صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: کمک در انتخاب گرایش‌های هوش مصنوعی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

پیش فرض پاسخ : کمک در انتخاب گرایش‌های هوش مصنوعی

سلام
    من دانشجوی ارشد هوشم.لیسانسم نرم افزار بودم و عاشق برنامه نویسیم ولی مباحث برقی و سیگنالی دوست ندارم.بنظرتون کدوم زمینه ها رو برای ادامه تحصیل انتخاب کنم که هم پذیرش و فاند راحتتر بدن هم بازار کار خوبی در اون کشور داشته باشه؟میخوام دوباره برای مستر آمریکا یا کانادا اقدام کنم.البته دانشگاههای رنک 150 تا 200 یا پایینتر چون مغدل لیسانسم کمه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط eliiiii نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ارشد هوشم.لیسانسم نرم افزار بودم و عاشق برنامه نویسیم ولی مباحث برقی و سیگنالی دوست ندارم.بنظرتون کدوم زمینه ها رو برای ادامه تحصیل انتخاب کنم که هم پذیرش و فاند راحتتر بدن هم بازار کار خوبی در اون کشور داشته باشه؟میخوام دوباره برای مستر آمریکا یا کانادا اقدام کنم.البته دانشگاههای رنک 150 تا 200 یا پایینتر چون مغدل لیسانسم کمه
    سلام

در چنین مواردی algorithm engineering به نظر پیشنهاد مناسبی میاد... خصوصا اگر به مفاهیم abstarct مربوط به machine learning و combinatorial analysis علاقه داشته باشید...
    البته application-based هم می تونید کار کنید... که خب میشه کاربرد تکنیک های هوشمندسازی در قریب به اتفاق شاخه های CS...
    یکی از موارد جالب اون، در شبکه و بحث کنترل ترافیک شبکه ها با طرح heuristicهای مخصوص به اون هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

من در مورد کار آینده ام و انتخاب موضوع کاریم دچار مشکل شده ام. من شانس ادامه تحصیل در 3زمینه متفاوت را دارم و روی هر کدام تا حدی کار کرده ام. اما الان که باید دقیقتر نگاه کنم و دقیقا روی یک موضوع متمرکز بشوم روی انتخاب بین این موضوعات که کاملا متفاوت از یکدیگر هستند درمانده شده ام. برای انتخاب بهتر از شما کمک میگیرم. نظر شما آینده کاری در کانادا در کدامیک از رشته های زیر بهتر است؟
    1- بیوانفورماتیک
    2- رباتیک
    3- شبکه و پردازش ابری
    4- پردازش تصویر و سیگنال
    لطفا دلایل خود را بیان نمایید؟

Junior Member

سلام ، بچه ها من دارم رشته ی برق گرایش کنترل میخونم ، برنامه نویسی و ریاضی (ریاضی مهندسی ، معادلات دیفرانسیل و ..) رو خیلی خوب بلدم . تو الکترونیک هم با سنسور ها و PLC و تابلو برق کار کردم کمی هم AVR بلدم ، به نظرتون تو رشته ی هوش مصنوعی موفق میشم ؟
    با اینکه به این رشته علاقه دارم ولی بیشتر دنبال پولم .

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشيد
    من كارشناسي ارشد هوش مصنوعي دارم و حالا ميخوام براي پذيرش دكتري اقدام كنم، علاقه خودم به مباحثي هست كه كاربردهاي مختلف هوش مصنوعي در پزشكيه، كدوم گرايش براي من مناسب تره؟
    اگه برم سراغ بيو انفورماتيك چطوره؟

Junior Member itmmit آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nago نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشيد
    من كارشناسي ارشد هوش مصنوعي دارم و حالا ميخوام براي پذيرش دكتري اقدام كنم، علاقه خودم به مباحثي هست كه كاربردهاي مختلف هوش مصنوعي در پزشكيه، كدوم گرايش براي من مناسب تره؟
    اگه برم سراغ بيو انفورماتيك چطوره؟
    شما تز ارشدتون در چه زمینه ای بوده؟ سعی کنید دکتراتون هم راستا با تز ارشدتون باشه. بیوانفورماتیک هم فیلد خیلی خوبیه و فاند توش زیاده. فقط حتما" کُدنویسی تون رو قوی کنید و مباحث بیولوژی مرتبط رو یه مطالعه ای داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط itmmit نمایش پست ها
    شما تز ارشدتون در چه زمینه ای بوده؟ سعی کنید دکتراتون هم راستا با تز ارشدتون باشه. بیوانفورماتیک هم فیلد خیلی خوبیه و فاند توش زیاده. فقط حتما" کُدنویسی تون رو قوی کنید و مباحث بیولوژی مرتبط رو یه مطالعه ای داشته باشید.
    من متاسفانه تز نداشتم و آموزش محور بوده دوره ام، اما مقاله خيلي زياد دارم(داخلي و بين المللي) در همين زمينه كاربردهاي هوش مصنوعي در پزشكي
    ميخواستم ببينم بيوانفورماتيك به دردم ميخوره؟
    كدنويسيمم قويه
    اينم بگم كه حتي پايان نامه ليسانسمم در همين زمينه بوده، و سمينار دوره ارشدم

Junior Member itmmit آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nago نمایش پست ها
    من متاسفانه تز نداشتم و آموزش محور بوده دوره ام، اما مقاله خيلي زياد دارم(داخلي و بين المللي) در همين زمينه كاربردهاي هوش مصنوعي در پزشكي
    ميخواستم ببينم بيوانفورماتيك به دردم ميخوره؟
    كدنويسيمم قويه
    اينم بگم كه حتي پايان نامه ليسانسمم در همين زمينه بوده، و سمينار دوره ارشدم
    بله بیوانفورماتیک خیلی خوبه اما بستگی به علاقه تون داره. کلا باید یه سرچ جامع درمورد هر فیلدی که می خواهید واردش بشید داشته باشید. هیچوقت به اینکه یه نفر میگه فیلد x خوبه یا فیلد y بده اکتفا نکنید.

با سلام

بنده دانشجوی ترم آخر مهندسی نرم افزار هستم.
    می خواهم برای فوق لیسانس در رشته هوش مصنوعی اقدام کنم.
    هدفم دانشگاهی هست که رایگان و هزینه و مخارج حداقل باشد و به زبان انگلیسی دروس ارائه شود.
    لطفا راهنمایی بفرمائید کدام کشور و کدام دانشگاه برای بنده مناسب هست.
    جزئیات:
    سن:31 سال، معدل:18، IELTS:6.5، سابقه کار:6 سال برنامه نویس

Junior Member

سلام.
    من داخل تاپیک های دیگه این فروم که نگاه میکردم یک سری سایت معرفی شده بود برای اینکه با توجه به رشته دانشگاه هایی که این رشته رو داشتن برامون پیدا میکرد(کشور المان) ولی وقتی من هوش مصنوعی ( artificial intelligence) جستجو کردم کمتر دانشگاهی با این رشته اومد و اکثرا اسم های دیگه داشتن و یا یادگیری ماشین مثلا. میخواستم بدونم این رشته با چه زیر شاخه هایی در المان تدریس میشه شاخه هایی از هوش مصنوعی مدنظر من هست که به رباتیک مرتبط نباشه چون من کارشناسی نرم افزار خوندم و بیشتر علاقه مند به برنامه نویسی هستم و بیشتر دوست دارم مباحثی مرتبط با یادگاری ماشین کار کنم.ممنون میشم اگه راهنمایی کنین که من باید چه رشته ای سرچ کنم برای چیزی که میخوام . ممنون

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)