صفحه 94 از 638 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144194594 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar1358 نمایش پست ها
    سلام
    شما کی اقدام کردید؟ من 11 ماه قبل اپلای کردم.
    به نظر من که باید واسه ویزا آنلاین اپلای کنیم و بعد که رفتیم بایومتری اونجا انجام می شه چون من خودم هم انجام ندادم. یعنی فکر کنم بعد از رفتن انجام می دیم.
    با اپه اطلاعات خاصی داشتید ممنون می شم مطرح کنید
    می شه راجع به شرایتطون کلی توضیح بدید.
    سلام من دو هفته قبل اقدام کردم.اگر انلاین بخواهیم برای خانواده اقدام کنیم در فرم انلاین قسمت بایومتری گفته که بعد از ارسال فرم 14 روز زمان هست که به سفارت برای انگشت نگاری مراجعه کرد و من مطمئن نیستم که سفارت این وقت رو به همراه بده و من از این بابت نگرانم

Junior Member

سلام. کسی میدونه از زمان بیومتریک تا گرفتن کارت اقامت چند روز طول می کشه؟
    میشه کشورهای دیگه اورپا با این ویزا(سی) رفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی بین الملل

تا جايي كه به همه گفتن حتما ديگه.ولي هيچ ايميلي در اين خصوص به من ارسال نشده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZI17 نمایش پست ها
    سلام من دو هفته قبل اقدام کردم.اگر انلاین بخواهیم برای خانواده اقدام کنیم در فرم انلاین قسمت بایومتری گفته که بعد از ارسال فرم 14 روز زمان هست که به سفارت برای انگشت نگاری مراجعه کرد و من مطمئن نیستم که سفارت این وقت رو به همراه بده و من از این بابت نگرانم
    کم کم منم دارم نگران میشم. خوب من امروز زنگ می زنم سفارت می پرسم شما هم اگه اطلاعاتی داشتید لطفا بفرمایید. راستی شما کجا زندگی می کنید؟ چی خوندید؟و ....
    من زیاد با فروم کار نکردم نمی دونم اگه بخواهیم اطلاعات تماس به همدیگه بدیم همینجا باید بنویسیم؟

Junior Member

کم کم منم دارم نگران میشم. خوب من امروز زنگ می زنم سفارت می پرسم شما هم اگه اطلاعاتی داشتید لطفا بفرمایید. راستی شما کجا زندگی می کنید؟ چی خوندید؟و ....
    من زیاد با فروم کار نکردم نمی دونم اگه بخواهیم اطلاعات تماس به همدیگه بدیم همینجا باید بنویسیم؟
    پیام خصوصی بگذارید روی اسم کاربر کلیک کنید و گزینه پیام خصوصی رو انتخاب کنید من برای شما پیام خصوصی گذاشتم توی ایمیلتون می تونید پیام خصوصی ها رو ببینید. منم اگر اطلاعاتی گیر آوردم حتما می گم اگر تونستید با سفارت تماس بگیرید لطفا به منم بگید

Junior Member

پیام خصوصی بگذارید روی اسم کاربر کلیک کنید و گزینه پیام خصوصی رو انتخاب کنید من برای شما پیام خصوصی گذاشتم توی ایمیلتون می تونید پیام خصوصی ها رو ببینید. منم اگر اطلاعاتی گیر آوردم حتما می گم اگر تونستید با سفارت تماس بگیرید لطفا به منم بگید
    سلام

من هم مشکل شما رو دارم.نزدیک به 10 ماه از زمان اپلای خودم می گذره و البته به دلیل مسایل موجود هنوز موفق به اپلای برای همسرم نشدم. من بعد از توصیه دوستان حدود دو ماه پیش با سفارت تماس گرفتم و متاسفانه گفتند که برای همراه هیچ کاری انجام نمی دهند. جدا نمی دونم چه کنیم !!! متاسفانه اداره مهاجرت و سفارت دانمارک با هم در تناقض هستند. لطفا اگر خبر جدیدی داشتین ما رو هم از این سردرگمی نجات بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimi نمایش پست ها
    سلام

من هم مشکل شما رو دارم.نزدیک به 10 ماه از زمان اپلای خودم می گذره و البته به دلیل مسایل موجود هنوز موفق به اپلای برای همسرم نشدم. من بعد از توصیه دوستان حدود دو ماه پیش با سفارت تماس گرفتم و متاسفانه گفتند که برای همراه هیچ کاری انجام نمی دهند. جدا نمی دونم چه کنیم !!! متاسفانه اداره مهاجرت و سفارت دانمارک با هم در تناقض هستند. لطفا اگر خبر جدیدی داشتین ما رو هم از این سردرگمی نجات بدین
    آنلاین برای همسرتون اقدام کنید امروز یکی از دوستان با سفارت تماس گرفتند و به ایشون گفتند که 3 صفحه اول فرم آنلاین رسید پول پرداختی به همراه اصل پاسپورت و مبلغ 310000 تومان به ازای هر نفر در روزهای دوشنبه تا پنج شنبه مراجعه کنید برای انگشت نگاری.

Junior Member arsana61 آواتار ها

آنلاین برای همسرتون اقدام کنید امروز یکی از دوستان با سفارت تماس گرفتند و به ایشون گفتند که 3 صفحه اول فرم آنلاین رسید پول پرداختی به همراه اصل پاسپورت و مبلغ 310000 تومان به ازای هر نفر در روزهای دوشنبه تا پنج شنبه مراجعه کنید برای انگشت نگاری.
    از کی میتونیم آنلاین انجام بدیم؟ من هم ایمیل دادم گفتن ما کاری برای همراه انجام نمیدیم.

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام آقا بهزاد
    می خواستم بدونم کار همسرتون به سلامتی درست شد؟
    ضمنا من می خواهم آنلاین واسه پسر و همسرم اقدام کنم, گواهی بانکی رو کی بگیرم یعنی چند وقت اعتبار داره.
    ده روز جلوتر از اپلای بگیرم اشکالی نداره؟
    نه متاسفانه.
    معمولا 2 تا سه هفته اعتبار داره گواهی بانکی.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط raminmohe نمایش پست ها
    سلام
    اینکه می فرمایید "شما حداقل سه ماه اول که باید از جیب خودتون بخورین یعنی حداقل 6 میلیون تومان"
    برای مجرده یا متأهل؟
    کار پیدا کردن چقدر طول میکشه؟
    شما الان اونجا هستین؟
    با تشکر
    خرج عمده مسکنه که خیلی مجرد و متاهلش فرقی نداره. مگه بچه داشته باشین و اتاق بیشتر بخواین. خرج غذا به نسبت مسکن زیاد نیست.
    اینکه کار پیدا کردن چقدر طول میکشه خیلی سوال کلی هست. وقتی 70 درصد گرین کارتیها کار تخصصی نمیکنند و 25 درصد برمیگردن یعنی اینکه ممکنه اصلا هم پیدا نشه. نمیشه گفت چقدر طول میکشه. بستگی داره چقدر دانش، رابطه، زبان و شانس دارین. بله.
    اگر این فروم رو از اول تا الان بخونین، اطلاعات بیشتری هم در زمینه کار و اینها پیدا میکنین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)