صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36

موضوع: بخش اعتراضات

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بخش اعتراضات

ولي اگه مفت و مجاني اسمشون برده بشه، ديگه قسمت تبليغات فروم بي معني مي شه. شايد بشه با موسسات يا آژانس هايي كه مد نظر هستن تماس گرفت تا ببينيم تمايلي براي دادن آگهي دارن يا نه. اين جوري با يه تير دو نشون زده ميشه.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    ولي اگه مفت و مجاني اسمشون برده بشه، ديگه قسمت تبليغات فروم بي معني مي شه. شايد بشه با موسسات يا آژانس هايي كه مد نظر هستن تماس گرفت تا ببينيم تمايلي براي دادن آگهي دارن يا نه. اين جوري با يه تير دو نشون زده ميشه.
    سود آژانسها از فروش بلیط هواپیما زیاد نیست. اصل سود اونها رو تورها و واسه هتل و این جور چیزها هست. تا جایی که من میدونم قیمت بلیط ها تو سیستم مشخص هست و اونا قدرت مانور رو این موضوع رو ندارن ممکن هست بتونن تخفیف بدن ولی قیمت بالاتر دادن رو فکر نمیکنم (اگه میبینید بعضی وقتها قیمت داده شده نسبت به چند روز قبل بالاتر میشه به علت تغییر نرخ دلار و یا قیمتهای خود اون خط هواپیمایی هست) به نظر من آدم باید بتونه فرق بین پستهای تبلیغی و غیر تبلیغی رو تشخیص بده. اگه یکی اومد و گفت که از فلان آژانس برید واسه تور اقدام کنید و قیمتهاش مناسب هست تبلیغ حساب میشه نه اینکه بیایم بگیم فلان آژانس بلیط چارتر میفروشه یا قضایایی مثل این.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

سلام به همه دوستان
    من اگر چیزی بدونم به بقیه میگم. الان هم در بخش مقالات تلاش میکنم و هر کاری از دستم بر بیاد برای دوستان انجام میدم. خصوصا در همین بخشی که دارم کمک میکنم.

من کل پیغامهای این بخش را به دقت میخوانم اما یک چیز را نفهمیدم. این بچه های سمپادی کیند؟! این لغت اشتباه تایپی نیست. لطفا بگید چون نفهمیدم.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    سلام به همه دوستان
    من اگر چیزی بدونم به بقیه میگم. الان هم در بخش مقالات تلاش میکنم و هر کاری از دستم بر بیاد برای دوستان انجام میدم. خصوصا در همین بخشی که دارم کمک میکنم.

من کل پیغامهای این بخش را به دقت میخوانم اما یک چیز را نفهمیدم. این بچه های سمپادی کیند؟! این لغت اشتباه تایپی نیست. لطفا بگید چون نفهمیدم.
    سمپاد= سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان
    نه خیر اشتباه تایپی نیست

خیلی جالب بود. چون من تا حالا نشننیده بودم.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

راستش من هیچ وقت به تبلیغ ها اطمینان نمی کنم. اما روی حرف کسی که میاد تو فروم میگه فلان جا خوب بود حساب می کنم. (البته کتمان نمی کنم که تبلیغ هم با آفرهایی که اعلام میکنه رو آدم تاثیر داره)
    خوشبختانه کودک هم که نیستیم: اگه احساس کنیم شرایط غیرعادیه بیشتر تحقیق می کنیم.

یک چیز دیگه Mahin جان: کی قراره تماس بگیره؟ بساط پورسانت گیری رو چه جوری جمع اش کنیم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak
    راستش من هیچ وقت به تبلیغ ها اطمینان نمی کنم. اما روی حرف کسی که میاد تو فروم میگه فلان جا خوب بود حساب می کنم. (البته کتمان نمی کنم که تبلیغ هم با آفرهایی که اعلام میکنه رو آدم تاثیر داره)
    خوشبختانه کودک هم که نیستیم: اگه احساس کنیم شرایط غیرعادیه بیشتر تحقیق می کنیم.

یک چیز دیگه Mahin جان: کی قراره تماس بگیره؟ بساط پورسانت گیری رو چه جوری جمع اش کنیم؟
    من نگفتم كه كسي قراره تماس بگيره. فقط يه پيشنهاد بود. ولي ميشه روش فكر كرد تا اون قسمت "تبليغ در ApplyAbroad" اون بالا خالي نمونه.

ApplyAbroad Champion

من هم با حذف اطلاعات مفید مخالفم و اگر اسم بردن از آژانسی کار بچه‌ها رو راحت می‌کنه به نظر من وجودش در فروم مشکلی نداره.

این که چنین اطلاعاتی قبلا توسط مدیران حذف شده، به عقیده‌ی من برخورد سلیقه‌ای نبوده. ما گفته‌ایم که تبلیغات روی فروم ممنوعه و اسم بردن از اسم آژانس‌ها هم به هر حال نوعی تبلیغه و در نتیجه مدیرانی بوده‌اند که این جور اطلاعات رو حذف کردند. توصیه من اینه که مدیران در این جور موارد با درایت بیشتر برخورد کنند و اگر واقعا تشخیص‌شون اینه که قصد ارسال کننده فقط تبلیغ بوده، اطلاعات رو حذف کنند. مثلا در برخی موارد بوده که یک نفر که فقط یکی دو تا ارسال بیشتر نداشته اومده و از شرکتی تعریف کرده. چنین موردی کاملا شک برانگیزه و می‌شه گفت که صرفا هدف تبلیغ بوده. اما اگر کاربری به طور فعال در فروم حضور داشته و از ارسال‌هاش مشخصه که مثلا در حال سفر به قبرسه و بعد از سفرش میاد و می‌گه که فلان آژانس منصف بوده، این رو به حساب تبلیغ نباید گذاشت و می‌شه روی فروم نگه داشت.
    کاری که بقیه بچه‌ها می‌کنند می‌تونه این باشه که وقتی به شرکت یا آژانس مراجعه می‌کنند بگن که از طریق این وب‌سایت باهاش آشنا شدند و به شرکت بگن که در صورت تمایل می‌تونه روی وب‌سایت تبلیغ هم بکنه. شاید این جوری بالاخره یک راه حلی هم واسه تامین هزینه‌های فروم پیدا شد.

بله؛ اون پاسخ از کاربری بود که فقط 9 تا ارسال داشت.
    راه، همان است که تو می‌روی.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad
    بله؛ اون پاسخ از کاربری بود که فقط 9 تا ارسال داشت.
    ولي شما يه بار اسم آژانس رو از ارسال من هم پاك كرديد! با توجه به اينكه من اون اسم رو براي خريد بليط هواپيما گفتم كه به قول بچه ها سود زيادي هم براي آژانس نداره.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)