صفحه 4 از 187 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1870

موضوع: مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه گرفتن و ریپورت نمرات IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط mana_ni
    شما منظورتون Arizona state هست؟ ASU كه IELTS 6.5 رو هم قبول داره!! فقط پيش شرط گذاشته كه هيچ ما‍ژولي از 6 كمتر نباشه كه اونهم به نظرم چندان با اهميت نيست.
    نه منظور من University of Arizona بودش
    What Goes Around...Comes Around

کسی میدونه 5 تا ریپورت مجانی سنجش بعد از چند روز مشخص کردن نام دانشگاه ها بدست مقصد میرسه؟
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

ريپورت ها رو با پست عادي مي فرستند؛ واينكه چقدر طول بكشه و يا اصلا برسه يا نه به پست بستگي داره
    ولي اگه پول بدي مي توني درخواست كني برات با TNT يا DHL بفرستند
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

با سلام

من امروز رفتم دفتر دانشگاه چابهار که کارنامه ایلتس رو بگیرم ...این نامردا میگن تو باید قبلآ لیست اون دانشگاه هایی که می خواستی ما نتیجه اش رو ارسال کنیم می دادی !!!

( البته تا 5 تا) و چون الان دیگه از اون تاریخ گذشته باید به ازای هر کارنامه 50 هزار تومان بدی !!!

یعنی من برای 8 دانشگاه تو نروژ می خوام اقدام کنم باید 400 هزار تومان بدم !!!

"امتحان میدی 220 تومان کارنامه اش 400 تومان"

دوستان کسی راه حل منطقی تر سراغ نداره؟؟؟

نمی شه از خود test center تو لندن در خواست داد؟؟؟
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.davand
    دوستان کسی راه حل منطقی تر سراغ نداره؟؟؟

نمی شه از خود test center تو لندن در خواست داد؟؟؟
    اگه بشه این کارو کرد که خیلی خوب می شه، چون پست کارنامه هم از همون لندن انجام می شه. سعی می کنم که این قضیه رو دنبال کنم شما هم اگه به نتیجه ای رسیدید خبر بدید
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

از وقتی که جواب تو پروفایل می آد چقدر طول می کشه تا کارنامه به دستمون برسه؟؟ بعداز او مدن جواب تا 20 روز می تونیم اطلاعات رو تغییر بدیم آیا این شامل Report هم می شه؟ یعنی می شه تا 20 روز بعد از اومدن جواب uni ها رو مشخص کرد؟(مجانی)
    Live Your Dream

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin Basiri
    از وقتی که جواب تو پروفایل می آد چقدر طول می کشه تا کارنامه به دستمون برسه؟؟ بعداز او مدن جواب تا 20 روز می تونیم اطلاعات رو تغییر بدیم آیا این شامل Report هم می شه؟ یعنی می شه تا 20 روز بعد از اومدن جواب uni ها رو مشخص کرد؟(مجانی)
    فکر نکنم که خیلی طول بکشه، البته من خودم یک ماه بعد رفتم و کارنامم رو گرفتم. در مورد گزارش هم تا اونجایی که من می دونم بستگی دارده که آیلتس تهران امتحان داده باشید یا ایلتس ایران (دانشگاه چابهار). اگه اشتباه نکنم آیلتس تهران تا یک ماه بعد از صدور کارنامه هم امکان ریپورت نمره ها رو بصورت مجانی می ده. اما در مورد آیلتس تهران فکر کنم شما فقط 5 روز بعد از امتحان فرصت دارید تا دانشگاهها رو مشخص کنید.

اما ایلتس امکانی رو فراهم اورده که دانشگاهها می تونن در خود سایت آیلتس ثبت نام کنن و وقتی کپی کارنامه رو دیدند، صحت اون رو بررسی کنند. پس بهتره ابتدا با بخش توضیحات درخواست پذیرش دانشگاهی رو که دارید مدارکتون رو می فرستید چک کنید. مثلا اکثر دانشگاه های انگلیسی و استرالیایی کپی کارنامه شما رو قبول دارند و وقتی دارید فرم پذیرش رو پر می کنید فقط کافیه اسکن کارنامتون رو ضمیمه کنید. اما این مساله ریپورت در مورد دانشگاه های امریکایی رنگ و بوی دیگه ای داره و چون اکثرا تازه ایلتس رو پذیرفتند و هنوز در آیلتس رجیستر نکردند بنابراین بیشترشون نسخه اصلی کارنامه از طرف ایلتس رو قبول دارند.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

دوتاش رو IELTS TEHRAN نوشتی!!!! کدوم بعد از اومدن کارنامه می ذاره Report کنیم؟
    Live Your Dream

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin Basiri
    دوتاش رو IELTS TEHRAN نوشتی!!!! کدوم بعد از اومدن کارنامه می ذاره Report کنیم؟
    ببخشید، آیلتس تهران اجازه میده که تا یک ماه بعد از صدور کارنامه نمره خودتون رو ریپورت کنید. اما در خصوص آیلتس ایران یادم هست که گفته بود چون پروفایل ها باید برای انگلیس فرستاده بشه فقط تا 5 روز بعد از امتحان امکان مشخص کردن یا تغییر دانشگاه ها وجود داره. اما الان که دوباره چک کردم نتونستم اصل خبر رو پیدا کنم . بنظرم اگه مرکز آیلتس ایران (دانشگاه چابهار) امتحان دادید یک بار هم با خود مرکز چک کنید و لطفا نتیجه اون رو هم اینجا اطلاع بدید.

بعلاوه فکر کنم یه راه دیگه برای اونایی که آیلتس ایران (دانشگاه چابهار) امتحان می دن وجود داشته باشه اگه قطعی بود همینجا می گم که چکار باید کرد. (احتمالا تا دو سه روز دیگه خبرش رو میدم)

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

من فکر کنم یه بار دیگه ایلتس بدم ارزون تر تموم می شه !!!

راستی این قضیه چک کردن تو مرکز منظورت اینه ؟ https://ielts.ucles.org.uk

نمی شه امتحان کردم

همه دانشگاه ها نمی خوان که اصل شو بفرستیم....

ولی الآن من دیدم که برای 12 تا دانشگاه باید بفرستم !!!

فعلآ دارم می شمارم ببینم چند تاش می خوان که از خود مرکز بفرستیم.
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟