صفحه 137 از 187 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1870

موضوع: مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در موسسه عصر دین و دانش

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    خیلی ممنون ولی من خودمم نتونستم از british council آن لاین چک کنم اون وقت اونا چه طور و از کجا میتونن این کار رو انجام بدن. راه مشخصی داره؟
    دیگه توکل به خدا
    زیر کارنامه ای که گرفتین نوشته
    The validity of this IELTS Test Report Form can be veriified online by recognising organisations at http://ielts.ucles.org.uk

دوشنبه از دی اچ ال تهران به من زنگ زدند و گفتند کارنامتون اومده، بیاید تهران تحویل بگیرید. من هم امروز رفتم و برگشتم. نفر قبل از من یه آقایی بودند که نمره اسپیکینگشون از اون چیزی که تو سایت اعلام شده بود یک نمره کمتر بود. من هم حسابی نگران شدم که نکنه برای من هم اینطور باشه. خلاصه با استرس زیاد کارنامه رو از پاکت آوردم بیرون ولی خوشبختانه با نتیجه اینترنتی یکسان بود.

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

من فکر میکردم می تونم پول صدور کارنامه رو بدم ولی پول ارسالو هر وقت خواستم ارسال بشه بدم. ولی يه آقایی در دفتر دی اچ ال به من توضیح دادن که تا پول ارسالو ندین کارنامه صادر نمیشه و هزینه صدور و ارسال باید همزمان پرداخت بشه. یعنی نمی تونید در خواست 5 تا کارنامه بدین و فقط پول فرستادن یکیشو پرداخت کنین.

Junior Member mitch آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lordmt نمایش پست ها
    اين دوستان كه كارنامه شام رسيده دستشون تهرانين يا مال شهرستاني ها هم رسيده؟
    من تهران نیستم، کارنامه بدستم رسیده

Junior Member mitch آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lssaeed نمایش پست ها
    دوستانی که کارنامشون رو گرفتن، عکس کارنامه من یکم ماته. یعنی اصلا کیفیت نداره.درسته همون عکسیه که خودم فرستادم،ولی بالاخره... عکس شما هم اینطوریه؟
    عکس منم از عرض کشیده شده ، فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد

Senior Member

بچه ها من یه سوالس دارم امیدوارم به اینجا مربوط باشه.من سال پیش تو ''تهران آیلتس'' امتحان دادم ولی نرفتم کارناممو بگیرم فقط اینترنتی نگاه کردم.الان اگه بخوام اون کارنامرو به دانشگاها بفرستم چجوری باید اقدام کنم؟چون شماره و این چیزامو گم کردم.از کجا میتونم اون نمرمو دوباره ببینم؟کدوم سایت؟مرسی

h
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    بچه ها من یه سوالس دارم امیدوارم به اینجا مربوط باشه.من سال پیش تو ''تهران آیلتس'' امتحان دادم ولی نرفتم کارناممو بگیرم فقط اینترنتی نگاه کردم.الان اگه بخوام اون کارنامرو به دانشگاها بفرستم چجوری باید اقدام کنم؟چون شماره و این چیزامو گم کردم.از کجا میتونم اون نمرمو دوباره ببینم؟کدوم سایت؟مرسی
    خود کارنامه قبلیتون را اگه بیش از چندماه(6ماه فکر کنم) نگیرید از بین می برند ولی برای صدور کارنامه و یا فرستادن به دانشگاه مورد نظر میتونید درخواست بدهید.
    فکر میکنم اگه با خود موسسه صحبت کنید راهنماییتون میکنند که چه طور با وجود نداشتنه اطلاعتتون این کار رابکنید خیلی مهم نیست با یه search شماره candidate number را بهتون میتونند بدهند فقط تاریخ امتحانتون فکر کنم مهمه البته خودشون یه جدول دارند( ایران ایلتز مرحوم که این طور بود) و حدود تاریخ را که بدونید تاریخ دقیق معلوم میشه!

راههایی که دارید اینه :
    تلفن بزنید بپرسید که سخت جواب میدن
    email بزنید که دیر جواب میدهند
    حضوری بروید که اگه تهرانید بهترین راهه!

Junior Member

درود
    آقا این چه وضعیه؟ ظاهرا واسه همه شما کارنامه ارسال شده ولی واسه من شهرستانم زنگ ردن از دی اچ ال گفتن باید بیای حضوری بگیری؟

ضمنا لطفا آدرس دفتر دی اچ ال رو برام اینجا بذارین.ادرس رو بلد نیستم

Senior Member

خیلی ممنونم اتفاقا تهران آیلتس تو روزای کاری در کمتر از نیم ساعت جواب میده تمام ایمیل هامو.شما میدونی این پروسه صدور کارنامه و ارسالش چقدر طول میکشه؟چون میخوام اگه از لحاظ زمانی افتادم تو مخمصه بدونم کی اقدام کنم براش.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    خیلی ممنونم اتفاقا تهران آیلتس تو روزای کاری در کمتر از نیم ساعت جواب میده تمام ایمیل هامو.شما میدونی این پروسه صدور کارنامه و ارسالش چقدر طول میکشه؟چون میخوام اگه از لحاظ زمانی افتادم تو مخمصه بدونم کی اقدام کنم براش.ممنون
    برای تهران ایلتز نمیدونم ولی تو ایران ایلتز DHL اخیرا واسه دانشگاه فرستادم 3 هفتهای رسید! صدور کارنامه را نمی دونم