صفحه 12 از 187 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1870

موضوع: مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه گرفتن و ریپورت نمرات IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    سلام - دو روزه که من به SUSSEX DOWNS COLLEGE به آدرس Pamela.Lynch@sussexdowns.ac.uk ایمیل میزنم - اما هیچ کس جواب ایمیلم رو نمیده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میشه لطفا بگید واسه درخواست ریپورت اضافه به چه آدرسی باید ایمیل بزنم ؟ (به شدت از اینکه به دفتر دانشگاه چابهار تقاضا ندادم، متاسفم) > :'(
    امروز صبح بالاخره جواب دادن ! 35 پوند هم از حسابم کسر شده بود. اما من نفهمیدم چرا این قدر دیر ???
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    امروز صبح بالاخره جواب دادن ! 35 پوند هم از حسابم کسر شده بود. اما من نفهمیدم چرا این قدر دیر ???
    اينكه خيلي واضحه. چون شنبه و يكشنبه تعطيل بودن. دوشنبه هم روز اول هفته بوده سرشون شلوغ بوده پس سه شنبه اول صبح جوابتون رو دادن
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

آقا این ieltstehran چرا اینجوریه! من پول دادم مدارکم رو با tnt بفرسته. بعد شماره shipment رو گرفتم که خودم track کنم. حالا اینو زده:

13 Jan 2009 11:34:00 Canada Others Held Awaiting Correct Address. Follow Up Actions Underway.

اخه یعنی چی؟؟؟؟ > > یعنی اینا اینقد حواسشون پرته که ادرسو عوضی نوشتن؟؟؟ > >
    حالا می گین چیکار کنم؟ تلفنشون هم بزور جواب می دن. من میل زدم بهشون. > > >
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    اينكه خيلي واضحه. چون شنبه و يكشنبه تعطيل بودن. دوشنبه هم روز اول هفته بوده سرشون شلوغ بوده پس سه شنبه اول صبح جوابتون رو دادن
    خوب این پاسخ رو فقط واسه این میذارم که ملت فکر نکنن که من نمیدونستم اونطرف آب شنبه و یکشنبه تعطیله:
    من روزهای سه شنبه و پنج شنبه هفته پیش بهشون ایمیل زده بودم :
    در اینجا لازمه از دوستانی که با تمام توان سعی کردن به من دلداری بدن تشکر کنم ;D
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    آقا این ieltstehran چرا اینجوریه! من پول دادم مدارکم رو با tnt بفرسته. بعد شماره shipment رو گرفتم که خودم track کنم. حالا اینو زده:

13 Jan 2009 11:34:00 Canada Others Held Awaiting Correct Address. Follow Up Actions Underway.

مقصدش کانادا بوده، مابقی آدرس اشتباه بوده؟ درسته؟ اگه جواب ایمیلتون رو دادند لطفا اینجا بگید چی گفتن تا ما هم در جریان باشیم.
    امیدوارم که مشکلتون حل بشه.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020

فكر نميكنم اين مشكل از دانشگاه چابهار باشه. اين مشكل از خود TNT هستش. من هم چند بار با اين مساله روبرو شدم. جاي نگراني اصلا نيست. اگر شماره تلفن دانشگاه مقصد را در آدرس نوشتيد خودشون با اونها تماس ميگيرند و آدرس رو پيدا مي كنند.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

سلام دوستان
    برای ریپورت نمرات ا زطریق SUSEX پیشنهاد میکنید که پولش را با Credit card به خود SUSEX بدیم یا از طریق آیلتس ایران پولش را پرداخت کنیم. در مورد قیمتش کسی اطلاع دقیقی داره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadianMan
    سلام دوستان
    برای ریپورت نمرات ا زطریق SUSEX پیشنهاد میکنید که پولش را با Credit card به خود SUSEX بدیم یا از طریق آیلتس ایران پولش را پرداخت کنیم. در مورد قیمتش کسی اطلاع دقیقی داره؟
    ممنون
    اگر قصد داريد پست معمولي كنيد تقريبا فرقي ندارند از نظر قيمت. ساسكس داون 35 پوند بابت 5 كارنامه درخواست ميكند كه تقريبا معادل 51.45 $ خواهد بود . قيمت چابهار هم 50.000 تومان هست. سئوال اينجاست كه آيا به پست عادي ايران بيشتر اعتماد داريد يا انگلستان؟ البته از نظر زماني هم گمان ميكنم ساسكس داون سريعتر باشه و به محض وصول مبلغ TRF ها را پست ميكند.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

ممنون دوست عزیز
    مسلما پست انگلیس مطمئن تر هست. من فکر می کردم اگه پول (50000تومان)را اینجا به IELTS IRAN بدیم اونا پولو میرسونند به SUSEX و از طریق Susexبا پست انگلیس ارسال میشه.پس با این حساب بهتره که با خود ساسکس مستقیم پول را پرداخت کنیم
    ممنون دوست عزیز از راهنماییتون

Junior Member

سلام

بچه ها کسی میدونه ریپورت کردن نمرات از طریق SUSEX چقدر طول میکشه که به دانشگاه برسه؟

و چطوری میشه فهمید که نمراتمون به دانشگاه مقصد ریپورت شده(رسیده)؟

باید به ielts@sussexdowns.ac.uk میل زد و اسم 5 تا دانشگاه که میخوایم نمرتمون را بفرستیم بگیم؟

و سوال آخرم برای پرداخت باید شماره Visa Card را برشون میل کنیم که خودشون از حسابمون کم کنند؟