صفحه 7 از 92 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 917

موضوع: سوالات مربوط به Listening در آزمون تافل iBT

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : سوال در زمینه یibt Listening

درود
    کیفیت صدا بسیار خوب و واضح هستش.
    لانگمن که یه جورایی تعطیلاته، بیشتر به بارونز شبیه هستش.
    اوصیکم بالبارونز.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط narges B
    سلام
    من به توصيه دوستان بعد از ليسنينگ لانگمن دلتا رو هم زدم ولي حالا كه سر بارونز اومدم نمره هام خيلي پايين اومده(24)... :'( مي خواستم ببينم دوستاني كه امتحان دادن نمره امتحان نزديك به كدوم بوده دلتا يا بارونز؟با توجه به اين كه نزديك امتحانم هست چيكار كنم خيلي بهم استرس وارد شد...نميدونم چرا بارونز رو اينقدر بد ميزنم!
    نگران نباش...همیشه به خودت بگو نهایت قضیه اینه که بد می دی دیگه!پس چرا به خاطر ترس از بد دادن بد بدی؟
    دوم اینکه تا اونجایی که من متوجه شدم از دوستام،بارونز فرمتش و تیپ سوالاش شبیه امتحان اصلیه ولی سخت تره بنابراین اگه 24 می زنی DON'T PANIC!
    ریدینگ رو از روی LONGMAN و SPEAKING رو هم که تفاوتی نمی کنه چطور تمرین کنی اما سعی کن به خودت مسلط باشی...
    من هم امتحانم نزدیکه...حالت رو می فهمم...ولی به قول یکی از دوستام که موقع کنکور بهم گفت:"It's a passing phase" و واقعاً هم این روزها همه می گذرن...
    به کل زندگیت نگاه کن و این روزها رو کوچیکتر از اون در نظر بگیر که بهت استرس وارد کنن...

خوب خواهی داد...نگران نباش
    Before the Dawn

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشکالات مربوط به Listening iBT

سلام آقا

نگران نباش من هم همین طورم وقتی بارونز را زدم کلی احساس دپرسی کردم اما همه میگند لیسنینگ بارونز سخت تر از تافل است بنابراین نگران نباش مصمم باش و ادامه بده

سلام دوستان عزیز خوشحال میشم کسی جواب منو بده.
    من کلمات کلیدی رو که می نویسم ولی متاسفانه نمی تونم ازشون استفاده کنم.چون سریع می نویسم واقعا بد خط میشه.خواهشا منو راهنمایی کنید.

سلام.
    بچه ها من تقریبا تمام مطالبی که می گه رو می فهمم. مشکلم سر سوالاتشه. گزینه هاش واقعا سخت و نزدیک به همه. خیلی وقتا بین دو تا گیر می کنم.
    باید چی کار کنم؟ روش خاصی داره؟
    مرسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط sawyer2 نمایش پست ها
    من کلمات کلیدی رو که می نویسم ولی متاسفانه نمی تونم ازشون استفاده کنم.چون سریع می نویسم واقعا بد خط میشه.خواهشا منو راهنمایی کنید.
    در بعضی موارد میشه از شکل یا مختصر سازی کلمات استفاده کرد. برای مثال از علامتهای + - = و ...
    اصولا نت برداری از مواردی هست که باید تمرین کنید. سعی کنید هر متن انگلیسی که میشنوید را از مطالب مهم متن نت برداری کنید. سرعت شما زیاد می شود و استیل نوشتاری شما خوانا تر.

بچه ها یک سوال .
    برای جواب دادن به سوالات لیسیننگ یک تایم کلی داریم که خودمان باید تنظیم کنیم یا اینکه برای هر سوال تیم خاصی قرار داره واگه در اون تایم خاص جواب ندیم سوال بعدی نمایش داده میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط manhasta نمایش پست ها
    بچه ها یک سوال .
    برای جواب دادن به سوالات لیسیننگ یک تایم کلی داریم که خودمان باید تنظیم کنیم یا اینکه برای هر سوال تیم خاصی قرار داره واگه در اون تایم خاص جواب ندیم سوال بعدی نمایش داده میشه ؟
    یک تایم کلی داری و باید بلد باشی مدیریت کنی ، اگه نتونی تو زمان مناسب همه رو جواب بدی ، وقتی زمانت تموم شه ، دیگه سوالای بعدی رو نمی بینی
    توجه داشته باش که این قسمت مثل ریدینگ نیست که بتونی برگردی جوابی که زدی چک کنی .
    من توصیه می کنم از نرم افزارهایی مثل کمبریج که تست نمونه دارن استفاده کنی تا یاد بگیری زمانتو منیج کنی
    (If you never try you never know just what you want (cold play-fix you

نقل قول نوشته اصلی توسط sawyer2 نمایش پست ها
    وقتی داری نت برداری می کنی ، فقط کلمات نوشتن فایده نداره ، سعی کن از فلش زدن و نمودار کشیدن و شکل و اینا استفاده کنی
    من حتی کسایی رو می شناسم که تو لیسینینگ نمره عالی گرفتن و در نت برداریشون یه جاهایی انگلیسی می نوشتن و یه جاهایی فارسی. خودتونو محدود به زبان نکنید . اونا که یادداشت های شما رو نگاه نمی کنن که .
    (If you never try you never know just what you want (cold play-fix you

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_eli نمایش پست ها
    یک تایم کلی داری و باید بلد باشی مدیریت کنی ، اگه نتونی تو زمان مناسب همه رو جواب بدی ، وقتی زمانت تموم شه ، دیگه سوالای بعدی رو نمی بینی
    توجه داشته باش که این قسمت مثل ریدینگ نیست که بتونی برگردی جوابی که زدی چک کنی .
    من توصیه می کنم از نرم افزارهایی مثل کمبریج که تست نمونه دارن استفاده کنی تا یاد بگیری زمانتو منیج کنی
    جواب بسيار عالي بود،متاسفانه نبود مديريت بر زمان آزمون باعث شده كه خيلي از دوستان دچار مشكل و نمرات پايين بشن.توصيه ميكنم قبل از آزمون حتما از 2-3 آزمون مشابه و مجازي استفاده كنند.
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)