صفحه 187 از 187 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 1870

موضوع: مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

سلام دوستان . سه سوال. لطفا اگه کسی اطلاع داره جواب بده. با تشکر
    1- چند روز بعد از آزمون میشه نتایج رو بصورت اس ام اسی یا روی وبسایت دید؟؟
    2- آیا امکان این وجود داره که خودمون نتایج آیلتس رو بصورت فیزیکی بگیریم و به دانشگاه مقصد ببریم؟ آیا شخصا بردن نتایج برای دانشگاه قابل قبول است و یا باید حتما از سمت مرکز آزمون ارسال بشه؟؟؟
    3- بعد از اینکه نتایجو دیدیم باید بگیم به کجا میخوایم ارسال بشه یا باید از قبل مشخص کرده باشیم؟؟ اگه نمره موردنظرمون نباشه میشه درخواست داد که ارسال نشه؟؟!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

چون خیلی ها اینجا این سوال و کردن به صورت کلی میگم که معممولا بیشتر دانشگاه ها میخوان که نمره IELTS مستقیما از طرف خود موسسه ارسال بشه واسشون. دو حالت کلی وجود داره:
    1- اسم دانشگاه شما تو لیست دانشگاه های شناخته شده به صورت الکترونیکی از طرف IELTS هست، که با پر کردن فرمی که تو سایت موسسه هست و ارسالش از طریق ایمیل به موسسه، خیلی سریع و بدون هزینه کارنامه برای دانشگاهتون ارسال میشه
    2- اسم دانشگاه شما تو لیست دانشگاه های شناخته شده به صورت الکترونیکی از طرف IELTS نیست، در این صورت باید کارنامه به صورت فیزیکی صادر بشه و با پست برای دانشگاه ارسال بشه که هم هزینه داره و هم بیشتر طول میکشه، که مقدارش بستگی به موسسه ای داره که آزمون دادین.
    آخرین لیست دانشگاه هایی که امکان دریافت الکترونیکی دارن رو با یه سرچ ساده میتونین پیدا کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL/ MA

دوستان من یه سوال داشتم. اگر در زمان ثبت نام دقیقا دانشگاه مد نظرمون مشخص نباشه آیا بعدا میشه در خواست داد تا از طریق سایت آیلتس نمره امتحان به دانشگاه ارسال بشه یا حتما باید همون موقع ثبت نام اسم دانشگاه ها رو مشخص کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط fahgh نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال داشتم. اگر در زمان ثبت نام دقیقا دانشگاه مد نظرمون مشخص نباشه آیا بعدا میشه در خواست داد تا از طریق سایت آیلتس نمره امتحان به دانشگاه ارسال بشه یا حتما باید همون موقع ثبت نام اسم دانشگاه ها رو مشخص کرد؟
    تا زمانی که مدرکتون معتبر هست (2 سال) میتونین درخواست صدور کارنامه و ارسال به دانشگاه و بدین. برای اطلاعات بیشتر لطفا پست های همین صفحه رو مطالعه کنین.

Junior Member shooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AZAD

در تمام مراکز برگزار کننده ایلتس ریپورت نمره الکترونیکی رایگان هست ؟
    تو دانشگاه ازاد زده تا 5 تا الکترونیکی رایگان اما ایرسافام میگه کلا الکترونیکی رایگان و محدودیت نداره !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MA in TEFL

سلام

من کارنامه آیلتس رو گم کردم.پارسال امتحان دادم. پروفایل اکسپرس انتری تشکیل دادم و فقط نمره اسکیل ها رو ازم خواسته بود. اگه قبول بشم، برای CIC کد اختصاصی که زیر کارنامه بوده هم حتی ندارم. آیا موسسه حداقل اون کد رو به من میگه؟ چکار میشه کرد؟ یا خود موسسه نتیجه را برای CIC میفرسته؟ کسی میتونه جواب قاطعی بهم بده؟

ممنون

Junior Member

سلام
    دوستانی که آزمون 8 سپتامبر 2018 آزمون دادند، کسی موفق شده امروز (30 شهریور 97) نتیجه امتحانشو
    از سایت https://results.ieltsessentials.com بگیره؟
    در ضمن دوستانی که قبلا آزمون دادند آیا ممکنه که بعد از 13 روز جواب نیاد و دیر تر بیاد؟

دوستان من پارسال توی ایتالیا امتحان آیلتس دادم. امسال میخوام یه دانشگاه توی آمریکا ریپورت کنم! نمیدونم چطوریه. سر درنمیارم نمیدونم چطوری باید به بریتیش کنسول مبلغ رو پرداخت بکنم! سکرتری دانشگاه هم یه کد چهاررقمی بهم داده! کسی هست بتونه راهنمایی بکنه کوتاه و مفید؟

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    کسی اخیرا درخواست ارسال نتایج آیلتس رو از ایرسافام به صورت الکترونیکی داشته؟ امروز ایمیل دادن که ارسال شده، اما نگفتن که چقدر طول میکشه تا دانشگاه دریافت کنه. داخل سایت دانشگاه هنوز زده که دریافت نشده. چند روز زمان لازم هست تا دانشگاه نتایج رو دریافت کنه؟
    متشکرم

دوستان من گیج شدم یکی شفاف به من بگه
    من زمان ثبت نام آیلتس 5 تا یونی انتخاب کردم و الان برای یکی از اون 5 تا یونی اپلای کردم. الان کارنامه من اتوماتیک توسط idp به اون یونی فرستاده میشه یا باید اقدام خاصی انجام بدم؟؟؟
    دقت کنید کارنامه اضافه یا دانشگاه مازاد بر اون لیست ندارم ها
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.