صفحه 93 از 638 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103143193593 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

من منتظر رسيدن زمان مصاحبم هستم، از شانس خوشمون ديروز از سفارت به من ايميل زدن كه ديگه نقدي ريال نميگيريم و بايد خودتون كيس آي دي تشكيل بديد و با مستركارت يا ويزا واريز كنيد و رسيد رو با خودتون بياريد.
    موضوع اصلي اينه كه ريال كه ميگرفت سفارت ، به نرخ دولتي حساب ميكرد اما الان بايد از نرخ عزيز و گرامي آزاد ارز استفاده كنيم كه هزينه رو دو برابر ميكنه.
    كسي كرون ارزون يا يورو! سراغ داره؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط azadspy نمایش پست ها
    من منتظر رسيدن زمان مصاحبم هستم، از شانس خوشمون ديروز از سفارت به من ايميل زدن كه ديگه نقدي ريال نميگيريم و بايد خودتون كيس آي دي تشكيل بديد و با مستركارت يا ويزا واريز كنيد و رسيد رو با خودتون بياريد.
    موضوع اصلي اينه كه ريال كه ميگرفت سفارت ، به نرخ دولتي حساب ميكرد اما الان بايد از نرخ عزيز و گرامي آزاد ارز استفاده كنيم كه هزينه رو دو برابر ميكنه.
    كسي كرون ارزون يا يورو! سراغ داره؟
    همه کرون ارزون سراغ دارن و منتظرن که به شما بفروشن! ولی جدا از شوخی، این پولی که میگیرن خرج یک ماه زندگیتون تو دانمارک هم نمیشه. دانمارک کشور گرونیه و حداقل ماهی دو میلیون تومن خرجتونه. بچه هایی که اول 2011 اپلای کردن، کرون 200 تومان بود و وقتی جوابشون اومد 350 تومن شده بود (از جمله من). یعنی پولهامون نصف شد. پس با این حساب ما دیگه باید خودکشی میکردیم. چون فرض کنین الان پول سفارت هم میشد ریالی، خرج اینجا رو که باید از کرون آزاد میدادین.
    اگر مسئله ما و امثال ما یک میلیون تومان پول بود، که همونجا میموندیم. شما حداقل سه ماه اول که باید از جیب خودتون بخورین. یعنی حداقل 6 میلیون تومان (که پارسال همین موقع می شد 3 میلیون تومان!!!).

Junior Member

سلام آقا بهزاد
    می خواستم بدونم کار همسرتون به سلامتی درست شد؟
    ضمنا من می خواهم آنلاین واسه پسر و همسرم اقدام کنم, گواهی بانکی رو کی بگیرم یعنی چند وقت اعتبار داره.
    ده روز جلوتر از اپلای بگیرم اشکالی نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    همه کرون ارزون سراغ دارن و منتظرن که به شما بفروشن! ولی جدا از شوخی، این پولی که میگیرن خرج یک ماه زندگیتون تو دانمارک هم نمیشه. دانمارک کشور گرونیه و حداقل ماهی دو میلیون تومن خرجتونه. بچه هایی که اول 2011 اپلای کردن، کرون 200 تومان بود و وقتی جوابشون اومد 350 تومن شده بود (از جمله من). یعنی پولهامون نصف شد. پس با این حساب ما دیگه باید خودکشی میکردیم. چون فرض کنین الان پول سفارت هم میشد ریالی، خرج اینجا رو که باید از کرون آزاد میدادین.
    اگر مسئله ما و امثال ما یک میلیون تومان پول بود، که همونجا میموندیم. شما حداقل سه ماه اول که باید از جیب خودتون بخورین. یعنی حداقل 6 میلیون تومان (که پارسال همین موقع می شد 3 میلیون تومان!!!).
    سلام
    اینکه می فرمایید "شما حداقل سه ماه اول که باید از جیب خودتون بخورین یعنی حداقل 6 میلیون تومان"
    برای مجرده یا متأهل؟
    کار پیدا کردن چقدر طول میکشه؟
    شما الان اونجا هستین؟
    با تشکر

Junior Member

سلام خسته نباشید
    شما کی اقدام کردید؟ با توجه به اینکه برای همسرتون باید بایومتری توسط سفارت انجام بشه ایا سفارت قبول می کنه که ایشون برای انگشت نگاری برن؟ در این خصوص اطلاعی دارید ؟منم شرایطم مثل شماست و برای همسر و پسرم می خوام آنلاین اقدام کنم ولی نمی دونم سفارت انگشت نگاری همسرم رو انجام می ده یا خیر .ممنون می شم اگر اطلاعاتتون رو در اختیارم بگذارید.

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    سلام بهزاد جان. منظورتون از سه ماهه اول چیه یعنی بعد از سه ماه اونجا بودن و سازکاری با محیط و زبان میشه کار گیر آورد؟ این سوال رو هم اگه جواب بدین ممنون میشم که واسه رشته نفت کار هست یا نه؟
    مرسی پیشاپیش

Junior Member

سلام
    شما کی اقدام کردید؟ من 11 ماه قبل اپلای کردم.
    به نظر من که باید واسه ویزا آنلاین اپلای کنیم و بعد که رفتیم بایومتری اونجا انجام می شه چون من خودم هم انجام ندادم. یعنی فکر کنم بعد از رفتن انجام می دیم.
    با اپه اطلاعات خاصی داشتید ممنون می شم مطرح کنید
    می شه راجع به شرایتطون کلی توضیح بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد متالورژی- جوشکاری، دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط jari1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 30 september وقت دارم.
    مهندس نفت apply کردم.
    اگر کسی سوالی داره در خدمتم.
    سلام دوست عزیز
    من هم می خوام برای Oil & Gas اقدام کنم
    آیا از شرایط کاری تو این زمینه اونجا خبر دارین؟

Junior Member

سلام و خسته نباشيد به همه
    سوالم اينه كه براي سابقه ي كار حتما بايد ار تاريخ پايان ليسانس به بد باشه ؟!؟!؟ (يعني من فوق ديپلم كه گرفتم بدش كار كردم و تا الان ، درسمم مهر تموم ميشه تو اين شرايط 3سال سابقه كاري كه دارم حساب ميشه؟!؟! )
    و به نظرتون منطقيه از طريق تحصيل در رشته ي زبان دانماركي اقدام كرد و تو اون مدت دنبال كار گشت و ويزا رو به ويزاي كاري تغيير داد؟!؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط solida نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد به همه
    سوالم اينه كه براي سابقه ي كار حتما بايد ار تاريخ پايان ليسانس به بد باشه ؟!؟!؟ (يعني من فوق ديپلم كه گرفتم بدش كار كردم و تا الان ، درسمم مهر تموم ميشه تو اين شرايط 3سال سابقه كاري كه دارم حساب ميشه؟!؟! )
    و به نظرتون منطقيه از طريق تحصيل در رشته ي زبان دانماركي اقدام كرد و تو اون مدت دنبال كار گشت و ويزا رو به ويزاي كاري تغيير داد؟!؟!
    بایدی در کار نیست واسه سابقه کار. ولی چون خارج کاردانی ندارند یه خورده غیر معقول به نظر خواهد رسید.
    سوال دومتون رو دقیق نمیتونم بگم.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)