صفحه 98 از 638 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148198598 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmunchen نمایش پست ها
    گرين كارت دانمارك
    با سلام دوستان عزيز يه سوالى برام بوجود امده به نظر شما بهتر خودم شخصا اقدام كنم يا به اين شركتها پول بدم كه گرين كارت دانمارك برام بگيرن من پزشك هستم و تمامى مدارك مورد نياز از جله دانشنامه و ايلتس و دارم لطفا اگه ميشه راهنمايي كنيد
    سلام, اصلا نیاز به وکیل نیست.
    یک ایمیل به سفارت میزنین و اونا در جواب بهتون وقت مصاحبه میدن. فقط روز مصاحبه تمام مدارکتون کامل باشه.
    من خودم هنوز مصاحبه نرفتم ولی از راهنمایی های دوستان در این فروم استفاده کردم.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    سلام, اصلا نیاز به وکیل نیست.
    یک ایمیل به سفارت میزنین و اونا در جواب بهتون وقت مصاحبه میدن. فقط روز مصاحبه تمام مدارکتون کامل باشه.
    من خودم هنوز مصاحبه نرفتم ولی از راهنمایی های دوستان در این فروم استفاده کردم.
    می شه لطفا یک نمونه از ایمیل ها برای وقت سفارت یا اطلاعاتی که باید در اون ذکر بشه رو بگید
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoush1689 نمایش پست ها
    می شه لطفا یک نمونه از ایمیل ها برای وقت سفارت یا اطلاعاتی که باید در اون ذکر بشه رو بگید
    ممنونم
    تو قسمت subject حتما بنویسین: GR1 INTERVIEW
    Madam/Sir, I checked the website www.newtodenmark.dk and i read the conditions on GR1 or Green Card Scheme carefully. I get more than 100 scores, please put me in your interview lists.
    Name and Surname:......
    Degree and Major:............
    English Certificate:IELTSDate of issue of the English certificate and the expiry date:...........
    Expiry date of the passport:.........
    Mobile Number:.......
    Landline Phone Number:...............

SINCERELY YOURS,

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Computer Engineering

تو قسمت subject حتما بنویسین: GR1 INTERVIEW
    Madam/Sir, I checked the website www.newtodenmark.dk and i read the conditions on GR1 or Green Card Scheme carefully. I get more than 100 scores, please put me in your interview lists.
    Name and Surname:......
    Degree and Major:............
    English Certificate:IELTSDate of issue of the English certificate and the expiry date:...........
    Expiry date of the passport:.........
    Mobile Number:.......
    Landline Phone Number:...............

SINCERELY YOURS,
    تشکر از پاسخ سریع شما.
    1)اگر در حال حاضر مدرک زبان نداشته باشم و بخوام در این فاصله بگیرم باز هم لازمه در موردش در این ایمیل چیزی ذکر کنم؟
    2)منظور از landline number چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoush1689 نمایش پست ها
    تشکر از پاسخ سریع شما.
    1)اگر در حال حاضر مدرک زبان نداشته باشم و بخوام در این فاصله بگیرم باز هم لازمه در موردش در این ایمیل چیزی ذکر کنم؟
    2)منظور از landline number چیه؟
    1- نگین مدرک ندارین. ولی این رو در نظر داشته باشین که امکان داره وقت مصاحبه حدود 2 ماه بعد بدن. پس هر چه زودتر واسه امتحان اقذام کنین
    2-شماره تلفن ثابت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Soil science, Ph.D

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian26 نمایش پست ها
    سلام، از دوستان کسی اطلاع داره رشته plant engineering که در positive list ذکر شده دقیقا چی هستش؟ از رشته های محیط زیست یا کشاورزی هستش؟و اصلا آیا معادل این رشته رو در ایران داریم؟
    با سلام، مهندسی علوم گیاهی که همان معادل مهندسی کشاورزی هستش.

سلام دوستان.
    اصلا نمی خوام جو منفی بدم و از این کار خوشم نمیاد ،ولی میگن نروژ و دانمارک میخوان سفارتشونو ببندن. اگه اینطور شه تکلیف مصاحبه شده ها و نشده ها چی میشه؟ ارزش داره اقدام کنیم یا اینجا هم پول بی زبونو واریز میکنیم حسابشون و بعد میدیم تو بک لاگ به امید خدا (عین کانادا).

اگه کسی میدونه جدیه زودتر بگه یه فکر دیگه بکنیم. والا ضعف اعصاب گرفتم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    همه کرون ارزون سراغ دارن و منتظرن که به شما بفروشن! ولی جدا از شوخی، این پولی که میگیرن خرج یک ماه زندگیتون تو دانمارک هم نمیشه. دانمارک کشور گرونیه و حداقل ماهی دو میلیون تومن خرجتونه. بچه هایی که اول 2011 اپلای کردن، کرون 200 تومان بود و وقتی جوابشون اومد 350 تومن شده بود (از جمله من). یعنی پولهامون نصف شد. پس با این حساب ما دیگه باید خودکشی میکردیم. چون فرض کنین الان پول سفارت هم میشد ریالی، خرج اینجا رو که باید از کرون آزاد میدادین.
    اگر مسئله ما و امثال ما یک میلیون تومان پول بود، که همونجا میموندیم. شما حداقل سه ماه اول که باید از جیب خودتون بخورین. یعنی حداقل 6 میلیون تومان (که پارسال همین موقع می شد 3 میلیون تومان!!!).

سلام
    آقای شریف ازتون یک سوال داشتم من با یک آشنا تو دانمارک صحبت کردم گفت خرج یه زوج حدودا ماهی 10000 کرون میشه که با کرون 420 تومن امروز خیلی گرونه. می خواستم بدونم آیا میشه خرج ماه رو با کمتر از این مقدار بست؟ (خونه و خورد و خوراک و کلا همه خرجها). چون متاستفانه ما باید کمه کم یک سال باید از جیب بخوریم.

به ما که حدودا 6 ماه دیگه وقت دادن !!!
    همون بریم کانادا بهتره ....

1- نگین مدرک ندارین. ولی این رو در نظر داشته باشین که امکان داره وقت مصاحبه حدود 2 ماه بعد بدن. پس هر چه زودتر واسه امتحان اقذام کنین
    2-شماره تلفن ثابت

سلام
    بعد از دو ماه و نيم دوندگي براي تاييديه تحصيلي تازه موفق شدم يه نامه براي مقطع ليسانس بگيرم . متن نامه به اين صورت است كه:

بازگشت به نامه .... به پيوست تصوير تاييد شده اصل مدرك آقاي .... فارغ التحصيل مورخ ..... دوره كارشناسي رشته حسابداري اين دانشگاه ارسال ميگردد. ضمنا معدل نامبرده ... ميباشد.
    (پيوستش هم كپي دانشنامه را مهر زده اند)

اين متن قابل قبوله؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)