صفحه 92 از 92 نخستنخست ... 428283848586878889909192
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 917 , از مجموع 917

موضوع: سوالات مربوط به Listening در آزمون تافل iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به Listening در آزمون تافل iBT

سلام.... لینک پادکست های لیسنینگ افیشیال گاید ETS داخل سایت را کسی داره بفرسته... تو کتابخانه سایت نتونستم پیدا کنم... وجود داره داخل سایت؟ ممنون

Junior Member

سلام
    بچه ها کسی ""pdf"" اسکریپت های TPO رو داره؟
    برای reading یک پی دی اف بود که همه ریدینگ ها با سوال و جواب توش بود, خیلی چیزی مناسبی هستش.
    برای listening چنین چیزی هستش؟ خیلی وقت گیره از تو خود نرم افزار چینی اسکریپت ها رو در یکی یکی دربیاریم
    من ندیدم تو پست های اخیر چیزی باشه. لطفا اگر کسی اطلاع داره به من خبر بده

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام اساتید خسته نباشید
    من با اعداد در لیسنینـــــ (بخوانید listening ) مشکل دارم یعنی مثلا وقتی یه لکچر توش عدد داشته باشه طول میکشه تا اون عدد رو بفهمم و اشکال کار اینجاست که باید اونو واسه خودم به فارسی ترجمه کنم و این باعث میشه تا چند کلمه بعد شایدم یه جمله یا بیشتر رو از دست بدم، و وقتی که متن شامل آمار درصدی در سال های مختلف باشه که دیگه کلا به هم میریزم.

شما پیشنهادی برای تقویت لیسنینگ اعداد دارید؟ چکار کنم که بتونم اعداد رو انگلیسی بفهمم و حتی معنی جمله و کلمات رو و نیازی به ترجمه در ذهنم نداشته باشم. تکنیک خاصی برای یادگیری اعداد هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    سلام اساتید خسته نباشید
    من با اعداد در لیسنینـــــ (بخوانید listening ) مشکل دارم یعنی مثلا وقتی یه لکچر توش عدد داشته باشه طول میکشه تا اون عدد رو بفهمم و اشکال کار اینجاست که باید اونو واسه خودم به فارسی ترجمه کنم و این باعث میشه تا چند کلمه بعد شایدم یه جمله یا بیشتر رو از دست بدم، و وقتی که متن شامل آمار درصدی در سال های مختلف باشه که دیگه کلا به هم میریزم.

شما پیشنهادی برای تقویت لیسنینگ اعداد دارید؟ چکار کنم که بتونم اعداد رو انگلیسی بفهمم و حتی معنی جمله و کلمات رو و نیازی به ترجمه در ذهنم نداشته باشم. تکنیک خاصی برای یادگیری اعداد هست؟
    باید با تمرین ، از معادل سازی فارسی و ترجمه کردن صرف نظر کنی. یک تمرین ساده اینست که باید همراه با خواندن انجام بدی : اعداد یک رقمی رو بارها روی کاغذ بنویسی و به زبان انگلیسی جمع و تفریق و ضرب و تقسیم انجام بدی، تا جاییکه دیگه به معادل فارسیشون فکر نکنی

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام دوستان

لیسنینگی که در بخش های راتینگ و اسپینگ هست از نظر سختی در چه سطحی هست؟ آیا به سختی خود بخش لیسنینگ هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    سلام دوستان

لیسنینگی که در بخش های راتینگ و اسپینگ هست از نظر سختی در چه سطحی هست؟ آیا به سختی خود بخش لیسنینگ هست؟
    معمولا لیسینینگ قسمت رایتینگ و اسپیکینگ اسونتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط explorer_ نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها کسی ""pdf"" اسکریپت های TPO رو داره؟
    برای reading یک پی دی اف بود که همه ریدینگ ها با سوال و جواب توش بود, خیلی چیزی مناسبی هستش.
    برای listening چنین چیزی هستش؟ خیلی وقت گیره از تو خود نرم افزار چینی اسکریپت ها رو در یکی یکی دربیاریم
    من ندیدم تو پست های اخیر چیزی باشه. لطفا اگر کسی اطلاع داره به من خبر بده
    با سلام. ترنسکریپت لیسینگ های TPO در سایت تافل3 موجود هست. ضمن این که تمام منابع مهم تافل هم تو اون سایت قرار داده شده و می تونید دانلود کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)