صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: رزومه CURRICULUM VITAE کبک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس زمین شناسی کاربردی از دانشگاه میسور هند

پیش فرض رزومه CURRICULUM VITAE کبک

دوست دارم بدونم که نمونه رزومه ای که افیسرها پسند میکنن به چه صورت هست! کسی هست که در اینترویو این اواخر تائید شده باشه و نمونه رزومه خودش رو بتونه اینجا اپلود کنه؟

پیش فرض پاسخ : رزومه CURRICULUM VITAE کبک

راستش براي من هم جالبه با وجود اينكه فرمتهاي جالب و مختلفي براي سي وي وجود داره و همه تائيد شدست اما يه موضوع شايد بد نباشه در موردش تحقيق بشه .اينو جائي شنيدم نمي دونم تو اپلاي ابرود يا از دوستام كه افيسر به يكي از بچه ها روز مصاحبه گفته بوده سي وسي كبكي در شروع در ايتداي صفحه مشخصات جنس و ادرس اي ميل .و ادرس منزلو تلفن تماس و... را ندارد و لازم نيست اينا رو قيد كنيد ؟؟! من هنوز موضوعي پيدا نكردم كه سي وي كبكي بايد چجور باشه--------مثلا در امارات عربي عكس را هم به سي وي وصل ميكنند و در هر كشوري يه موردهائي كمتر و بيشتر دارد!!!!

Junior Member Herman آواتار ها

سلام

شما میتونید در سایت Emploi-Quebec (آدرس زیر) در قسمت پایین صفحه با عنوان For additional information یک مدل از رزومه کبکی با فرمت Word رو مشاهده کنید. در ضمن فایل پی دی اف که در بالای صفحه با عنوان Your Complete Job Search Guide وجود داره واقعا مفیده...

آدرس مورد نظر: http://emploiquebec.net/guide/index_en.asp

همینطور میتونید در سایت کاریابی مانستر کانادا نظر کارشناسی در مورد نحوه نگارش رزومه رو کامل بخونید...
    آدرس: http://career-advice.monster.ca/resumes-cover-letters/resume-writing-tips/read-this-before-you-send-out-your-resume/article.aspx

امیدوارم موفق باشید...
    تاریخ ارسال مدارک : اوت 2010 | تاریخ صدور فایل نامبر : اکتبر 2010 | رشته : مهندسی شیمی (6 امتیاز) | ارسال مدرک زبان TCFQ : اوت 2011 | نامه انتظار مصاحبه :نوامبر 2011 |تاریخ مصاحبه :ژوئیه 2012 | فایل نامبر فدرال : ژانويه 2013 | انتقال پرونده به پاریس : می 2013| آپدیت مدارک : می 2013 | دریافت مدیکال : فوریه 2014 | وضعیت فعلی: مقیم کانادا

Junior Member

دوستان عزیز فراموش نکنید که رزومه با این فرمت ولی باید به زبان فرانسه باشد.
    رشته:ارشد شیمی(12 امتیازی) تاریخ ارسال مدارک:29 نوامبر 2010 وتاریخ مصاحبه اول:25 می2011 و تاریخ مصاحبه دوم:11 ژوئیه 2011و تاریخ مصاحبه جدید:1 دسامبر2011

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    injenieur

سلام دوستان
    من رزومه ام عکس داشت و افیسر گفت که مدل فرانسوی است و اصلا خوشش نیامد و گفت نباید عکس داشته باشه
    چون در کشور ما (کانادا) تبعیض جنسیت و تبعیض نژادی وجود نداره و نباید عکس بزنید مهم توانایی هایتان است.
    و گفت مدل کبکی در سایت emploi quebec هست که فکر کنم همان موردی که دوستمون بالا اشاره کردند

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_sanam نمایش پست ها
    دوستان عزیز فراموش نکنید که رزومه با این فرمت ولی باید به زبان فرانسه باشد.
    فرمت فرانسش رو هم توي همون سايت emploi گذاشته :
    Model résumé-france.doc
    فايل کبک: دسامبر 2010 -تاریخ مصاحبه : دسامبر 2012 - فایل فدرال: فوریه 2013 _ مدیکال 29 آپریل 2014
    6 امتیازی

جای آدرس رو جالا که ایران هستیم خالی بگذاریم؟
    فایل نامبر کبک : اکتبر 2010 .رشته 6 امتیازی .مصاحبه : 25 می 2012.
    فایل فدرال : 6 سپتامبر 2012 .دریافت ایمیل مدیکال: 18 سپتامبر 2013 .
    ارسال مدیکال :18 اکتبر و مدیکال ریسیو : 22 اکتبر.پاس ریکوئست : 14فوریه 2014.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zohreh57 نمایش پست ها
    جای آدرس رو جالا که ایران هستیم خالی بگذاریم؟
    نه شما ادرس ایران می زاریذ جای اون ادرس کبک

Junior Member Herman آواتار ها

برای نوشتن و تنظیم رزومه یک لینک دیگه هم پیدا کردم که متعلق به دانشگاه مک گیل است. چند فایل پی دی اف به زبان های انگلیسی و فرانسه موجوده که می تونید ازشون استفاده کنید:

http://www.mcgill.ca/caps/students/job-search/cv/

موفق باشید
    تاریخ ارسال مدارک : اوت 2010 | تاریخ صدور فایل نامبر : اکتبر 2010 | رشته : مهندسی شیمی (6 امتیاز) | ارسال مدرک زبان TCFQ : اوت 2011 | نامه انتظار مصاحبه :نوامبر 2011 |تاریخ مصاحبه :ژوئیه 2012 | فایل نامبر فدرال : ژانويه 2013 | انتقال پرونده به پاریس : می 2013| آپدیت مدارک : می 2013 | دریافت مدیکال : فوریه 2014 | وضعیت فعلی: مقیم کانادا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

آفیسر منم گفت که رزومه کبکی عکس نباید داشته باشه .سن ؛ وضعیت تاهل و معدل هم در رزومه کاری مهم نیست!! من واسه رزومه ام از نمونه های فرانسوی ( عنوان های شغلی مشابه خودم ) در سایت linkdin خیلی استفاده کردم
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)