صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 90

موضوع: اعتبار مدرک دانشگاههای اتریش

Member zohre7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer eng...TU Wien

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاههای اتریش

دوستان من الان یه نظر دارم
    دانشگاه وین یعنی فنی چون فقط رشته های فنی داره یه ذره رنکش پایینه اما تو مهندسی 70 تا 80 تا 90 ایناست

درود
    من در حال حاضر توی انگلیس در حال گرفتن مستر هنر هستم - دیروز بهم پیشنهاد تحصیل رایگان برای PHD توی آلمان - فرانسه - اتریش رو دادن !!
    اول اینکه میخواستم بدونم در رشته هنر اوضاع دانشگاه های اتریش چطوره ؟ بعد اینکه بین اتریش و آلمان کدوم بهتره ؟ لطفا این موضوع رو در نظر بگیرید که همسرم هم همراه من هست و الان در حال خوندن فاندیشن هست که از سال دیگه بتونه واسه لیسانس بخونه !!
    آیا زبان تدریسشون انگلیسیه ؟

Member zohre7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer eng...TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ir00 نمایش پست ها
    درود
    من در حال حاضر توی انگلیس در حال گرفتن مستر هنر هستم - دیروز بهم پیشنهاد تحصیل رایگان برای PHD توی آلمان - فرانسه - اتریش رو دادن !!
    اول اینکه میخواستم بدونم در رشته هنر اوضاع دانشگاه های اتریش چطوره ؟ بعد اینکه بین اتریش و آلمان کدوم بهتره ؟ لطفا این موضوع رو در نظر بگیرید که همسرم هم همراه من هست و الان در حال خوندن فاندیشن هست که از سال دیگه بتونه واسه لیسانس بخونه !!
    آیا زبان تدریسشون انگلیسیه ؟
    بعضی از دانشگاها و بعضی از رشته ها انگلیسیه
    دقیق نمی دونم کدوما

Junior Member

سلام ميشه كمكم كنيد؟؟
    سوالمو بپرسم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrdad نمایش پست ها
    سلام ميشه كمكم كنيد؟؟
    سوالمو بپرسم ؟
    سلام دوست عزيز، سوالتان را مطرح بفرماييد. انشالله جواب داده ميشه.

Junior Member maryam95 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط aryabod570 نمایش پست ها
    برای ادامه تحصیل رشته معماری در دانشگاه وین چطوره از نظر اعتبار جهانی
    ممنون میشم یکی از دوستان مرا راهنمایی کند
    سوال منم دقیقا همینه....من بین kth و چالمرز سوئد و دانشگاه وین اتریش برای رشته معماری مرددم....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم.من هیچ دانشگاهی برای اتریش تو رنکینگ دانشگاه های جهان ندیدم.البته پارامترهای زیادی هست که تعیین می کنه خوب بودن دانشگاه رو.شما اولین کار باید ببینید چقدر استاد به پایان نامه شما می خوره و اونا تو چه حدی هستن.بیهوده یا بیهوده نبودن رو شما باید خودتون تشخیص بدین.شما به یک عرصه ی بین المللی میرید پس یک مزیت بزرگ هست البته وین دانشگاه های خوب اتریش است.ولی مهم برای دکترا استاد راهنما هست بودن کسانی که به خاطر عدم توجه به استاد راهنما دچار مشکل شدن.

دانشگاه فنی وین 88 امین دانشگاه فنی دنیاست www.topuniversites.com
    دانشگاه فنی گراتز هم 145 امین دانشگاه فنی جهانه کهرنک خیلی بهتری نسبت به دانشگاه های فنی فنلاند و نروژ و دانمارک و سوئد داره جز دانشگاه های فنی swiss england va germany v france va holland از باقی کشورهای اروپایی دانشگاه های فنی سر تری داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam95 نمایش پست ها
    سوال منم دقیقا همینه....من بین kth و چالمرز سوئد و دانشگاه وین اتریش برای رشته معماری مرددم....
    مریم خانوم این اصلا جای دودلی نداره 100 درصد وین رو انتخاب کن اتریش در زمینه معماری بسیار قویتر از این کشور هاست ودر مجموع دانشگاه وین رشد تصاعدی بسیار بالا در این چند سال اخیر در رنکینک ها داشته و همین طور در حاله افزایشه منهای این قضیه اب و هوای بسیار بهتر و امنیت بالاتر نسبت به سوئد و رفاه اجتمایی و امنیت بالاتر داره در ضمن اتریش رابطه بسیار خوبی با ایران داره و فوق العاده شرایط ارمانی برای اقامت داره

سلام به تمام دوستان.....من می‌خواستم از طریقه لیسانسم برای دندانپزشکی در اتریش اقدام کنم..اما زبان آلمای بلد نیستم و همه میگن ۶ماه کامل یاد میگییری...می‌خواستم بدونم آیا باتوجه به هزینهٔ خیلی‌ پایین اتریش برای دانشگاه آیا گزینهٔ خوبیه یا نه؟؟؟آیا آلمانیو ۶ماه یا ۱ساله یاد میگییرم یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط siamakjamali نمایش پست ها
    سلام به تمام دوستان.....من می‌خواستم از طریقه لیسانسم برای دندانپزشکی در اتریش اقدام کنم..اما زبان آلمای بلد نیستم و همه میگن ۶ماه کامل یاد میگییری...می‌خواستم بدونم آیا باتوجه به هزینهٔ خیلی‌ پایین اتریش برای دانشگاه آیا گزینهٔ خوبیه یا نه؟؟؟آیا آلمانیو ۶ماه یا ۱ساله یاد میگییرم یا نه؟
    اتریش دانشگاههای خوبی داره ولی در رشته دندانپزشکی قوی نیست
    در ضمن آلمانی که بشه باهاش سر کلاس برین 1 سال طول میکشه یادگیریش

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)