صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 136

موضوع: آشنایی با مراکز آموزش زبان در مالزی

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض پاسخ : آشنایی با مراکز آموزش زبان در مالزی

من الآن در آیمک هستک مثل کابوثه برام ، اولاً تو خونم که از خود آیمک گرفتم موش هست ، دوماً توی کلاس بیشتر ایرانی هستند و همه فارسی حرف می زنند سوماً من مشکل سربازی داشتم برای همین آمدم اینجا، در حالی که با وضع ایرانی هایی که این جا هستند (چون بعضی از آنهایی که برای زبان می آیند اینجا خیلی خطرناک هستند) بهتر بود آیلتس 4 را می گرفتم می رفتم انگلیس که از نظر هزینه هم هیچ فرقی با این جا ندارد به نظر من هیچ کس این جا نیاد برای زبان
    بالاتر من اشاره کرده بودم که بهترین جا برای یادگیری زبان انگلیسی در خود ایران هست. کنار خانواده هستید و خیلی از هزینه های اضافی را ندارید. بعضی وقتها هم نمیشه کاریش کرد مثل دوستانی که دم خدمت هستند و شرایط نچندان خوب و گران را به ماندن در کشور ترجیح میدهند. که کاریش نمیشه کرد.
    وزارت علوم ایران مدرک IELTS 5.5 را برای خروج از دانشجویان میخواهد، این نمره 4 هیچ ارزشی نداره. اقدام برای کالج های زبان هم نیازی به مدرک زبان نداره، اقدام میکنید اگر موافقت شد بهتون ویزا میدن و میرید.
    در مورد هزینه ها هم، ایران به مراتب به صرفه تر هست، ولی مالزی خیلی ارزان تر از انگلیس هست. مقایسه ی واحد های پولی، و مخارج و هزینه های زندگی و تحصیلی بین این دو کشور زمین تا آسمان هست.
    من یه سوال دارم برای یادگیری زبان من تو سه تا موضوع موندم یکی اینکه برم تایلند یا بییام مالزی (چون برای ادامه تحصیل می خوام اونجا اقدام کنم ) یا برم انگلیس زبان بخونم (مشکل ویزا ندارم ) حالا چون برای ادامه تحصیل من می خوام بییام مالزی به نظرتون بییام همونجا تو موسسه ها یا خود دانشگاه زبان بخونم که به جو و شرایط هم عادت کنم یا برم انگلیس و اونجا زبان بخونم و بعدم برای دانشگاه برگردم مالزی؟!

شما اگر میتونید در ایران ادامه بدید زبان رو خیلی خوب هست، وگرنه پیشنهاد میکنم در مالزی ادامه بدید و سعی کنید در همان دانشگاهی که اقدام کردید زبان بخونید که در آخر حداقل وارد course بشید. چون قصد دارید برای ادامه تحصیل بیاید مالزی رفتنون به هر کشور دیگری باعث خرج های اضافی و دوباره از اول شروع کردن هست. در مدتی که زبان می خونید با کشوری که در اون هستید آشنا میشید، زبان، فرهنگ و ...

موفق باشید.
    (هیچ موسسه ای را پیشنهاد نمیکنم، بخصوص British Council, آیمک و ... که در آنها به تعداد زیادی ایرانی هست و شبیه دانشگاه آزاد خودمون شده منتهی با آزادی بیشتر. خود دانشگاه را توصیه میکنم، لااقل با تمام هزینه و بد تدریس کردن که همه جا هست، دانشگاه محیطی آکادمیک تر داره)
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

من دوره های زبان دانشگاه kbu را که دیدم نوشته بود بعد از دوره چهارمش که سطح پیشرفته است (اون جا کلا چهار سطح داره که هر سطح سه ماه هست ) می تونیین دوره های فشرده ielts را تو خود دانشگاه هم برید باز خودتون هم یک نگاهی بکنید مطمئن نیستم ولی فکر می کنم که دانشگاه segi هم اینجوری باشه !
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrbl نمایش پست ها
    من تا الآن هرچی تو سایت ها دیدم (British Council , idp )فقط دوره های دوهفته ای 30 ساعت دارند ، می خواستم ببینم فوق فشرده برای ielts ندارد سطح الآن زبانم هم پایین نیست ، هزینش هم برام مهم نیست ، آخه شدید مشکل سربازی دارم

Junior Member

اقا يكي به من بگه اين امكاناتي كه كالج ايمك گذاشته واقعا رايگانه؟؟؟من مي خوام دوره 3 ماهه ثبت نام كنم

اقا يكي به من بگه اين امكاناتي كه كالج ايمك گذاشته واقعا رايگانه؟؟؟من مي خوام دوره 3 ماهه ثبت نام كنم
    ایمک پیشنهاد نمیشه
    اگر هم مصمم هستید که برید ایمک , ابتدا واسه 1 ماه فقط ثبت نام کنید
    اگر خواستید بمونید اون 2 ماه رو بعد ثبت نام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    ایمک پیشنهاد نمیشه
    اگر هم مصمم هستید که برید ایمک , ابتدا واسه 1 ماه فقط ثبت نام کنید
    اگر خواستید بمونید اون 2 ماه رو بعد ثبت نام کنید
    ميشه بگيد چرا؟تو سايتش كه خوب نوشتن هزينشم نسبت به موسسات ديگه پايينتره

Junior Member

تو يه سايتي در مورد بوستون وب و LEA (كالج لندن) نوشته بود.اين 2 تا چطورن؟من چيزي در مورد اين 2 تا نديدم اينجا.لطفا يكم توضيح بدين

ميشه بگيد چرا؟تو سايتش كه خوب نوشتن هزينشم نسبت به موسسات ديگه پايينتره
    ببینید مکانی که کلاس و خانه ها هستند واقعا زیباست
    هزینه ها هم خوبه , اما باید ببینید هدفتون از رفتن به این موسسه چیه
    ا1- دانشگاه قبول شدید و 3 ماه وقت اضافه دارید و می خواید یه جور مفید بگذره
    2-واقعا می خواید زبان بخونید به امید گرفتن آیلتس

اگر مورد 2 هست اشتباه محضه , چون وارد جایی میشید که از 20 نفر دانشجو 16 نفر ایرانی که نمی شه جلوی فارسی حرف زدنشون رو گرفت و کمتر از ایران نیست
    پس چرا هزینه اضافی می کنید وقتی با اونجا از نظر فضای آموزشی فرقی نیست و 90% سر کلاس و افرادی که اونجا هستن فارسی حرف می زنن
    گول شرکت ها رو هم به هیچ طریق نخورید اگر واقعا تصمیم دارید برید
    هیچ نیازی به پذیرش و اینا نیست و می خوان فقط درصدشون رو بگیرن و اول واسه 1 ماه ثبت نام کنید و اصلا زیر بار نرید
    موفق باشید

Junior Member

خيلي ممنون از واقعياتي كه ميگي.خودت اونجا زبان خوندي؟اگه ايمك خوب نيست لطفا يه موسسه خوب به من پيشنهاد كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1 نمایش پست ها
    خيلي ممنون از واقعياتي كه ميگي.خودت اونجا زبان خوندي؟اگه ايمك خوب نيست لطفا يه موسسه خوب به من پيشنهاد كنيد.
    بله , منم مجذوب همین سایت و قیمت ها و زیبایی عکس ها شدم و چون با این سایت آشنا نبودم که پرس و جو کنم با شرکتی قرار داد بستم
    اونجا که رفتم متوجه شدم کلاه سرم رفته واون چیزی نیست که من انتظار داشتم و می تونستم همون رو تو ایران هم به دست بیارم
    تنها مزیتش خونه ای هست که اول کار میده اما فاصله داره تا مرکز خرید ها , تا KLCC که همه این ها هزینه رفت و آمد هست
    ولی اگر با تور بری و تو اون مدت خونه پیدا کنی تو کوالا مپور بهتره . من خودم رفتم ELS روبروی برج دوقلو بعد از اون 1ماهی که آیمک ثبت نام کرده بودم
    اونجا هم پر ایرانی هست اما می گفتن بهتره اما قسمت نشد بمونم
    سایت ها شون رو نگاه کن + شروع ترم + زمان امتحان تعیین سطح که بتونی با برنامه ریزی هم بلیط بگیری هم اونجا برسی واسه امتحان
    امیدوارم دوستان دیگه بیان بگن کجا ها دیگه بهتره

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

دوستان یک تجربه ای رو با شما به اشتراک میگذارم که در طی این یک سال به دست اومده:

اگر برای این به مالزی میاید که زبان بخونید (که همه میگن ایران بهتر، ارزانتر و راحت تر هست) مشکلی نیست ولی هرگز از طریق شرکتی اقدام نکنید! انقدر پول خوردن و باعث دردسر شدن که حد نداره! هیچ فردی نیست که راضی باشه، یا کلی پول گرفتن الکی یا مشکل ویزا و اقامت ایجاد کردند.

خواهش میکنم خودتون تشریف بیارید و از نزدیک ببینید. 90 روز ویزای توریستی دارید که میتونید برای همه چی تصمیم بگیرید.

با تشکر
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.