صفحه 95 از 638 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145195595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط arra_eng2000 نمایش پست ها
    سلام بهزاد جان. منظورتون از سه ماهه اول چیه یعنی بعد از سه ماه اونجا بودن و سازکاری با محیط و زبان میشه کار گیر آورد؟ این سوال رو هم اگه جواب بدین ممنون میشم که واسه رشته نفت کار هست یا نه؟
    مرسی پیشاپیش
    من سه ماه رو همینطوری گفتم. بعدش هم نگفتم بعد از سه ماه میشه کار کرد ولی دیگه بعیده زودتر از این بشه کار گیر آورد.
    یعنی به نظرم اینکه یه نفر تو یک کشور خارجی که زبانش رو بلد نیستین (یا حتی اگه بلدین) بتونه سه ماهه کار گیر بیاره، خیلی خیلی بعیده. بالاخره یه زمانی طول میکشه از روزی که اولین رزومه رو میفرستین و بررسی کنن و بعد میرین مصاحبه و ..... ولی اگه شما یک هفته ای کار گیر آوردین هم خوبه. وقتی خود دولت دانمارک از متقاضیان میخواد برای یک سال ساپورت مالی داشته باشن و گواهی رو ارائه بدن، حتما رو یک حسابی این کار رو کرده.

واسه رشته نفت هم کار هست. باید سرچ کنین تو سایتهایی که قبلا معرفی کردم بهتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza11111 نمایش پست ها
    سلام. کسی میدونه از زمان بیومتریک تا گرفتن کارت اقامت چند روز طول می کشه؟
    میشه کشورهای دیگه اورپا با این ویزا(سی) رفت؟
    تو سایتشون زده بین 4 تا 6 ماه. برای من سه هفته ای اومد. برای بعضی ها دو ماه و نیم!!!
    توریستی میشه رفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد متالورژی- جوشکاری، دانشگاه تهران

من حدود 10 روز پیش برا تعیین وقت مصاحبه ایمیل دادم که تو جواب گفتن صبور باشید و 2013 بهتون وقت می دیم و الان خیلی شلوغه
    ولی امروز یه ایمیل دادن که برای Oct 14 وقت دادن. یعنی حدود 4 هفته بعد. فعلا من مدرک ارشدمم نگرفتم.
    به نظرتون برخلاف ایمیل قبلیشون چرا به این زودی وقت دادن؟
    من برای Oil & Gas اقدام می کنم.
    آیا رشته تاثیر داره یا شانسیه یا چه میدونم دلیل دیگه ای داره؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    تو سایتشون زده بین 4 تا 6 ماه. برای من سه هفته ای اومد. برای بعضی ها دو ماه و نیم!!!
    توریستی میشه رفت.
    سلام آقا بهزاد.
    مرسی از راهنماییهاتون. لطف میکنید بفرمایید پس اینکه بعضی ها میگن ۱۰ ماه یا یکساله منتظرن یعنی چی؟ رو چند ماه حساب کنیم؟ خیلی برام مهمه که برنامه ریزی کنم. من هنوز مصاحبه نشدم .
    خیلی ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimi نمایش پست ها
    سلام

من هم مشکل شما رو دارم.نزدیک به 10 ماه از زمان اپلای خودم می گذره و البته به دلیل مسایل موجود هنوز موفق به اپلای برای همسرم نشدم. من بعد از توصیه دوستان حدود دو ماه پیش با سفارت تماس گرفتم و متاسفانه گفتند که برای همراه هیچ کاری انجام نمی دهند. جدا نمی دونم چه کنیم !!! متاسفانه اداره مهاجرت و سفارت دانمارک با هم در تناقض هستند. لطفا اگر خبر جدیدی داشتین ما رو هم از این سردرگمی نجات بدین
    سلام نسیم جان.
    شما الان دانمارک هستین؟ ویزاتونو گرفتین؟
    من یکم گیج شدم در مورد مدت انتظار.
    مرسی از پاسخگوییتون.

Junior Member

سلام آقا بهزاد
    خوبید
    مرسی بابت اطلاعات خوبتون
    من 30 sep وقت دارم
    با این چیزایی که گفتید
    آیا مهاجرت به دانمارک واقعا ارزششو داره؟
    من میخام مهنذسی نفت apply بکنم.
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid84 نمایش پست ها
    من حدود 10 روز پیش برا تعیین وقت مصاحبه ایمیل دادم که تو جواب گفتن صبور باشید و 2013 بهتون وقت می دیم و الان خیلی شلوغه
    ولی امروز یه ایمیل دادن که برای Oct 14 وقت دادن. یعنی حدود 4 هفته بعد. فعلا من مدرک ارشدمم نگرفتم.
    به نظرتون برخلاف ایمیل قبلیشون چرا به این زودی وقت دادن؟
    من برای Oil & Gas اقدام می کنم.
    آیا رشته تاثیر داره یا شانسیه یا چه میدونم دلیل دیگه ای داره؟؟؟؟؟
    من هم امروز جواب وقتم اومد.بعد يك هفته جواب دادن و واسه 11 Nov وقت گذاشتن.شايد رشته مهم باشه ولي به نظرم بيشتر به خاطر خلوت شدن فصل توريسته.
    من مدركم بعد از ٤ ماه تازه ديروز آماده شد ولي بخاطربي توجهي پرسنل ... دانشگاه شماره شناسنامه منو اشتباه وارد كردن كه امروز مجبور شدم دوباره بدم واسه اصلاح...اميدوارم فقط زود آماده كنن...!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی بین الملل

مي شه لطفا يكي من رو نسبت به مبالغ هزينه و همچنين نحوه پرداخت راهنمايي كنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

سلام دوستان. من ليسانس مهندسي عمران و فوق ليسانس مهندسي صنايع و چند سال سابقه كار در پروژه هاي نفت و گاز بعنوان كارشناس ارشد برنامه ريزي و كنترل پروژه دارم. با توجه به نزديكي زمان مصاحبه مي خواستم بدونم آيا مي تونم از امتياز positive list بعنوان oil & Gas Eng يا Building Eng استفاده كنم؟ اين موضوع خيلي برام مهمه چون اگر جزو positive list قرار نگيرم 5 امتياز كم خواهم داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    سلام آقا بهزاد.
    مرسی از راهنماییهاتون. لطف میکنید بفرمایید پس اینکه بعضی ها میگن ۱۰ ماه یا یکساله منتظرن یعنی چی؟ رو چند ماه حساب کنیم؟ خیلی برام مهمه که برنامه ریزی کنم. من هنوز مصاحبه نشدم .
    خیلی ممنون.
    این مطلبی که reza نوشته بود و پرسیده بود از زمان بیومتریک تا کارت اقامت چقدر طول میکشه، من با فرض اینکه قبل از 20 می 2012 اپلای کرده و الان ویزا رو گرفته یا منتظر ویزاست جواب دادم. چون افرادی که قبل از 20 می اپلای کردن تو سفارت انگشت نگاری نشدن وقتی میان اینجا باید برن سرویس سنتر (اگر کپنهاگ باشن) یا پلیس محلی (اگر شهرهای دیگه باشن)، از اون موقع تا دریافت کارت اقامت بین یک ماه تا دو ماه و نیم طول میکشه.

ولی اگر منظور از زمان مصاحبه تا گرفتن ویزا باشه، الان هم سه ماه و نیمه داشتیم، هم 14 ماهه. من خودم 9 ماهه جوابم اومد. ولی این که سه ماه و نیمه جوابش اومد، همین امسال اپلای کرده بود. یکی دیگه از دوستای خودم هم چهار ماهه جوابش اومده. کلا هیچ حسابی نداره. واسه همین آماده باشین. ریجکت هم چندین مورد بوده البته.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)