صفحه 91 از 638 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141191591 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط jari1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 30 september وقت دارم.
    مهندس نفت apply کردم.
    اگر کسی سوالی داره در خدمتم.
    سلام دوستان
    من به غیر از نمره زبان 100 امتیاز دارم.
    نمره زبانم TOEFL است که بالاتر از حد نصابه ولی تا JUNE 2012 اعتبار داشت.
    به نظر شما برای مصاحبه اقدام کنم یا دوباره امتحان زبان بدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raminmohe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به غیر از نمره زبان 100 امتیاز دارم.
    نمره زبانم TOEFL است که بالاتر از حد نصابه ولی تا JUNE 2012 اعتبار داشت.
    به نظر شما برای مصاحبه اقدام کنم یا دوباره امتحان زبان بدم.
    مدرک زبانتون باید حتما اعتبار داشته باشد. شاید دوستانی که کارشون زیاد طول کشیده به خاطر تمام شدن اعتبار مدرک زبانشون رد شده باشند. به هرحال اعتبار مدرک زبان فقط 2 سال است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط solida نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد به شما دوستان
    چند تا مشكل داشتم اگر راهنمايي بفرماييد لطف مي كنيد.
    1. امتيازم به زور و زحمت و جنگ و دوا به 70 مي رسه، اميدي هست يا بي خيال شم برم هروقت امتيازم رفت بالا بيام؟!؟!
    2. خوشبختانه رشته ي درسيم كامپيوتر ه و در positive list هست، اما متاسفانه درسم مهر 91 تموم ميشه و 2 سال سابقه كاروبيمه و 1سال و نيم بدونه بيمه در زمينه ي كامپيوتر و شبكه دارم كه اگر اين مهم باشه كه سابقه ي كار از تاريخ پايان تحصيل حساب بشه من امتياز سابقه كار رو نمي گيرم.
    3. IELTS نيز امتحان ندادم .
    با اين جريانات بي خيال مهاجرت شم و برم اينا رو جور كنم بد بهش فكر كنم!!!!!؟؟؟؟
    با تشكر.
    دوست عزیز
    حتما باید حداقل 100 امتیاز رو کسب کرده باشید و مدرک زبان هم از شرط های لازم است برای این ویزا .حتی اگر بخواهید دانشجویی برای این کشور یا هرکشور دیگری هم اقدام کنید داشتن مدرک زبان با نمره کافی یکی از شرایط ضروری است. فعلا باید صبر کنید تا شرایط شما برای این ویزا مناسب بشه. البته می تونید امتحان زبان بدهید و اگر نمره کافی کسب کردید برای ویزای دانشجویی اپلای کنید. ( بعد از اینکه فارغ التحصیل شدید).

Junior Member nemojik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mining engineer

سلام دوستان، این متن ایمیلی که دیروز از سفارت زدن بابت هزینه های رسیدگی و نحوه پرداخت آنها به دلار.
    Dear applicant,

We would like to inform you about the new procedure of Royal Danish Embassy in Tehran on cost recovery.

Effective Tuesday, 02nd October 2012, every visa and consular services will be subjected to utilize USD fees for their services. This also will affect your application for GR1 processing fee and document authenticities.

The applicable fees in your case ‘Green card Scheme’ for main applicant costs 235 USD and for signature authentication of the Iranian Ministry of Foreign Affairs or true copy of the original certification costs 30 USD for each case.

Please note that the Fee for case order ID . preferably must be paid by Credit Card or Outside the Country which the amount is 1,065 US Dollars and you should present the receipt at the time of appointment

Paying of the case order id fee to the Embassy will prolong the case processing in Denmark. Because of sanctions Embassy cannot transfer money easily abroad. Immigration Service will not start the process of any application before the fee is already in their account.

Therefore, you are requested to prepare yourself to bring the correct fee, having the exact amount and changes as the embassy may not be able to provide you with the changes.

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم که مدرک آیلتس باید آکادمیک یا جنرال باشه یا تفاوتی نمیکنه؟
    برای یادگیری زبان دانمارکی از چه مراجعی میتوان استفاده کرد؟

در مورد سوال اول: فرقی نمی کنه. سوال دوم رو من اطلاعی ندارم به نگر من از خود سفارت دانمارک بپرسید شاید خودشون آموزش زبان دانمارکی ارائه بدن.

سلام دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد متالورژی- جوشکاری، دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من هفته پیش که ایمیل دادم به سفارت برای تعیین وقت مصاحبه، به من وقت ندادن و تنها گفتن تو 2013 برات وقت میدیم و الان خیلی شلوغه و خبرت می کنیم.
    آیا از این موضوع کسی اطلاعی داره و یا براش پیش اومده؟ یعنی کلا جوابشون تو این روزه اینطوره؟

Junior Member

سلام دوستان
    پاسخ 1) فرقی نمیکند هم جنرال قبوله هم آکادمیک
    پاسخ 2) برای یادگیری زبان دانمارکی تاپیکی به همین اسم در موضوع دانمارک در همین فروم ایجاد شده یک سری به اون بزنید و یک فایل pdf که کتاب آموزش زبان دانمارکی هستش (به انگلیسی توضیح داده) وبسیار کتاب خوبی است برای self study اون کتاب رو دانلود کنید و اگر موفق شدید cd های اون که فایل صوتی اش هستش رو از اینترنت دانلود کنید خیلی کمک خوبی است واسه یادگیری این زبان . اما مراقب باشید من وفتی خواستم فایل صوتی رو دانلود کنم کلی ویروس دانلود کردم به جاش و سیستمم خیلی قاطی کرد . مواظب باشید از چه سایتی دانلود میکنید.
    البته کتابی به اسم دانمارکی درسفر هم درکتابفروشیها هستش اما زیاد جالب نیست و یادگیری هرزبانی اگر با روش نادرستی شروع شود طرف کلا از اون زبان زده میشه. ولی کتابی که pdf هستش در تاپیک زبان دانمارکی کتاب خیلی خوبیه برای شروع برای مبتدیها.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid84 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هفته پیش که ایمیل دادم به سفارت برای تعیین وقت مصاحبه، به من وقت ندادن و تنها گفتن تو 2013 برات وقت میدیم و الان خیلی شلوغه و خبرت می کنیم.
    آیا از این موضوع کسی اطلاعی داره و یا براش پیش اومده؟ یعنی کلا جوابشون تو این روزه اینطوره؟
    سلام
    من هفته گذشته ٣شنبه واسه وقت ايميل زدم و تو جواب همون ايميل معمول اومد كه صبر كنيد و....تا الانم خبري نشده
    ميشه بگيد چند روز بعد از درخواست وقت اين ايميل رو فرستادن؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    سلام
    من هفته گذشته ٣شنبه واسه وقت ايميل زدم و تو جواب همون ايميل معمول اومد كه صبر كنيد و....تا الانم خبري نشده
    ميشه بگيد چند روز بعد از درخواست وقت اين ايميل رو فرستادن؟
    منم همین سوال رو دارم الان 20 روزه که ایمیل درخواست تعیین وقت مصاحبه رو فرستادم. بچه ها قبلا می گفتن 2 هفته ای جواب میدن. کسی اطلاعی نداره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)