صفحه 92 از 558 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

با عرض سلام و خسته نباشيد
    سوالاتي كه دارم اينه كه رشته من مهندسي آب از دانشگاه شريف هستش با سابقه 4 سال مرتبط. توي دانشگاههاي مختلف كه رشته خودمو سرچ مي كنم توي دپارتمان محيط زيست هستش كه در اين صورت بنابر طرح گرين كارت رشته من همون environmental engineering ميشه كه تو positive list هم هست. ميخواستم ببينم آيا امتياز positive list رو ميگيرم يا نه؟ دوم اينكه آزمون زبان من آيلتس آكادميك هستش با نمره 6 . درنتيجه آيا نمره زبان رو هم ميارم يا نه؟ممنون ميشم اگه جوابمو بدين.راستي برا 26 دي وقت سفارت دارم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza0086 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشيد
    سوالاتي كه دارم اينه كه رشته من مهندسي آب از دانشگاه شريف هستش با سابقه 4 سال مرتبط. توي دانشگاههاي مختلف كه رشته خودمو سرچ مي كنم توي دپارتمان محيط زيست هستش كه در اين صورت بنابر طرح گرين كارت رشته من همون environmental engineering ميشه كه تو positive list هم هست. ميخواستم ببينم آيا امتياز positive list رو ميگيرم يا نه؟ دوم اينكه آزمون زبان من آيلتس آكادميك هستش با نمره 6 . درنتيجه آيا نمره زبان رو هم ميارم يا نه؟ممنون ميشم اگه جوابمو بدين.راستي برا 26 دي وقت سفارت دارم.
    باور کنین توی سایت اداره مهاجرت جوابتون هست. شما از زبان 15 امتیاز میگیرین. اگر فوق لیسانس باشین 60 امتیاز و سابقه کار هم 5 امتیاز و سنتون رو هم که نمیدونم ولی حداکثر 15 امتیاز که میشه جمعا 95 امتیاز.
    اینکه به زور بخواین رشته تون رو ببرین توی محیط زیست که نمیشه. وزارت کار به این چیزها کاری نداره و سخت هم میگیره. اونها منظورشون اینه که کسی آلودگی هوا و مواد زائد جامد و تصفیه آب و فاضلاب و اینها گذرونده باشه. به جای این کار برین دوباره امتحان زبان بدین یک تافل 72 بگیرین یا آیلتس 6.5 که امتیاز بگیرین. اینجوری فقط پولتون هدر میره.
    نکته بعدی هم که اینجا بازار کار آب اصلا خوب نیست. به نظرم پذیرش بگیرین برین آمریکا.

Junior Member

خدمت سروران بزرگوار فروم خصوصا اقا بهزاد سلام عرض مينمايم

بنده حدود 40 روز پيش مداركم را به سفارت ارائه نموده ام و ميخواهم از طريق سايت وضعيت پرونده را كنترل نمايم. براي ورود ظاهرا درخواست NEMID مينمايد. لطفا راهنمايي فرماييد چگونه ميتوان از اخرين وضع ويزا كسب اطلاع كرد.

با سپاس

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_2012 نمایش پست ها
    خدمت سروران بزرگوار فروم خصوصا اقا بهزاد سلام عرض مينمايم

بنده حدود 40 روز پيش مداركم را به سفارت ارائه نموده ام و ميخواهم از طريق سايت وضعيت پرونده را كنترل نمايم. براي ورود ظاهرا درخواست NEMID مينمايد. لطفا راهنمايي فرماييد چگونه ميتوان از اخرين وضع ويزا كسب اطلاع كرد.

با سپاس
    نمی تونین. کسی که ساکن اینجا باشه بهش nem id میدن و به درد درخواستهای بعدی میخوره (پیگیری وضعیت همسر، تمدید اقامت، دعوتنامه توریستی و ...). در هر صورت چیز خاصی هم نشون نمیده. فقط میزنه که تصمیم گرفته شده یا نه !!! و تازه نمیزنه که تصمیم هم مثبته یا نه!!! واسه همین نگران نباشین. بشینین و صبر کنین که بهتون زنگ بزنن که بگن فردا بیاین ویزاتون رو بگیرین یا اینکه خدای نکرده ریجکت شدین.

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

از دوستانی که موفق شدند تاییدیه تحصیلی بگیرند خواهش می‌کنم تصویر تاییدیه خود را برای من ارسال کنند. یا اگر مقدور است برای دیگران هم به اشتراک قرار بدهند.البته هر دوستی که این لطف را بکند منت بزرگی سر ما گذاشته. برای اطمینان روی مشخصات خودتان را خط بکشید.
    من دانشگاه اصفهان مراجعه کردم و به هر کارمندی در هر بخشی رجوع کردم از این موضوع بی‌خبر هستند. در نهایت گفتند اگر کسی توانسته چنین نامه‌ای بگیرد بیار ببینیم تا ما هم صادر کنیم!!
    اگر امکان دارد دوستی بزرگواری کند می‌توانم تصویر را به آنها نشان یدهم تا مشابه آن برای من صادر شود. من 40 روز دیگر نوبت دارم ولی هنوز در این مورد موفق نشده‌ام.
    با تشکر.

Junior Member nemojik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mining engineer

سلام به همگی.
    دوستان در فرم GR1 در بخش higher education در محل admission riquirements برای لیسانس و فوق لیسانس از طریق کنکور سراسری چه باید بنویسیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مكانيك، صنعتی اصفهان

سلام دوستان
    بنا به دلایلی عجله کردم و پول رو خیلی زودتر از موعد مصاحبه، آنلاین واریز کردم. حالا که این مباحث رو در مورد دانمارک میشنوم، ناامید شدم. آیا میشه این مبلغ واریز شده به صورت آنلاین رو پس گرفته قبل از روز مصاحبه؟
    با تشکر

راستش منم مثل شما نمیتونم تصمیم بگیرم اصلا اقدام بکنم یا نه .........
    شرایط خیلی سختی هستش ، آدم از یه طرف میگه خب هرچی باشه از ایران بهتره ، از یه طرف دیگه می بینم طرف با فوق لیسانس بهترین دانشگاه
    مملکت رفته و برگشته و میگه فقط به زبان دانمارکی میشه کار پیدا کرد ...........!
    انصافا موندم چیکار کنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_s_sadeghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنا به دلایلی عجله کردم و پول رو خیلی زودتر از موعد مصاحبه، آنلاین واریز کردم. حالا که این مباحث رو در مورد دانمارک میشنوم، ناامید شدم. آیا میشه این مبلغ واریز شده به صورت آنلاین رو پس گرفته قبل از روز مصاحبه؟
    با تشکر

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

سلام دوستان...
    کسی میدونه مدت زمان لازم جهت دریافت ویزای همراه از زمان اپلای کردن برای همراه، چقدره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز برای مصاحبه رفتم
    یه چند نکته :
    ۱- از روزه سشنبه همه هزینهها به دلار گرفته میشه.
    ۲- کسایی که مثله من آدرسو برای بار اول میران حتمن روزه قبل برن یه دوری بزنن
    ۳- کل هزنیه من ۶۷۰ هزار تومان به اضافه ۸۸۰ یورو که با ویسکارت دادم
    ۴- کپی پاسپورت از صفه اول و صفحاته دارای اطلاعات و صفی آخر
    ۵- هر مدارکی که نتونستید تهیه کنید رو تو کامنت بنویسید
    ۶- من باره ارشادم تائیدیه نتونستم بگیرم گفتش که تو کامنت بنویسین که دانشگاه نداده و گفت این تو رونده برسی امتیازه منفی حساب نمیشه
    ۷- باره همه آرزوی موفقیت دارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)