صفحه 3 از 187 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1870

موضوع: مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه گرفتن و ریپورت نمرات IELTS

بچه ها یه سوال
    متل امتحان تافل میتونیم اسم چند تا دانشگاه رو بدیم که نمره رو بفرستند براشون؟؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط domesday
    بچه ها یه سوال
    متل امتحان تافل میتونیم اسم چند تا دانشگاه رو بدیم که نمره رو بفرستند براشون؟؟
    اينجا رو بخون كامل نوشته:
    http://www.ieltstehran.com/index.php?sn=frwtrf&lang=fa
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

كسي ميدونه دقيقا چند روز طول ميكشه كه نتايج بعد از امتحان بدست studera برسه؟
    با پست ttn منظورم هست .

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenz65
    كسي ميدونه دقيقا چند روز طول ميكشه كه نتايج بعد از امتحان بدست studera برسه؟
    با پست ttn منظورم هست .
    حداكثر 4، 5 روز
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

سلام به همگي دوستان

يكي از هم كلاسيهاي من تقريبا 2 ماه پيش درخواست كارنامه اضافي كرده (از سازمان سنجش) و هنوز به دستش نرسيده اونم مجبور شد كپي كارنامه رو براشون بفرسته. دانشگاههاي آمريكايي فكر نمي كنم مثل استرالياييها كپي كارنامه را قبول كنند . از دوستان عزيز كسي هست كه درخواست نسخه اضافي از اينها كرده باشه و طبق گفته خودشون بعد 2 هفته به دستش رسيده باشه؟ اين درخواست حضوري بوده يا با mail ؟
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar87
    اگر دانشگاه قبول داره...دیگه داره! مثلا خود من با یک دانشگاه تماس گرفته بودم و اصرار کرده بودم که آیلتس دارم قبول کنید اونا هم یک ماه شورا تشکیل دادن ببینن آیلتس قبول کنند یا نه...که آخرشم قبول کردند اما هنوز دپارتمان سایتش آپ دیت نشده و فقط تافل را نوشته.
    پیشنهاد می کنم مستقیما با دپارتمان تماس بگیرید تا خیالتون راحت باشه
    الان اكثر دانشگاهاي آمريكايي IELTS را قبول دارند. من خودم با چند تا دانشگاه كه اسمي از IELTS نبرده اند تماس گرفتم و گفتند We Do Accept IELTS

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط mana_ni
    الان اكثر دانشگاهاي آمريكايي IELTS را قبول دارند. من خودم با چند تا دانشگاه كه اسمي از IELTS نبرده اند تماس گرفتم و گفتند We Do Accept IELTS
    بله بیشتر دانشگاههای آمریکا ایلتس قبول دارند مخصو صا اونهایی که شمال استیت هستند.ولی دوستان اگه می خواهند دانشگاههای آمریکا اپلای کنند بهتره تافل امتحان بدهند چو هزینه ریپورت در صورتی که نداده باشند خیلی کمتر میشه ودر ضمن بعضا نمرات عجیب و غریبی تو آیلتس از شما میخواهند مثلا دانشگاه آریزونا یه 7.5 ناقابل میخواد در حالیکه با یه تافل کاغذی 550 میتونید از شرش راحت بشید.
    موفق باشید
    What Goes Around...Comes Around

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    بله بیشتر دانشگاههای آمریکا ایلتس قبول دارند مخصو صا اونهایی که شمال استیت هستند.ولی دوستان اگه می خواهند دانشگاههای آمریکا اپلای کنند بهتره تافل امتحان بدهند چو هزینه ریپورت در صورتی که نداده باشند خیلی کمتر میشه ودر ضمن بعضا نمرات عجیب و غریبی تو آیلتس از شما میخواهند مثلا دانشگاه آریزونا یه 7.5 ناقابل میخواد در حالیکه با یه تافل کاغذی 550 میتونید از شرش راحت بشید.
    موفق باشید
    شما منظورتون Arizona state هست؟ ASU كه IELTS 6.5 رو هم قبول داره!! فقط پيش شرط گذاشته كه هيچ ما‍ژولي از 6 كمتر نباشه كه اونهم به نظرم چندان با اهميت نيست.

نقل قول نوشته اصلی توسط pedrak
    سلام
    بعضی از دانشگاه های آمریکا نمره آیلتس رو قبول دارند و اداره تحصیلات تکمیلی یک مینیممی براش در نظر گرفتن ولی تو سایت دپارتمان همون دانشگاه فقط مینیمم نمره تافل رو زده. جریان چیه؟ ممنون از راهنماییتون

واقعا اگر هدفتون آمريكاست اشتباه من رو مرتكب نشيد. IELTS به مراتب از PBT سخت تره و تازه بعد از اينهمه زبان خوندن و گذروندن 7 خوان رستم براي ثبت نام و غيره مجبور ميشيد بابت هر ريپورت 50 $ بپردازيد درحاليكه اگر تافل داده بودم اين رقم به 20$ كاهش ميافت و تازه بايد 14 روز هم انتظار بكشم تا ريپورتم به دانشگاه برسه. و اينجاست كه تازه دانشگاه مد نظرتون ممكنه براي همين IELTS 6.5 شما رو Reject كنه چون هنوز معادل سازي درستي از IELTS ,TOEFL انجام نشده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mana_ni

واقعا اگر هدفتون آمريكاست اشتباه من رو مرتكب نشيد. IELTS به مراتب از PBT سخت تره و تازه بعد از اينهمه زبان خوندن و گذروندن 7 خوان رستم براي ثبت نام و غيره مجبور ميشيد بابت هر ريپورت 50 $ بپردازيد درحاليكه اگر تافل داده بودم اين رقم به 20$ كاهش ميافت و تازه بايد 14 روز هم انتظار بكشم تا ريپورتم به دانشگاه برسه. و اينجاست كه تازه دانشگاه مد نظرتون ممكنه براي همين IELTS 6.5 شما رو Reject كنه چون هنوز معادل سازي درستي از IELTS ,TOEFL انجام نشده.

آره من هم دقيقا با ايشون موافقم امتحان IELTS امتحان سختريه و چون مال خود آمريكايها نيست نمرات بالاتري رو در مقايسه با tofel مي خوان مثلا 7.5 IELTS در حد 600-640 tofel زحمت داره ولي دانشگاه هاي آمريكا نمرات معمولا بالاتري رو براي IELTS درخواست مي كنن تا هنوز تو ايران PBT است tofel بدين كه راحتتره ولي من به شخصه از IELTS بيشتر حال مي كنم امتحان باحاليههههه بر پدر اين انگيسها لعنت كه تو امتحاناتشون با ملت دنيا را بچزونن