صفحه 97 از 638 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147197597 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام. دوستان خواهش مي كنم راهنمايي كنيد. براي اپلاي كردن بعنوان Oil & Gas Eng سابقه كار در صنعت نفت كافي است يا بايد حتما رشته تحصيلي نيز مرتبط باشد (نظير مهندسي شيمي يا فرآيند)؟

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZI17 نمایش پست ها
    آنلاین برای همسرتون اقدام کنید امروز یکی از دوستان با سفارت تماس گرفتند و به ایشون گفتند که 3 صفحه اول فرم آنلاین رسید پول پرداختی به همراه اصل پاسپورت و مبلغ 310000 تومان به ازای هر نفر در روزهای دوشنبه تا پنج شنبه مراجعه کنید برای انگشت نگاری.
    سلام, شما چه زمان واسه خونوادتون فرم آنلاین پر کردین؟ همون زمان که مدارک خودمو تحویل دادم واسه اونام فرم پر کنم؟ هزینه افراد خونواده رو نمیخواد با کردیت کارت پرداخت کنیم؟ باید دستی ببریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arshi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی هست که از دانشگاه شریف تائیدیه مدرک گرفته باشه؟ من زنگ زدم گفتن نمیدن!
    ضمنا در IELTS نمره کلی ملاک هستش یا کمترین نمره از چهار مهارت ؟
    سلام
    بله من تونستم تاییدیه لیسانسمو بگیرم. برای فوق نتونستم از امیر کبیر بگیرم . یعنی اینکه گرفتم اما زیرش نوشته بود ارزش ترجمه ندارد. تو صفحه 8 فرمها کافیه ذکر کنی که نتونستی بگیری. شاد باشید

Junior Member

سلام، از دوستان کسی اطلاع داره رشته plant engineering که در positive list ذکر شده دقیقا چی هستش؟ از رشته های محیط زیست یا کشاورزی هستش؟و اصلا آیا معادل این رشته رو در ایران داریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    سلام, شما چه زمان واسه خونوادتون فرم آنلاین پر کردین؟ همون زمان که مدارک خودمو تحویل دادم واسه اونام فرم پر کنم؟ هزینه افراد خونواده رو نمیخواد با کردیت کارت پرداخت کنیم؟ باید دستی ببریم؟
    سلام بعد از تحویل مدارک خودتون به سفارت برای خانواده انلاین اقدام کنید و حتما پرداخت باید با کردیت کارت و یا هر کارت دیگه(مستر ویزا و ...)باشه.موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZI17 نمایش پست ها
    سلام بعد از تحویل مدارک خودتون به سفارت برای خانواده انلاین اقدام کنید و حتما پرداخت باید با کردیت کارت و یا هر کارت دیگه(مستر ویزا و ...)باشه.موفق باشید
    هزینه ای که واسه خودمون پرداخت میکنیم 1065 $ است , واسه همسر و دو فرزندم چقدر باید با کردیت کارت پرداخت کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    هزینه ای که واسه خودمون پرداخت میکنیم 1065 $ است , واسه همسر و دو فرزندم چقدر باید با کردیت کارت پرداخت کنیم؟
    برای هرکدام 2030 کرون دانمارک

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Computer Engineering

با سلام به دوستان
    ممنون می شم به سئوال من هم جواب بدید
    من در حال حاضر برای اخذ پذیرش دکترا در دانمارک منتظر جواب استاد و دانشگاه هستم.
    1) می خواستم بدونم اگر همزمان هم برای دانشجویی و هم گرین کارت درخواست ویزا به سفارت دانمارک بفرستم مشکلی پیش می یاد؟
    ضمن اینکه رشته من جزو پوزیتیو لیست هم هست.
    2) اگر الان درخواست گرین کارت رو بفرستم سفارت، و در این زمان هم پذیرش من اوکی بشه و بعدش بخوام برای مصاحبه دانشگاه و یا حتی دکترا ویزای دانشجویی بگیرم، این مساله درخواست قبلی گرین کارت من مانع صدور ویزای دانشجویی نخواهد شد؟

در نهایت، شما فکر می کنید من کدوم گزینه رو الان در اولویت قرار بدم؟
    ابتدا با گرین کارت برم دانمارک و بعد در دانمارک برای دکترا اقدام کنم؟ یا اینکه از اینجا پذیرش دکترا بگیرم(که خیلی رقابتی و سخت هست) و با ویزای دانشجویی به دانمارک برم؟

بسیار سپاسگزارم

با سلام , من چند سوال داشتم. ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه
    1-واسه بچه ها مهد کودک رایگانه یا هزینه داره؟ من دخترم 4 ساله و پسرم 3 ماهه است اگه بخوام برم کلاس اونا رو باید چی کار کنم؟
    2-کدوم شهرا واسه اقامت مناسبترن؟ که هم اجاره خونه زیاد نباشه و هم بشه کار پیدا کرد؟
    3- ما که 4 نفریم میتونیم خونه 1 خوابه اجاره کنیم, یا بر مبنای تعداد افراد باید اتاق داشته باشه؟یعنی برای ما 3 خوابه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

گرين كارت دانمارك
    با سلام دوستان عزيز يه سوالى برام بوجود امده به نظر شما بهتر خودم شخصا اقدام كنم يا به اين شركتها پول بدم كه گرين كارت دانمارك برام بگيرن من پزشك هستم و تمامى مدارك مورد نياز از جله دانشنامه و ايلتس و دارم لطفا اگه ميشه راهنمايي كنيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)