صفحه 184 از 187 نخستنخست ... 84134174175176177178179180181182183184185186187 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 1870

موضوع: مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

يكي زود تند سريع بگه اين ريپورت نمرات ايلتس از طريق ايرسافام چجوريه صبح بمن ايميل داده كه فرستادبم منم به منشي ايميل دادم ميگه نرسيده دستم. الان من چيكار كنم. اسلا ريپورت الكترونيكي كجا ميره؟؟؟ ايميل ميشه؟؟؟ من ددلاينم ١٥ژانويه بوده هنوز نمره ايلتسم نرفته

سلام دوستان،
    به یه مشکل برخوردم..... نمره آیلتس رو برای یه دانشگاه تو امریکا ریپورت کردم (رسمی)، حالاکه رهگیری میکنم زده که رسیده (اونم 10 روز پیش) ولی دانشگاه میگه که نرسیده! (تو App Status هم نوشته Not Received)
    حالا چی کار کنم؟؟!
    دانشگاه آزاد از طریق پست SMS Express فرستاد.
    کسی تا حالا همچین تجربه ای داشته؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    به یه مشکل برخوردم..... نمره آیلتس رو برای یه دانشگاه تو امریکا ریپورت کردم (رسمی)، حالاکه رهگیری میکنم زده که رسیده (اونم 10 روز پیش) ولی دانشگاه میگه که نرسیده! (تو App Status هم نوشته Not Received)
    حالا چی کار کنم؟؟!
    دانشگاه آزاد از طریق پست SMS Express فرستاد.
    کسی تا حالا همچین تجربه ای داشته؟
    ممنون
    اضافه کنم که دوباره به grad office ایمیل زدم که این جوابو دادن ولی من دقیقا متوجه نشدم..... ممنون میشم راهنماییم کنید:

I do see for form that indicates it was delivered. When we sign for our deliveries, we are signing for a large volume at one time. We have not been able to locate the documents.

The documents may show up, but if not, we will need to receive the documents hard copy to the following address:

این الان یعنی حل میشه؟ مشکلی نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical

سلام دوستان این تجربه من در مورد ریپورت نمره از طریق موسسه ی ایرسافام هست. نمی دونم برای سایر موسسه ها هم همینطوره یا نه ولی احتمالا باید یکی باشه چون همه نماینده آیلتس هستند دیگه

ببینید یک سری دانشگاهها در لیست موسسه هستند که قابلیت دریافت الکترونیکی کارنامه را دارند و شما تا زمانی که کارنامتون اعتبار داره (2 سال) میتونید به موسسه درخواست بدید و اونها این ریپورت را رایگان انجام میدهند. لازم به ذکره که این دانشگاهها جایی لیست نشدن و فقط دوتا راه برای اینکه متوجه بشید دانشگاه میتونه الکترونیکی دریافت کنه یا نه وجود داره. یکی اینکه از خود موسسه سوال کنید و دوم اینکه از دانشگاه بپرسید.
    این نکته را باید در نظر بگیرید که موسسه می تونه 5 دانشگاه را ثبت الکترونیکی کند و بعد از اینکه ثبت کردند شما باید اپلیکشن خود را در دانشگاهی که اپلای کردید چک کنید که آیا ثبت شده یا از گرجویت افیس با ایمیل سوال کنید و با توجه به تجربه ی شخصی من بهتره که کارنامه را اتچ کنید تا راحتتر پیگیری کنند. بعد از اینکه از ثبت نمره توسط دانشگاه اطمینان پیدا کردید می توانید به موسسه بگید که این دانشگاه را از لیست حذف کند و نام دانشگاه دیگری که قابلیت دریافت الکترونیکی کارنامه را دارد را ثبت کند. در مورد زمانی که طول میکشه نمره توسط دانشگاه دریافت بشه قاعدتا و با توجه به گفته های موسسه 1 روز بعد از ریپورت هست ولی خوش بینانه شما یک هفته در نظر بگیرد چون اکثرا نیاز دارید که به دانشگاه اطلاع دهید که نمره را ثبت کنند.

اما در مورد دانشگاههای که قابلیت دریافت الکترونیکی را ندارد برای موسسه ی ایرسافام تا دو ماه بعد از امتحان (ممکنه این زمان تغییر کنه) فقط پول پست را میدهد اما بعد از این زمان شما باید 30 هراز تومان هم برای صدور کارنامه پرداخت کنید.

به نظر من ریپورت نمره بهتر است بعد از اپلای کردن صورت بگیره. من خودم قبل از اپلای ، از موسسه خواستم که نمرات را ریپورت کنه اما بعد از ریپورت وقتی به دانشگاهها اطلاع دادم که نمره ریپورت شده و ثبت کنند می گفتند تا اپلای نکنی جایی نیست که ما ثبت کنیم.

این را هم دوست دارم اضافه کنم که در مرحله اپلای اولیه اگر دانشگاه قابلیت دریافت الکترونیکی نمره شما را نداره اگر به دانشگاه بگید که باید هزینه بدید و طول میکشه تا نمره به دسستشون برسه ممکنه قبول کنند که اسکن کارنامه را براشون فقط ایمیل کنید. برای من این روش جواب داد شما هم حتما ایمیل بزنید و بپرسید.

موفق باشید.
    قومی متفکرند اندر ره دین / قومی به گمان فتاده در راه یقین--میترسم از آن که بانگ آید روزی /کای بیخبران راه نه آنست و نه این>> (خیام)

Junior Member

سلام دوستان
    من هفت جون 2014 امتحان آیلتس دانشگاه ازاد رو دادم و به دفترشون در خیابان حافظ رفتم و خانم زرندی کارنامه رو به بعضی از دانشگاهها بصورت الکترونیکی و به بعضی دیگه از طریق پست ارسال کردن. الان آمریکا هستم و قصد دارم ترنسفر کنم به یه دانشگاه دیگه. دو سوالاز خدمتتون دارم، ممنون میشم راهنمایی کنین:
    از کجا متوجه بشم که دانشگاه مورد نظرم بصورت آن لاین کارنامه رو قبول می کنن؟ این کار رو قبلا خانم زرندی از طریق ایمیلی که خدمتشون فرستادم انجام دادن. الان نه ایمیلی از ایشون دارم نه شماره تماس. آیا سایتی هست که خودم بتونم چک کنم.
    اگر اون دانشگاه مقصد عضو سیستم کارنامه الکترونیکی آیلتس دانشگاه آزاد باشه چطور می تونم کارنامه رو ارسال کنم و هزینه اون چقدر هست. اگر عضو نباشه چطور.
    ممنون از راهنمایی شما
    نادر مهری

Junior Member

سلام من 30 اپریل امتحان دارم در موسسه تهران آیلتس . می خواستم ببینم همون روز می تونم کد دانشگاه جهت ارسال نسخه کاغذی اعلام کنم یا از قبل باید اقدام کنم؟ اگر آره چطور؟ و اینکه کد دانشگاه را از کجا پیدا کنم؟

Junior Member

سلام
    لطفا من را راهنمایی کنید , در فرم Additional TRF در قسمت مربوط به دانشگاه مقصد دو قسمت a و b هست , در صورتی که فقط برای یک دانشگاه بخواهیم بفرستیم باید قسمت b را هم پر کنیم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sds_njf نمایش پست ها
    سلام دوستان این تجربه من در مورد ریپورت نمره از طریق موسسه ی ایرسافام هست. نمی دونم برای سایر موسسه ها هم همینطوره یا نه ولی احتمالا باید یکی باشه چون همه نماینده آیلتس هستند دیگه

ببینید یک سری دانشگاهها در لیست موسسه هستند که قابلیت دریافت الکترونیکی کارنامه را دارند و شما تا زمانی که کارنامتون اعتبار داره (2 سال) میتونید به موسسه درخواست بدید و اونها این ریپورت را رایگان انجام میدهند. لازم به ذکره که این دانشگاهها جایی لیست نشدن و فقط دوتا راه برای اینکه متوجه بشید دانشگاه میتونه الکترونیکی دریافت کنه یا نه وجود داره. یکی اینکه از خود موسسه سوال کنید و دوم اینکه از دانشگاه بپرسید.
    این نکته را باید در نظر بگیرید که موسسه می تونه 5 دانشگاه را ثبت الکترونیکی کند و بعد از اینکه ثبت کردند شما باید اپلیکشن خود را در دانشگاهی که اپلای کردید چک کنید که آیا ثبت شده یا از گرجویت افیس با ایمیل سوال کنید و با توجه به تجربه ی شخصی من بهتره که کارنامه را اتچ کنید تا راحتتر پیگیری کنند. بعد از اینکه از ثبت نمره توسط دانشگاه اطمینان پیدا کردید می توانید به موسسه بگید که این دانشگاه را از لیست حذف کند و نام دانشگاه دیگری که قابلیت دریافت الکترونیکی کارنامه را دارد را ثبت کند. در مورد زمانی که طول میکشه نمره توسط دانشگاه دریافت بشه قاعدتا و با توجه به گفته های موسسه 1 روز بعد از ریپورت هست ولی خوش بینانه شما یک هفته در نظر بگیرد چون اکثرا نیاز دارید که به دانشگاه اطلاع دهید که نمره را ثبت کنند.

اما در مورد دانشگاههای که قابلیت دریافت الکترونیکی را ندارد برای موسسه ی ایرسافام تا دو ماه بعد از امتحان (ممکنه این زمان تغییر کنه) فقط پول پست را میدهد اما بعد از این زمان شما باید 30 هراز تومان هم برای صدور کارنامه پرداخت کنید.

به نظر من ریپورت نمره بهتر است بعد از اپلای کردن صورت بگیره. من خودم قبل از اپلای ، از موسسه خواستم که نمرات را ریپورت کنه اما بعد از ریپورت وقتی به دانشگاهها اطلاع دادم که نمره ریپورت شده و ثبت کنند می گفتند تا اپلای نکنی جایی نیست که ما ثبت کنیم.

این را هم دوست دارم اضافه کنم که در مرحله اپلای اولیه اگر دانشگاه قابلیت دریافت الکترونیکی نمره شما را نداره اگر به دانشگاه بگید که باید هزینه بدید و طول میکشه تا نمره به دسستشون برسه ممکنه قبول کنند که اسکن کارنامه را براشون فقط ایمیل کنید. برای من این روش جواب داد شما هم حتما ایمیل بزنید و بپرسید.

موفق باشید.
    دوست عزیز یعنی اگر دانشگاه من توی لیستشون نباشه خود ایرسافام پول پست رو میده؟ من چقدر باید پرداخت کنم؟

Senior Member

دوستانی که ایرسافام امتحان دادن...اصولا اینا چیزی به اسم تلفن جواب دادن دارن؟!! ....من برای ریپورت نمره ام چند بار تماس گرفتم کسی بر نمیداره...باید حضوری رفت؟

Junior Member

دوستانی که در موسسه ایرسفام امتحان دادید، بعد از دریافت نتیجتون به صورت اس ام اس کارنامه براتون پست شد یا خودتون رفتید و از موسسه گرفتین؟

با تشکر