه دکترا. من 3سالی دیگه درس دارم تو اسپانیا. می تونم درخواست بدم کارهای اقامتیمو 3سال دیگه انجام بدم یا اینکه تو همین 6 ماهه باید انجام بدم؟
    راجع به فرم هم چیزی نگفت!
    مگه اقامت سه ساله ندادن بهتون؟ اون موقع که دیگه از بین میره اعتبارش. تو همین 6 ماه باید برین برای کار اقامتتون. اصولا برای چی گرین کارت گرفتین. چون اگه تو این سه سال کار نکنین که تمدید نمی شه. دوباره باید پول بدین گرین کارت بگیرین.

Junior Member

سلام آقا بهزاد
    شما برای همسرتان چطور پول را پرداخت کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    مگه اقامت سه ساله ندادن بهتون؟ اون موقع که دیگه از بین میره اعتبارش. تو همین 6 ماه باید برین برای کار اقامتتون. اصولا برای چی گرین کارت گرفتین. چون اگه تو این سه سال کار نکنین که تمدید نمی شه. دوباره باید پول بدین گرین کارت بگیرین.
    امروز که سفارت بودم بهم گفتن که اول یک ویزای ملی دانمارک که 6 ماهه هست بهم میدن که تاریخش از 29فوریه 2012 شروع شده. واسه خانومم هم وقتی رفتم اونجا درخواست ID Card دادمو و اسکان پیدا کردم میرم اداره مهاجرتی که تو خود کپنهاگن هست درخواست میدم خانومم بره!!! در حالیکه من برای خودم و خانومم همزمان درخواست داده بودم. عجیبه!!
    اما مشکل من اینجاس که پذیرش دکترا از اسپانیا گرفتم و دارم کارهای سفارت اسپانیارو تو سوئد انجام میدم (ویزای شینگن از سوئد دارم). اگه این ویزای 6 ماهه بخوره تو پاسم ممکنه سفارت اسپانیا گیر بده که برم اونو باطل کنم بعد درخواست ویزای اسپانیارو بدم.
    اما از طرفی این ویزای 6ماهه اول دانمارک شینگن نیست ولی میترسم مهرش بخوره تو پاسم تو سفارت اسپانیا دردسر بشه!! هر چی هم از سفارت امروز پرسیدم بهم جواب ندادن و خیلی خیلی خیلی بی ادب هستند.

کسی میتونه همفکری بده؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط ahdi نمایش پست ها
    سلام آقا بهزاد
    شما برای همسرتان چطور پول را پرداخت کردید؟
    از طریق یکی از آشناها که خارج از کشوره با ویزا کارد. حدود 274 یورو میشه. تو ایران هم جاهایی هستن که این کارو براتون می کنن. پرس و جو کنید پیدا می کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)