صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36

موضوع: بخش اعتراضات

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض بخش اعتراضات

به نظر می رسه وجود این تاپیک هم داشته باشیم چندان بد هم نباشه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    بنده اعتراض دارم:
    به نظر می رسه من بای کت شدم یا شاید ناراحتم خودم فکر می کنم : 3 مورد قابل ذکر است :
    1-
    هفته پیش رفتم دانشگاه تهران ، پیش یه چند تا از دوستان سمپادی قدیمی مدرسمون ، همشون فروم رو می شناختن و توش بودن خیلی قبل تر از من .از جمله یکی از دوستان که شاگرد اول ... بود(اگه بیشتر بگم کل دوستاش و... می شناسن). در توضیحاتی که می داد من دستگیرم شد ، کلا رفته تو سایلت مود! ، خیلی واضح حتی اسمشو تو فروم حتی از من مخفی کرد (تو اون لحظه لپ تاپش باز بود و تو فروم بود) ، نه به ایمیلی جواب می داد و نه به اس ام اسی ، ازش پرسیدم چرا گفت چون وقت ندارم.و، هر کسی تو دانشگاه تهران هست از وضع بقیه دوستاش خبر داره و نیازی نیست که این طوری مطالب رو تو فروم بنویسیم
    (100 % البته ، بهش حق می دم و اصلا مطابق هر قانونی ، هر کسی هر کاری دوست داره ،می تونه بکنه و من وشما نمی تونیم به زور مجبورش کنیم )
    من به شخصه اون موقع بضعم به هم ، برخورد ، انقدر ناراحت بودم که تا به اولین کامپیوتر رسیدم ، مشخصات خودم تو فروم رو عوض کردم ، بخش نتایج پذیرشو پاک کردم و ..... که تا چند روز اسمم finished بود به نظر می رسه این روند به مدیران زیادی برخورد ،
    شما جای من بودی چه احساسی بهتون دست می داد؟
    -------------------------------------------------------------------
    من واسه کانادا 3 تا دانشگاه apply کردم ،( چون از جیب و بدون اطلاع خانواده بود در گام اول )، واترلو ، کانکوردیا ، کلگری ، که البته انتخاب 4 ام من از مال تافل رفت واسه ی سوئد .
    خدا رو شکر هیچ حا ریجکت نشد : که نتایج به ترتیبی که از دانشگاه ه ها ؛ نام بردم اومد
    ولی رو که هر کسی تو فروم ببینه ، confirm می کنه ، (8 اپریل)
    دومی که اومد من confirm کردم بی خبر از همه جا و قوانین جوانمردانه ای که باید رعایت بشه!
    ارسالی مرتبط داشتم تو فروم که صدای همه در اومد که دیوانهههههههههههه این چه کاره کردی!
    (جالا بگذریم که به خاطر این که تا به حال یک بار در عمرم هم دور از مادرم زندگی نکردم و چون تو مونترال فامیل دارم و فاند کانکوردیا بهتر از واترلو هست و تو خونه فشار زیادی به من وارد می شه -ربطی به ارسال نداره- .همه حوره مجبورررررررررررممممممممم برم کانکوریا)
    من سوالم اینه :
    1- آیا اصلا تا قبل از اون موقع، این موضوع کانفرم رو تو فروم کسی مطرح کرده بود؟؟ منی که تو شهرستانم و فقط مرجعم این فروم هست (با تشکر از مدیران) از کجا باید بدونم؟!
    مگه کف دستمو بو کردم؟
    2- من تو دانشگاه تهران حی و حاضر دیدم : واترلو رو confirm کرده ، داره می ره قبرس واسه ی آمریکا که اگه نشده بیاد کانادا ، تو همین فروم هم 3 نفر به صورت خصوصی پیام رد وبد کردیم همین کار رو دارن می کنن ! منتها من تو بوق کردم و شدم منفور!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ت
    3-
    تو بحث تبلیقات تو فروم قبل نمایشگاه کتاب من به صورت پیام خصوصی به تک تک مدیران اعلام کردم که آقا من بدبخت ، فلان تعداد کتاب چاپ شده دارم، تا September هم بیشترایران نیستم ، اگر تمایل دارین تبلیغاتشو بزارین ، من پولشو می دم . از شانس خیلی خوب من 2 روز قبلش آقای ars ت(مدیر محبوب من) تو فروم بحث تبلیغ رو مطرح مطرح کردم بود که اصلا کار داشت به جاهای باریک می کشید. معلوم بود که هر گونه پیشنهادی از طرف من به صورت خصوصی به شدیدترین حالت ممکن رد خواهد شد. این رو به وضوح خودمم می دونستم و تنها در اون مقطع فقط آقای سلامت جواب خیلی مودبانه ای دادن. تنها یک راه حل باقی مونده بود : بخش امضای الکترونیکی که در نهایت تاثیر زیادی نگذاشت!! هنوز هم کتابامو دارم تو مدارس سمپاد می فروشم !! (تابستون هم باید براش کلاس آموزشی رایگان بزارم = ته ته خفت و ذلت و هر چی فکر بکنی !!!
    حالا تو این موزد من مقصرم؟!!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا کدومشون؟!
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

پیش فرض پاسخ : بخش اعتراضات

بذار اولين نظر من بدم:

خدا شاهد من نفهميدم منظورت ازين پست چي بود...!!! :-\ :-\ :-\ :-X :-[
    آخه علي آقا:
    تو كه سمپادي بودي, تو كه از 3 تا دانشگاه كانادا پذيرش داري, تو كه به ماها اينقدر كمك كردي,‌تو كه كتاب تاليف كردي, اين حرفا چيه كه گفتي؟منظورت چي بود؟ :-\
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    به نظر می رسه وجود این تاپیک هم داشته باشیم چندان بد هم نباشه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    بنده اعتراض دارم:
    به نظر می رسه من بای کت شدم یا شاید ناراحتم خودم فکر می کنم : 3 مورد قابل ذکر است :
    شما جای من بودی چه احساسی بهتون دست می داد؟
    -------------------------------------------------------------------
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ت
    تو بحث تبلیقات تو فروم قبل نمایشگاه کتاب من به صورت پیام خصوصی به تک تک مدیران اعلام کردم که آقا من بدبخت ، فلان تعداد کتاب چاپ شده دارم، تا September هم بیشترایران نیستم ، اگر تمایل دارین تبلیغاتشو بزارین ، من پولشو می دم . از شانس خیلی خوب من 2 روز قبلش آقای ars ت(مدیر محبوب من) تو فروم بحث تبلیغ رو مطرح مطرح کردم بود که اصلا کار داشت به جاهای باریک می کشید. معلوم بود که هر گونه پیشنهادی از طرف من به صورت خصوصی به شدیدترین حالت ممکن رد خواهد شد. این رو به وضوح خودمم می دونستم و تنها در اون مقطع فقط آقای سلامت جواب خیلی مودبانه ای دادن. تنها یک راه حل باقی مونده بود : بخش امضای الکترونیکی که در نهایت تاثیر زیادی نگذاشت!! هنوز هم کتابامو دارم تو مدارس سمپاد می فروشم !! (تابستون هم باید براش کلاس آموزشی رایگان بزارم = ته ته خفت و ذلت و هر چی فکر بکنی !!!
    حالا تو این موزد من مقصرم؟!!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    با سلام
    نه آقا كى گفته شما بايكت شدى؟
    عرض شود كه شما نميتونيد كاربران رو مجبور كنيد كه Niceباشند. متاسفانه رفتار هاى زشت از طرف كاربران بسيار ديده ميشه و واقعا اينكه آدم روحيه اش رو حفظ كنه و به فعالييت ادامه بده كار سختى هست. اما كناره گيرى كردن از فروم هم راه حل خوبى نيست.

در مورد محافظه كارى بچه ها هم برخورد بعضى از دوستان واقعا زننده هست!اينكه ميان و با يك هويت مجازى كارشون رو انجام ميدن و نه تنها هيچ اطلاعاتى به بچه ها نميدن بلكه بعضى وقت ها دروغ هم ميگن!!!

من نميخواستم اين رو بگم ولى خيلى از موارد بچه ها رو فروم يك نتيجه اعلام كردند ولى وقتى براى ويزا ميخوان اقدام كنند به من ايى ميل ميزنند و ميگن كه شرايط ما اونى نبود كه گفتيم و حالا با اين شرايط چيكار كنيم!؟
    دروغ در مورد معدل، فاند يا رشته...
    آدم چى بگه!؟من هم سعى ميكنم كه خيلى وارد حاشييه و اينكه بچه ها چيكار ميكند نشم.
    در مورد كتاب هم من هم خودم سه تا كتاب تو ايران نوشتم.در ايران يك مافيياى كتاب هست كه اگر يك نويسنده ميخواد موفق بشه بايد با مافيا كار كنه. به اين معنى كه مافيا كتاب شما رو ميفروشه و سود ناچيزى به شما ميده اما فروش به قدرى بالا هست كه همون پور سانت كلى خوهد شد و كتابتون هم هر سال تجديد چاپ ميشه.
    اما اگر كتاب رو خودتون بنويسيد كتاب اصلا بازاريابى نميشه يعنى اصلا به قفسه يا ويترين كتاب فروشى نميرسه كه مخاطب اون رو ببينه و بخره!
    من آخرين كتابم رو تو همين سيستم مافيايى چاپ كردم ;D كه بسيار موفق بود ولى كتاب اولم كه با هزينه شخصى بود فروشش در حد صفر هست!

اگر كتاب رو با هزينه شخصى چاپ كردى و ميخاى از شرش خلاص بشى به من خبر بده.اگر هم ميخواى به فروش ادامه بدى من يك شركت پخش خوب و سالم سراغ دارم.

موفق باشى

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

سلام دوست عزیز

شما تصور کنید این فروم هم نبود، آنوقت مشخص میشد کار ما چقدر سخت است زیرا با افرادی روبرو هستیم اصلا حاضر نیستند تجربیاتشون را در اختیار دیگران قرار دهند. اما ایا این درسته؟ اگر دیگران خطا می کنند ما چرا بکنیم؟ من که به شخصه لذت می برم که دانشگاهی که می خواهم برم پر بشه از ایرانی های هم وطن خودم و در هر صورت بخش نتایج را حفظ خواهم کرد. برای اون کسانی هم که این احساس را ندارند فقط متاسفم!

در رابطه با کتابتون فکر کنم بیشتر کاربران تا حالا اون را دیدند. مشکل اینجاست ما یا فارغ التحصیل شدیم یا ترم آخر و دیگر این کتابها به درد ما نمی خورد.

موفق باشید
    Resigned Mod. <br />.

ApplyAbroad Champion

وجود اطلاعات نادرست و عدم همکاری عده‌ای از بچه‌ها جزو لاینفک این فروم و بسیاری از فروم‌های دیگر اینترنتیه، اما به نظر من اگر با این موضوع از دید آماری برخورد کنیم، می‌بینیم که اوضاع این فروم نسبت به بسیاری از فرو‌م‌ها عالیه. همکاری بسیاری از اعضا در دادن اطلاعات به سایرین تحسین برانگیزه و حجم اطلاعات نادرست یا غیردقیق نسبت به کل اطلاعات خیلی کمه. حالت ایده‌آل اینه که هر کسی حداقل به اندازه‌ای که از فروم استفاده کرده‌ همکاری کنه و به سایرین اطلاع بده و همچنین اطلاعات نادرست و غیردقیق به هیچ وجه وجود نداشته باشه. اما این ایده‌آل هم مثل سایر ایده‌آل‌ها در این دنیا وجود نداره و شما نباید از فروم چنین انتظاری داشته باشید.

در مورد تبلیغات هم، قبلا صحبتش شد و وقتی در اون زمان قرار شد که تبلیغی نداشته باشیم، طبیعی بود که نمی‌شد برای شما استثنا قائل شد. ضمن این که به قول Iraniboy کتاب شما احتمالا مخاطب زیادی در بین کاربران فروم نداره و شاید تبلیغش در اینجا چندان مفید نبود.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    من هم اون دفعه آدرس اين سايتو به يكي از دوستام در دانشگاه تهران دادم كه اطلاعاتي داشت وليكن ديدم كه او فقط مياد از سايت استفاده ميكنه !... بنابراين منم از اين به بعد تنها اينجا رو براي كسايي كه بدونم اطلاعاتي اضافه ميكنند معرفي ميكنم حتي اگه در دانشگاهي در دوردست ها باشن...
    موفق باشيد.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام
    من هم اون دفعه آدرس اين سايتو به يكي از دوستام در دانشگاه تهران دادم كه اطلاعاتي داشت وليكن ديدم كه او فقط مياد از سايت استفاده ميكنه !... بنابراين منم از اين به بعد تنها اينجا رو براي كسايي كه بدونم اطلاعاتي اضافه ميكنند معرفي ميكنم حتي اگه در دانشگاهي در دوردست ها باشن...
    موفق باشيد.
    به نظر من اين كار خوبي نيست. انجمن به همه بايد معرفي بشه چه اطلاعات وارد بكنن چه اينكه فقط استفاده كننده باشن.
    كسايي كه اينجا اطلاعاتشون رو با بقيه در ميون مي ذارن انتظاري از ديگران ندارن و فقط قصدشون كمك كردنه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    به نظر من اين كار خوبي نيست. انجمن به همه بايد معرفي بشه چه اطلاعات وارد بكنن چه اينكه فقط استفاده كننده باشن.
    كسايي كه اينجا اطلاعاتشون رو با بقيه در ميون مي ذارن انتظاري از ديگران ندارن و فقط قصدشون كمك كردنه.
    سلام
    البته كه كساني كه اينجا هستند فقط قصدشون كمك كردن هست ولي به نظر من هم بايستي در كاري كه شما ميفرمايين نيست.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

در مورد اینکه بعضی از کاربرها اطلاعات غلط تو فروم میذارن باید خدمت دوستان عرض کنم که من یه تاپیک ایجاد کردم
    برای حل همین مشکل، که اگر دوستان مطلبی رو اشتباه یا متناقض میدونن اونجا مطرح کنند، که تا الان پاسخی در این تاپیک نوشته نشده .بازم از همه دوستان میخوام اگه به مطلب متناقضی برخورد کردند حتما" در اون تاپیک مطرح کنند تا توسط دوستان مجرب بررسی بشه.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    سلام
    البته كه كساني كه اينجا هستند فقط قصدشون كمك كردن هست ولي به نظر من هم بايستي در كاري كه شما ميفرمايين نيست.
    این کاملاً مشخصه که توی این جور کارها "باید" وجود نداره.
    منظور من از "باید"، "باید اخلاقی" بود نه "باید اجباری".
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)