صفحه 101 از 187 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1870

موضوع: مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

Junior Member Onasis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology- Chamran university & Arak university

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط Ielts2012 نمایش پست ها
    سلام

چرا سایت سنجش دیگه بالا نمی یاد؟؟ واشه شما هم همین طوره؟!!
    برای منم این مشکل هست ولی از جای دیگه امتحان کردم جواب داد و سایت باز شد!
    ایمان به انسان شهامت می دهد تا فراتر از آنچه به چشم می آید برود.
    ویلیام کلارک

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Onasis نمایش پست ها
    برای منم این مشکل هست ولی از جای دیگه امتحان کردم جواب داد و سایت باز شد!
    منم تا ديروز اين مشكل رو داشتم...اما الان درست شده...

Junior Member

دوستان یک خبر خوب. با DHL تماس گرفتم گفت داوطلبانی که آدرس تهران داده اند چهارشنبه و پنجشنبه با کارت شناسایی و کپی اش منتظر مامور DHL باشند تا کارنامه شون رو دریافت کنند

طبق تماسی که با مرکز BITE هم گرفتم و جوابی که در بالا داد این طور به نظر میاد که اونا کارنامه ها رو به ایران فرستادند. پس فکر کنم بالاخره با صبر از غوره هه داریم حلوای لعنتی رو در میاریم

شاد باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arix نمایش پست ها
    دوستان یک خبر خوب. با DHL تماس گرفتم گفت داوطلبانی که آدرس تهران داده اند چهارشنبه و پنجشنبه با کارت شناسایی و کپی اش منتظر مامور DHL باشند تا کارنامه شون رو دریافت کنند

طبق تماسی که با مرکز BITE هم گرفتم و جوابی که در بالا داد این طور به نظر میاد که اونا کارنامه ها رو به ایران فرستادند. پس فکر کنم بالاخره با صبر از غوره هه داریم حلوای لعنتی رو در میاریم

شاد باشید
    خوش خبر باشی دوست عزیز

رشته و دانشگاه

من هم با dhl تماس گرفتم.............از عصبانیت دارم منفجر میشم...آیلتس ایران و سنجش یه مشت دروغگوی کثیفن

من ریسالت ندارم!!!!!!!!! اسپیکینگ برام غیبت زدن در حالی که من شرکت کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من تاوان کی و چی رو باید بدم؟
    بی مسئولیتی این جماعت زندگی من رو نابود کرده...دلم خوش بود تو مملکت خودمم..دلم خوش بود امتحانم اینترنشناله! زرششششششششششک!!!

به دوستانی که نتایجشون اومده تبریک میگم.....و امیدوارم مسئولین این خراب کاری نتونن تاوان هق هق من رو بدن

بدرود
    ویلیام کلارک

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط Onasis نمایش پست ها
    من هم با dhl تماس گرفتم.............از عصبانیت دارم منفجر میشم...آیلتس ایران و سنجش یه مشت دروغگوی کثیفن

من ریسالت ندارم!!!!!!!!! اسپیکینگ برام غیبت زدن در حالی که من شرکت کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من تاوان کی و چی رو باید بدم؟
    بی مسئولیتی این جماعت زندگی من رو نابود کرده...دلم خوش بود تو مملکت خودمم..دلم خوش بود امتحانم اینترنشناله! زرششششششششششک!!!

به دوستانی که نتایجشون اومده تبریک میگم.....و امیدوارم مسئولین این خراب کاری نتونن تاوان هق هق من رو بدن

بدرود
    دوست عزیزم من واقعا ناراحت شدم... و به نظرم حتما تاریخ و زمان مصاحبه ات رو در اعتراض بنویس چون تمام مصاحبه ها رو میبایست رکورد کنن...

Junior Member

خبر خيلي ناراحت كننده اي بود. البته قطعا اونا نوار رو دور ننداخته اند. فكر كنم اگر حضورا بريد اصفهان و براشون توضيح بديد كه اشتباه شده اصلاح كنند براتون.

از این اتفاق ها برای منم افتاده. برای شما آیلتس بود برای من کنکوری بود که یکسال باش از صبح تا شب خونده بودم. آیلتسمم که دیگه می بینید 6 تا دانشگاه کانادا اقدام کرده بودم که همشون به خاطر دیر اومدن نتیجه ی آیلتس پرید.(فقط بابت ریکام این دانشگاه ها 1 ماه از صبح تا شب داشتم برای استادا کار می کردم) . ولی از اونجایی که سرنوشت آدمه درسته راه خیلی سخته ولی فرصت ناامید شدن و سرخوردگی وجود نداره. پس من دوباره یک سری دانشگاه دیگه اپلای کردم و اتفاقا پذیرش هم گرفتم. شما هم الان وقت تسلیم شدن نداری. آیلتس تهران به زودی ظرفیت خالی می کنه برای امتحان دو هفته ی دیگه. بهترین فرصته. من جات بودم همین الان اکانتم رو می ساختم(تا عکس رو تایید کنند طو می کشه) و دوباره امتحان می دادم.یک ساعت هم یک ساعته
    ویرایش توسط arix : April 16th, 2012 در ساعت 02:43 PM

با سلام من الان با bite صحبت کردم و گفتم که نمرات من درست نیست مثلا من دوبار اسپیکینگ نمرهی ۸ و ۸.۵ آوردم و این بار ۷!! که خانمی که صحبت میکرد باهام، زد زیر خنده( ببین چقدر مضحک بود) بد گفتم آیا شما در نتایج نقشی‌ دارید که گفت ما فقط process می‌کنیم و نتایج با تهران هست. بعد پرسیدم که اگر اعتراض بدیم دوباره تهران چک می‌شه یا لندن که گفت میاد لندن و بوسیلهٔ examiner تو بریتیش کانسیل دوباره بازبینی می‌شه من که حتما اعتراض میدم( نمیدونید وقتی‌ گفتم دوبار ۸ و ۸.۵ شدم الان ۷ چه حالتی شد انگار خنده دار‌ترین جک را بهش گفتن )

رشته و دانشگاه

اونایی که تو آیلتس هستن میدونن چه گندی زدن... گیرم که پیدا بشه-که پیدا بوده از اولش-...میفرستن انگلیس و دوباره یک ماه دیگه!!!البته اگر انگلیس بپذیره!
    ولی چه فایده...من رو نابود کردن...April از نیمه هم گذشته...با این وضعیت May شاید نتیجه بده شاید نده!
    دیگه تموم شد...یکسال زندگی من رو به باد دادن... کی پاسخ گوی این تباهیه؟

گریه میکنم و تاسف میخورم که ایرانی هستم و تو این جنگل زندگی میکنم...
    ...اگر نتیجه هم برگرده...وقت من دیگه برگشتی نداره
    ویلیام کلارک

Junior Member

سلام دوست عزیز
    منم مشکل شما رو دارم و انلاین نشده نتیجم. میشه شماره DHl رو به منم بدید. من شهرستانی هسم که نداره. ببینم نتیجه من چی شد.
    واقعا ناراحت شدم براتون. اما نگران نباشید خیلی از ماها مشابه شما هست وضعیتمون ایران ایلتس گند زد به زندگیمون رفت.