صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: فکر می کنید بهترین راه برای درخواست پذیرش زن و شوهر با هم چیست؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : فکر می کنید بهترین راه برای درخواست پذیرش زن و شوهر با هم چیست؟

شما میتونید جواب سوالاتونو توی همین فروم تو بخش های مرتبط پیدا کنید.
    اگه ولخرج نباشید!! تا یک سال میشه با این پول گذروند.
    برای چی سفارت گیر بده؟؟؟ هر وقت کلیرنستون بیاد ان شالله میرید.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...pic,810.0.html
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    شما میتونید جواب سوالاتونو توی همین فروم تو بخش های مرتبط پیدا کنید.
    اگه ولخرج نباشید!! تا یک سال میشه با این پول گذروند.
    برای چی سفارت گیر بده؟؟؟ هر وقت کلیرنستون بیاد ان شالله میرید.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...pic,810.0.html
    میشه بفرمایید که آیا من بالاخره تو statement of purpose صحبتی از اینکه همسرم هم شرایطش مثل منه و ایشون هم جدا apply کرده بکنم یا نه ؟؟؟ این قسمت از کار برام سخت ترین قسمت کاره .... نمی دونم دقیقاً چی کار کنم ؟؟ دقیقاً گزینه هایی که دوستمون تو پست اول مطرح کرده جلو رومه و موندم که کدوم رو انتخاب کنیم ؟؟؟

رشته و دانشگاه
    آلمان

درود ....

من همچنان موندم چه کار کنم ... دو نفری با یک استاد صحبت کنیم یا هر دو با دو تا استاد مختلف ... اگه هر دو با یک استاد ، ایمیل های جداگانه به استاد بزنیم ؟؟؟ یا یک ایمیل بزنیم ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc
    درود ....

من همچنان موندم چه کار کنم ... دو نفری با یک استاد صحبت کنیم یا هر دو با دو تا استاد مختلف ... اگه هر دو با یک استاد ، ایمیل های جداگانه به استاد بزنیم ؟؟؟ یا یک ایمیل بزنیم ؟؟
    اول هر کدوم که رزومه قوی تری داره و شانس پذیرش بیشتر اپلای کنه، بعد که نتیجه مساعد حاصل شد، نفر دوم را معرفی کنه، و درخواست کنه که اگر همین استاد جای خالی نداره استاد دیگری را معرفی کنه... نفر دوم بهتره خودش ایمیل بزنه.... اما اگر واقعا هر دو رزومه قوی دارید با یک ایمیل مطرح کنید...یه نفر ایمیل بزنه و آدرس نفر دوم را تو cc بذاره.
    Life salutes you when you make others happy

رشته و دانشگاه
    آلمان

خوب این راه خوبیه ولی اگه من بخوام منتظر بمونم برای من دیر میشه ... ما همۀ شرایطمون مثل همه ... فقط خانومم 1 نمره معدلش بیشتره ... اینجوری اگه من صبر کنم شاید چند وقتی بگذره و الاف بمونم :

وقتی شرایط شما خاص تره، خوب شما اپلای کن، نهایت اینکه اگر برای همسرتون دیر شد و نتونست پذیرش بگیره، به صورت همراه میاد.. به همین راحتی... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

Dear ashkan
    unfortunately there is no certain answer for this question, just like every other thing in apply process
    In my opinion: try all of the ways with different professors and do not lose your hope

one suggestion:
    Both of you send emails to different professors, and if some one answered one of your emails, then the other one can send an email too

سلام

بچه ها من می خوام بدونم که اگه من بتونم از امریکا یا اروپا پذیرش بگیرم، بعد برای ویزا گرفتن به همسرمم به عنوان همراه ویزا می دن؟
    اینجوری که دیدم بجه های فروم نوشتن به نظر می رسه که امکانش هست،که خیلی خوشحال کننده بود برام.

من و همسم هر دو فارغ التحصیل دانشگاه امیر کبیر هستیم ، لیسانس مهندسی پزشکی.
    هر دو می خوایم ادامه تحصیل بدیم ولی تو رشته هایی غیر از رشته مقطع کارشناسی. من computer science و همسرم Interior Architecture .
    همسرمم یک سالیه که دارخ دوره های معماری داخلیو میگذرونه، از یک کالج نسبتا معتبر انگلستان که تو ایران نمایندگی داره.

جدای از مساله پذیرش گرفتن، مساله ویزا گرفتن خیلی برام سوال شده!!
    (در نظر داشته باشین که فعلا فقط من میخوام پذیرش بگیرم و بعد از یه مدت همسرم از تونجا اقدام کنه. چون با توجه به دوره هایی که تا حالا گذرونده
    هنوز شرایط پذیرش رو نداشته باشه. )

واقعا ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمییم کنه

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.behjat
    سلام

بچه ها من می خوام بدونم که اگه من بتونم از امریکا یا اروپا پذیرش بگیرم، بعد برای ویزا گرفتن به همسرمم به عنوان همراه ویزا می دن؟
    اینجوری که دیدم بجه های فروم نوشتن به نظر می رسه که امکانش هست،که خیلی خوشحال کننده بود برام.

من و همسم هر دو فارغ التحصیل دانشگاه امیر کبیر هستیم ، لیسانس مهندسی پزشکی.
    هر دو می خوایم ادامه تحصیل بدیم ولی تو رشته هایی غیر از رشته مقطع کارشناسی. من computer science و همسرم Interior Architecture .
    همسرمم یک سالیه که دارخ دوره های معماری داخلیو میگذرونه، از یک کالج نسبتا معتبر انگلستان که تو ایران نمایندگی داره.

جدای از مساله پذیرش گرفتن، مساله ویزا گرفتن خیلی برام سوال شده!!
    (در نظر داشته باشین که فعلا فقط من میخوام پذیرش بگیرم و بعد از یه مدت همسرم از تونجا اقدام کنه. چون با توجه به دوره هایی که تا حالا گذرونده
    هنوز شرایط پذیرش رو نداشته باشه. )

واقعا ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمییم کنه
    اگه مقصدتون آمریکاست بهترین و مطمئن ترین راه اینه که اونی که احتمال بیشتری می دین پذیرش بهتری بگیره و شانس بیشتری برای گرفتن ویزا داره، اقدام کنه (ویزای F1) و همسرش به عنوان همراه ( ویزای F2) اقدام کنه. بعد از رفتن به آمریکا همراه از دانشگاهی که قبلا جستجو کرده برای یک یا دو ترم بعد پذیرش بگیره و اونجا ویزاش رو از F2 به F1 تبدیل کنه. خود من تا وسطای همین مسیر رو رفتم.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali
    اگه مقصدتون آمریکاست بهترین و مطمئن ترین راه اینه که اونی که احتمال بیشتری می دین پذیرش بهتری بگیره و شانس بیشتری برای گرفتن ویزا داره، اقدام کنه (ویزای F1) و همسرش به عنوان همراه ( ویزای F2) اقدام کنه. بعد از رفتن به آمریکا همراه از دانشگاهی که قبلا جستجو کرده برای یک یا دو ترم بعد پذیرش بگیره و اونجا ویزاش رو از F2 به F1 تبدیل کنه. خود من تا وسطای همین مسیر رو رفتم.
    ممنونم از جوابت mrjalali . ولی من جاب سوالمو درست نگرفتم. من میخوام بدونم گرفتن ویزای F2 ممکن هست یا نه؟
    شما افرادیو میشناسی گرفته باشن؟ میشه به راحتی گرفت یا نه؟ چون متاهل هستم برای همون ویزای F1 هم دچار
    مشکل نمیشم؟چقدر میشه امیدوار بود؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)