نقل قول نوشته اصلی توسط Firefox نمایش پست ها
خیلی ممنون از پاسختون. ولی صادقانه بخوام برخورد کنم، باید به افسر بگم که به این دلایل همین یک جا رو اپلای کردم:

1. من به دلایلی از جمله درگیر بودن برای پایان نامه، برای اپلای دیر جنبیدم (راستش میخواستم بذارم برای سال بعد!)، و این دانشگاه خوشبختانه ددلاینش 15 ژانویه بود و تونستم بهش برسم. بعد از این تاریخ دیگه دانشگاه هایی که تو زمینه ی من قوی بودند، ددلاینشون گذشته بود.

2. این دانشگاه بسیار زود من رو اکسپت کرد و من هم درجا آفرشون رو پذیرفتم، چون خیلی به کارشون می خوردم و 7 تا هیئت علمی تو زمینه کاری من دارند، که فوق العاده است.

3. طبیعیه که بعد از این کار از لحاظ اخلاقی درست نبود جاهای دیگه اپلای کنم، و دانشگاه های مناسبی که ددلاین هاشون باقی مونده بود، همه شون رنکشون پایین تر از این بود. (بعدش هم، مگه پول از سر راه آوردم)

4. استاد راهنمام اکیدا توصیه کرد که وارد این گروه بشم چون لینک های خوبی دارند.

حالا بنظرتون همین صداقت رو به خرج بدم؟ اصلا افسر بهم وقت میده اینها رو براش بگم یا وسطش حرفم رو قطع میکنه؟
بهتر نیست همون اول که افسر میپرسه چند جا اپلای کردی، دیپلماتیک بهش جواب بدم و مثلا بگم من نمره های آزمون هام رو برای 4 تا دانشگاه فرستادم؟
(همه از تعداد زیاد می نالن، تعداد کم هم شده واسه ما دردرسر! )
همون دلایل ۱ و ۲ که گفتید خوبه.

دلیل ۳ که معنی‌ نمیده. اخلاقی‌ نبود یعنی‌ چی‌؟ دانشجو تا ۱۵ آوریل وقت داره که در مورد آفر‌های دانشگاه‌های دیگه تصمیم گیری کنه.

دلیل ۴ هم بوداره. "لینک"؟ یعنی‌ شما قصد دارید بعد از اتمام تحصیل در آمریکا بمونید؟