صفحه 92 از 638 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142192592 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

با سلام
    كسي از دوستان اطلاع داره كه آيا سفارت دانمارك واسه آموزش زبان دانماركي كلاسي برگزار مي كنه؟ يا تهران ميشه كلاسي واسه آموزش اين زبان پيدا كرد؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    مدرک زبانتون باید حتما اعتبار داشته باشد. شاید دوستانی که کارشون زیاد طول کشیده به خاطر تمام شدن اعتبار مدرک زبانشون رد شده باشند. به هرحال اعتبار مدرک زبان فقط 2 سال است.

من آبان ماه اقدام کردم و از اعتبار آیلتس ام 2و3 ماه گذشته بود یعنی اگر رد شده باشم تا حالا نباید خبر می دادن ؟ یا مثلا بگن که دوباره مدرک زبان بیارم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raminmohe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم که مدرک آیلتس باید آکادمیک یا جنرال باشه یا تفاوتی نمیکنه؟
    برای یادگیری زبان دانمارکی از چه مراجعی میتوان استفاده کرد؟
    سلام
    برای یاد گیری زبان دانمارکی الان cd های آموزش زبان دانمارکی Roseta stone وارد بازار شده که قیمتش هم خیلی مناسبه و هم خیلی خوب آموزش میده. به نظر من ارزش خریدن داره. پیروز باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    سلام
    من هفته گذشته ٣شنبه واسه وقت ايميل زدم و تو جواب همون ايميل معمول اومد كه صبر كنيد و....تا الانم خبري نشده
    ميشه بگيد چند روز بعد از درخواست وقت اين ايميل رو فرستادن؟
    دوست عزیز
    درمورد بنده که اینطوری بود بعد از ایمیلی که زدم و مشخصاتم رو گفتم و بعد از ایمیل اونها که صبور باشید و.. نزدیک 2 ماه و نیم بعدش ایمیل زدند و وقت مصاحبه دادند. احتمالا توی این فصل سرشون شلوغه و باید صبر کنید فعلا تا خودشون خبرتون کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    با سلام
    كسي از دوستان اطلاع داره كه آيا سفارت دانمارك واسه آموزش زبان دانماركي كلاسي برگزار مي كنه؟ يا تهران ميشه كلاسي واسه آموزش اين زبان پيدا كرد؟
    ممنون
    من وقتی رفته بودم سفارت برای مصاحبه این سوال رو پرسیدم و اونها گفتندخیر .حتی کتابهایی واسه اموزش زبان دانمارکی هم نداشتند. اما یکی از دوستان cd rosseta stone رو پیشنهاد دادند که می تونید بخرید و خودآموز کار کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    منم همین سوال رو دارم الان 20 روزه که ایمیل درخواست تعیین وقت مصاحبه رو فرستادم. بچه ها قبلا می گفتن 2 هفته ای جواب میدن. کسی اطلاعی نداره؟
    نگران نباشید بعد گذشت 2 ماه و نیم من هنوز جوابی نگرفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد متالورژی- جوشکاری، دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط nava_so نمایش پست ها
    دوست عزیز
    درمورد بنده که اینطوری بود بعد از ایمیلی که زدم و مشخصاتم رو گفتم و بعد از ایمیل اونها که صبور باشید و.. نزدیک 2 ماه و نیم بعدش ایمیل زدند و وقت مصاحبه دادند. احتمالا توی این فصل سرشون شلوغه و باید صبر کنید فعلا تا خودشون خبرتون کنند.
    خیلی ممنون که تجربه خودتونو گفتین. چون برا خود منم همین ایمیلو دادن و چند نفری روهم شفاها شنیدم که اینطور شده و خوبه که اینطور و با شنیدن تجربیات دیگران کمتر نگران تغییر برنامه به خاطر مشکلات موجود می شیم. ولی اگه تا اون وقت positive list عوض شه و لیس رشته ها تغییر کنه چی؟آیا میشه به یه طریقی مطمئن شد و روش از الان تا تاریخ مصاحبه حساب وا کرد؟؟

Junior Member

با سلام به دوستان
    دوستان زیادی در پستها نوشته اند که برای گرفتن وقت مصاحبه باید با ایمیل وقت گرفت ولی در سایت سفارت دانمارک در تهران
    http://iran.um.dk/en/travel-and-resi...isa-residence/

ذکر شده تنها از طریق تلفن وقت بگیرید.
    Appointment for interview : The applicant should contact the Embassy by phone ONLY during the hours stated below !!! The Embassy does NOT contact the applicants !!!

میخواستم بدونم تلفنی مزیتی داره یا خیر؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

دوستان بلاخره متوجه شدین که برای ارسال فرم همراه ، امضاء الکترونیکی همونیه که توی سفارت ازمون گرفتن یا نه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط raminmohe نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    دوستان زیادی در پستها نوشته اند که برای گرفتن وقت مصاحبه باید با ایمیل وقت گرفت ولی در سایت سفارت دانمارک در تهران
    http://iran.um.dk/en/travel-and-resi...isa-residence/

ذکر شده تنها از طریق تلفن وقت بگیرید.
    Appointment for interview : The applicant should contact the Embassy by phone ONLY during the hours stated below !!! The Embassy does NOT contact the applicants !!!

میخواستم بدونم تلفنی مزیتی داره یا خیر؟
    دوست عزیز زیاد به نوشته های سایتشون توجه نکنید من هم زنگ زدم بعد بهم فرمت ارسال ایملو گفتند و بعدش گفتن بهشون ایمیل بزنم فرمت نامه ام در مورد مدرک تحصیلی سابقۀ کار اعتبار پاسپورت تاریخ اخد مدرک آیلتس و نمرۀ اون بود لذا شما برای محکم کاری زنگ بزنید تا فرمت ایمیلو بهتون بگن بعدش طبق اون فرما به سفارت ایمیل بزنید تا بهتون وقت بدن. موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)