صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 136 , از مجموع 136

موضوع: آشنایی با مراکز آموزش زبان در مالزی

Junior Member TriBeCa آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آشنایی با مراکز آموزش زبان در مالزی

خوب پس دیگه رو مالزی هم نباید حساب کرد یکی چند وخ پیشا گفت یک جای به اسم شهر پونه هند برا زبان خوبه. منم دارم میگردم اگه به چیزی برخوردم اینجا بهتون خبر میدم. مرسی که برام شرایطو تو مالزی گفتین
    نقل قول نوشته اصلی توسط Apicks نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    ببینید اولا این els اسما فقط شعبه آمریکاییشه ولی سیستمش هیچ شباهتی به یه سیستم آمریکایی نداره
    منم گول همین قضیه رو خوردم
    اما در مورد آیلتس، من تموم کردم تا آخر دوره این els رو و ورفتم 6.5 گرفتم که اکثرش هم تلاش خودم در کنار کلاس بود. بچه ها اینجا بعد از تموم کردن کل دوره به زور ۵.۵ یا ۶ میگرفتن.
    اگر میتونید تو همین ایران بخونید خیلی بهتره، سطح بچه ها و کلاس هایچ اینجا خیلی بالاتره و قیمت هم خیلی پایین تر
    هزینه ی بریتیش با els اون موقع برابر بود و حدود ۸۰۰ دلار بود برای هر ترم که الآن els گرون تر هم شده از بریتیش که واقعا مسخره است.
    بریتیش کانسیل رو من اطلاعی از سیستمش ندارم ولی انتهای اون هم بعید میدونم کسی ۷ یا ۷.۵ گرفته باشه، از یکی از کسایی که اینترمدیت رو تموم کرده بود پرسیدم گفت که ۴.۵ گرفته!

Junior Member mhdy97 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط TriBeCa نمایش پست ها
    خوب پس دیگه رو مالزی هم نباید حساب کرد یکی چند وخ پیشا گفت یک جای به اسم شهر پونه هند برا زبان خوبه. منم دارم میگردم اگه به چیزی برخوردم اینجا بهتون خبر میدم. مرسی که برام شرایطو تو مالزی گفتین
    آقا اینایی که میگن دوره 3 ماهه تو کالج خارج از کشور برداری بعدش مثل native میتونی حرف بزنی، چرت میگن. شما اگر میخوایی پیشرفت کنی همون ایران بخون یا اگر پولشو داری برو تو کشوره Native یا دیگه حداقلتو یه کشور اروپایی بخون. میخوایی بری هند که انگلیسی رو با لحجه هندی یاد بگیری که هیچ کسی نفهمه؟!
    فکر نمیکنم مثلا یه دوره زبان تو مجارستان با مالزی خیلی فرقی داشته باشه.
    ما زمانی که اونجا بودیم همه دوست داشتن فرار کنن از مالزی.
    و خیلی چیزای دیگه که حوصله نوشتنش نیست

Junior Member

سلام
    روزتون بخیر
    من آیلس 5.5 دارم و 6 ماه هم دوره های زبان رفتم. الان با کالج منتیسا در ارتباط هستم. میشناسیدش؟ خوبه؟ هدفم اینه که بیام 6 ماه بخونم و برای کانادا اپلای کنم. لطف میکنید راهنمایی کنید. اگر بیام میتونم ظرف 6 ماه آیلس 7 بگیرم؟

Junior Member

سلام وقت همگي بخير
    من مي خوام يك دوره ي سه ماهه براي زبان برم مالزي ولي با توجه به 14 صفحه اي كه خوندم حدود 90 درصد گفتن همين ايران بخونيم و بقيه بريتيش كاينسل رو گفتن خوبه و من نديدم حتي يك نفر ازش بد بگه
    ولي اين پيام ها اكثرا مال 2011 كه خب هرجايي بد 7 سال تغيراتي مي كن
    مي خوام بدونم كسي هست جديدن اقدام كرده باشه؟؟
    كسي هست كه كالج بريتيش كانسل دو رفته باشه؟؟
    وضعيت چطوره؟؟؟خواهش ميكنم راهنمايي كنيد چون دارم تصميم جدي مي گيرم
    خيلي ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان در مالزی

سلام دوستان
    من الان تو تهران دارم به صورت خصوصی زبان میخونم و میخوام ایلتس بگیرم و برای ادامه تحصیل برم خارج کشور ولی بعضی از اطرافیان میگن بجای ایران، میشه برم مالزی و اونجا برای ایلتس دوره مربوطه رو بگذرونم و مدرک ایلتس بگیرم و با این تفاوت که اونجا محیطش انگلیسیه و بهتر و سریعتر میشه زبان یاد گرفت. و اینکه آیا واقعا میشه تو مالزی زبانو همون طور که گفتم یاد گرفت و اونجا لهجه ی بدی مثل هندیا ندارن؟یا توصیه میکنین خوبه؟ نظر شما چیه؟ لطفا تجربه ای دارین در میان بذارین-ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران-جنوب

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان در مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad101010 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان تو تهران دارم به صورت خصوصی زبان میخونم و میخوام ایلتس بگیرم و برای ادامه تحصیل برم خارج کشور ولی بعضی از اطرافیان میگن بجای ایران، میشه برم مالزی و اونجا برای ایلتس دوره مربوطه رو بگذرونم و مدرک ایلتس بگیرم و با این تفاوت که اونجا محیطش انگلیسیه و بهتر و سریعتر میشه زبان یاد گرفت. و اینکه آیا واقعا میشه تو مالزی زبانو همون طور که گفتم یاد گرفت و اونجا لهجه ی بدی مثل هندیا ندارن؟یا توصیه میکنین خوبه؟ نظر شما چیه؟ لطفا تجربه ای دارین در میان بذارین-ممنون
    سلام
    تجربه من هم مال 10 سال قبل هست و دوره زبان در شهر پونای هند. تنها مزیت گذروندن دوره زبان در هند یا مالزی بدست آوردن تجربه زندگی و تحصیل در یک کشور خارجی هست و اصلا مزیتی برای یادگیری زبان انگلیسی نسبت به ایران نداره. و یا اینکه بعدا تصمیم داشته باشین در همون کشور مالزی دانشگاه برین.
    زبان رو در منزل برنامه مطالعه جدی داشته باشین خیلی بهتر پیشرفت میکنین.
    NOC:7241>>documents sent:01/01/2011>>recieved by CIO:06/01/2011>>\Landing in Edmonton, Alberta: 8/Feb/2012

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314