صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36

موضوع: بخش اعتراضات

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : بخش اعتراضات

به نظر من باید در ابتدا فرض بر این باشه که شخص قصد تبلیغ نداره و اگه خلافش ثابت شد ارسال حذف بشه.
    تو بیشتر موارد من و بقیه Global Moderator ها تا وقتی که مطمئن نمی شدیم که قصد از ارسال فقط تبلیغ بوده ارسال رو ویرایش نمی کردیم و Moderator ها هم بهتره همین روش رو در پیش بگیرن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    در تائید صحبت های ars عزیز باید این نکته رو هم اضافه کنم که مدیران عزیز سایت یه نگاهی هم به میزان فعالیت و سابقه کاربری که پست ارسالی اش محل شک تبلیغ است بیاندازند و سپس تصمیم گیری نمایند یا در صورت عدم نتیجه گیری لینک مطلب مورد نظر را برای یکی از ما یا بابک ارسال نمایند.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نکته ی بعد اینه که هر تبلیغاتی مضر نیست. تبلیغات مفید هم وجود داره در عین حال که تبلیغاته و یه شخص ثالث رو راضی میکنه.
    اصل بر اینه که هر مطلبی که کاربران رو به شرکت، آژانس یا هر جایی متمایل کنه تبلیغات محسوب میشه و بهتره که حذف بشه. اما خود من در صورتی که فرد تجربه ی اون سرویس رو داشته و به ظاهر منصفانه قضاوت کرده باشه، استثنا قائل میشم.
    راه، همان است که تو می‌روی.

ApplyAbroad Champion

اصل بر اینه که این فروم کار بچه‌ها رو راحت‌تر کنه و اگر ما می‌گیم کسی تبلیغ نباید بکنه، دلیلش اینه که نمی‌خواهیم اجازه بدهیم کسی از این فروم برای منافع شخصی خودش سو استفاده بکنه. حالا اگر کسی مطلبی ارسال کرد که برای بقیه سودمند بود و کار بقیه رو راحت می‌کرد و به احتمال زیاد منفعت اقتصادی خود شخص ارسال کننده هم درش نبود، چنین مطلبی رو حتما باید روی فروم نگه داشت و حذف نکرد.
    بعضی وقت‌ها کار ساده‌ای نیست که آدم متوجه بشه که ارسال کننده قصد تبلیغ داشته یا خیر. در این صورت با توجه به این که اصل راحت‌تر کردن کار بقیه است، چنین مطلبی رو می‌شه نگه داشت با این امید که اطلاعات به درد کسی بخوره.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام
    من تو ویکی ، نشستم ، کل فرم مدارک مورد نیاز دانشجویی رو که جلوی در یسفارت کانادا گذاشته بودن!!! ، بجه ها ازش عکس گرفته بودن !!!و تو ی2 فایل ضمیمه عکس رو تو فروم گذاشته بودن ،!!! رو تایپ کردم
    ]]مدارک مورد نیاز جهت ویزای دانشجویی ، نصب شده بر روی برد سفارت کانادا برای ویزا دانشجویی]]
    کلی وقت گذاشته بودم واسه تایپش !!!
    یکی اومد همشو پاک کرد ، شروع کرد تجربیات خوشو نوشتن، گندزده توش!!
    بدبخت علی صابری!!
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

ApplyAbroad Champion

اول این که در ویکی همه‌ی تغییرات قابل ردیابی و بازیابیه و اگر کسی صفحه‌ای رو حذف کنه یا تغییر بده براحتی می‌شه تغییرات رو خنثی کرد. دوم این که همون طور که در جواب پیام خصوصی شما گفتم، صفحه‌ای که شما ایجاد کرده بودید همچنان وجود داره و تغییری نکرده.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)