صفحه 5 از 187 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1870

موضوع: مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه گرفتن و ریپورت نمرات IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.davand

راستی این قضیه چک کردن تو مرکز منظورت اینه ؟ https://ielts.ucles.org.uk
    این روش که شما لینکش رو هم گذاشتید رو همونطور که گفتم فقط برای مراکز دانشگاهی و بعضی از موسسات امکان پذیره. یعنی دانشگاه باید عضو بشه و بعد اگر صحت کپی کارنامه ای رو خواست چک بکنه از این روش استفاده کنه. اما بهتره که یکم به کارنامه ای که گرفتی بیشتر دقت کنی. اگه centre stamp رو ببینی می بینی که از یکی از مراکز اصلی آیلتس در SUSSEX DOWNS COLLEGE صادر شده. و اما خبر خوش:

دوستانی که تمایل دارند که نمراتشون از مرکز اصلی که دانشگاه چابهار اجازه گرفتن امتحانات آیلتس رو ازش گرفته اقدام کنند می تونند با مرکز آیلتس SUSSEX DOWNS COLLEGE تماس بگیرند.

لینک این مرکز: http://www.sussexdowns.ac.uk/interna...ge.asp?pid=208

ایمیل های خودتون رو برای درخواست ریپورت نمره اضافه به ielts@sussexdowns.ac.uk بفرستید.

اما برای اینکه دائما به این مرکز برای سوال پرسیدن ایمیل نزنید که ممکنه تاثیر خوبی نداشته باشه من نتیجه ایمیل هام رو براتون می زارم:
    1. مرکز SUSSEX DOWNS COLLEGE ریپورت کارنامه های اضافه ای که از این مرکز صادر شده باشه رو انجام می دهد.
    2. در هر بار ارسال ریپورت تا سقف 5 مدرک به ادرس های خواسته شده فرستاده می شه
    3. هزینه ریپورت کارنامه ها حتی اگر فقط یک ریپورت باشه و چه هر 5 ریپورت ممکن باشه 25 پوند هست. (من بالانس کارتم رو چک کردم برای من 48.38$ شد)
    4. ریختن پول از طریق چک، ارسال مشخصات کارت اعتباری، و یا واریز با کارت اعتباری از طریق تلفن امکان پذیر هستش. (من خودم مشخصات کارت رو دادم، اما اگه قصد دارید با تلفن و جه رو واریز کنید بهتره که از کارت های تلفن بین الملل استفاده نکنید و مستقیما به مرکز زنگ بزنید). کارت های اعتباری ویزا و مستر کارت قابل قبول خواهند بود که شامل دبیت هاشون (مثل کارت های هدیه شتاب کارت) هم می شه.
    5. ریپورت ها با پست درجه یک (first class) از انگلیس در همان روز پرداخت پول بوسیله کارت به دانشگاه های خواسته شده فرستاده می شود و تا یک هفته و نیم بعد در مقصد تحویل داده خواهد شد.
    6. وقتی که ایمیل می زنید که مدارکتون رو ریپورت کنند اعلام کنید که کارنامه شما از این مرکز صادر شده و مشخصات زیر رو هم بفرستید:

1.Test Details:

Test Type: Academic
    Centre Number: 56355
    Date Taken: dd/mm/2008
    Candidate Number: ------

2.Candidate Details:

Family Name: --------------
    First Name: --------------
    Candidate ID: --------------
    Date of Birth: --------------

3.Credit Card: (فقط در صورتی که مشخصات کارت رو برای پرداخت پول می فرستید)

Card Type: ------
    Card number: -------
    CVV2: -----
    Expired date: ------
    Card Holder's Name: -----

4.Details of Universities I Would Like to Report My Results:

مزیت این روش اینکه بجای اینکه برای هر ریپورت با پست DHL به مرکز آیلتس ایران 50000 تومان پول بدید می تونید برای 5 دانشگاه با 25 پوند این کار رو انجام بدید

توجه داشته باشید که فقط عزیزانی که در مرکز آیلتس ایران (دانشگاه چابهار) امتحان دادند می تونند از این روش استفاده کنند و اونایی که آیلتس تهران امتحان دادند چون آیلتس تهران خودش یه center اصلی محسوب می شه و هم بدلیل اینکه scheme code اونها British Council نیست نمی تونند از این روش استفاده کنند
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    نه منظور من University of Arizona بودش
    University of Arizona هم نمره 7 می خواد. من خودم دارم برای مکانیکش اپلای می کنم.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    University of Arizona هم نمره 7 می خواد. من خودم دارم برای مکانیکش اپلای می کنم.
    من در مورد دپارتمان مکانیک نمی دونم ولی واسه مهندسی معدن که اپلای کردم 7.5 از من خواستند.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

این روش که شما لینکش رو هم گذاشتید رو همونطور که گفتم فقط برای مراکز دانشگاهی و بعضی از موسسات امکان پذیره. یعنی دانشگاه باید عضو بشه و بعد اگر صحت کپی کارنامه ای رو خواست چک بکنه از این روش استفاده کنه. اما بهتره که یکم به کارنامه ای که گرفتی بیشتر دقت کنی. اگه centre stamp رو ببینی می بینی که از یکی از مراکز اصلی آیلتس در SUSSEX DOWNS COLLEGE صادر شده. و اما خبر خوش:

دوستانی که تمایل دارند که نمراتشون از مرکز اصلی که دانشگاه چابهار اجازه گرفتن امتحانات آیلتس رو ازش گرفته اقدام کنند می تونند با مرکز آیلتس SUSSEX DOWNS COLLEGE تماس بگیرند.
    [/size][/color]
    جالبیش اینه که من دیروز دفتر چابهار بودم خانوم محترمی که پشت میز بودن اونقدر گیج به نظر می رسیدن که...و من هم قلبم درد گرفت که برای هر دانشگاه 50 تا خرج کارنامه کنم 50 تا DHL دیگه چه فایده. 10 بار ازش پرسیدم" واقعا راه دیگه ای نیست؟؟؟؟ من بهتره 2 باره امتحان بدم که اینجوری!" تا اینکه با خانوم لینچ تماس گرفتم و همونطور که mhf گفت 5 تا دانشگاه با 25 30 پوند! ریپورت می شه

فکر نکنم که خیلی طول بکشه، البته من خودم یک ماه بعد رفتم و کارنامم رو گرفتم. در مورد گزارش هم تا اونجایی که من می دونم بستگی دارده که آیلتس تهران امتحان داده باشید یا ایلتس ایران (دانشگاه چابهار). اگه اشتباه نکنم آیلتس تهران تا یک ماه بعد از صدور کارنامه هم امکان ریپورت نمره ها رو بصورت مجانی می ده. اما در مورد آیلتس تهران فکر کنم شما فقط 5 روز بعد از امتحان فرصت دارید تا دانشگاهها رو مشخص کنید.

اما ایلتس امکانی رو فراهم اورده که دانشگاهها می تونن در خود سایت آیلتس ثبت نام کنن و وقتی کپی کارنامه رو دیدند، صحت اون رو بررسی کنند. پس بهتره ابتدا با بخش توضیحات درخواست پذیرش دانشگاهی رو که دارید مدارکتون رو می فرستید چک کنید. مثلا اکثر دانشگاه های انگلیسی و استرالیایی کپی کارنامه شما رو قبول دارند و وقتی دارید فرم پذیرش رو پر می کنید فقط کافیه اسکن کارنامتون رو ضمیمه کنید. اما این مساله ریپورت در مورد دانشگاه های امریکایی رنگ و بوی دیگه ای داره و چون اکثرا تازه ایلتس رو پذیرفتند و هنوز در آیلتس رجیستر نکردند بنابراین بیشترشون نسخه اصلی کارنامه از طرف ایلتس رو قبول دارند.
    من هرچقدر ارسال این دوستمون را خواندم متوجه نشدم.
    ielts tehran کی و چقدر بعد از دادن امتحان اجازه وارد کردن کد دانشگاه های مجانی رو به ما می دهد؟
    یک ماه یا 5 روز ؟ تعداد دانشگاه های رایگان چند عدد است؟5 تا دانشگاه؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nothing.else
    من هرچقدر ارسال این دوستمون را خواندم متوجه نشدم.
    ielts tehran کی و چقدر بعد از دادن امتحان اجازه وارد کردن کد دانشگاه های مجانی رو به ما می دهد؟
    یک ماه یا 5 روز ؟ تعداد دانشگاه های رایگان چند عدد است؟5 تا دانشگاه؟
    دوست عزیز اگر دوتا پست پایین تر رو هم می خوندید جواب رو گرفته بودید. یک اشتباهی در اون ارسال انجام گرفت و متاسفانه دیگه امکان ویرایشش وجود نداره. همونطور که بعدا هم گفتم در صورت تقاضا مرکز آیلتس تهران تا یک ماه بعد از صدور کارنامه برای شما 5 کارنامه مجانی پست می کنه.
    اطلاعات کامل رو می تونید از لینک زیر بخونید:
    http://www.ieltstehran.com/index.php?sn=frwtrf&lang=fa

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.davand
    من فکر کنم یه بار دیگه ایلتس بدم ارزون تر تموم می شه !!!

راستی این قضیه چک کردن تو مرکز منظورت اینه ؟ https://ielts.ucles.org.uk

نمی شه امتحان کردم

همه دانشگاه ها نمی خوان که اصل شو بفرستیم....

ولی الآن من دیدم که برای 12 تا دانشگاه باید بفرستم !!!

فعلآ دارم می شمارم ببینم چند تاش می خوان که از خود مرکز بفرستیم.
    كپي مشكلي نداره
    شما در قسمت faq دانشگاه مي توني نگاه بندازي
    اكثر دانشگاه ها در اين قسمت تاكيد مي كنند كه تافل مستقيم از ETS و ايلتس مشكلي نداره كه كپي را بفرستيد
    ايلتس را چون ي شه انلاين چك كرد به مشكل بر نمي خورن

ولي براي 100% مطمئن شدن به خود دانشگاه ايميل بزن

واقعا حقیقت داره؟ من که داشتم واقعا نا امید میشدم و قید همه چیز رو میزدم. خبر بسیار خوبی بود خصوصا برای من که 10 جا باید apply کنم. و تنها هزینه ارسال کارنامه هام نزدیک 900 تومان میشد. فقط زمانی که به اون آدرس email زدید آیا با شما تماسی هم گزفته شد مبنی بر verify کردن درخواستتون یا نه؟

[quote=mhf ]

اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

من همین الان با مرکز IELtS چابهار تماس گرفتم تا از آخرین تصمیماتشون مطلع شم. جالبیش اینه که خانمی به اسم کاتب به من گفتند که تا اطلاع ثانوی درخواست report اضافی رو نمی پذیرند. در حالیکه من چون چندان اعتمادی به اونها نداشتم از مهر ماه درخواست این ریپورت رو کرده بودم و اطلاع داشتم که همشون رسیدند و آماده اند برای ارسال. زمانی که من درخواست ریپورت اضافی داده بودم این هزینه 20 تومان بود و الان شده 50 تومان. نمیدونم میتونم متقاعدشون کنم که من شامل این هزینه 50 تومانی نمیشم بانه.
    ازشون پرسیدم چطور میتونم به طور مستقیم کارنامه رو از لندن سفارش بدم که متاسفانه هیچ اطلاعی نداشتندو عملا به من پیشنهاد کردند که چاره ای جز پرداخت این مبلغ گزاف رو نداری.
    میخواستم به اطلاع آقایون دست اندر کار این مساله برسونم که فقط گرفتن نمایندگی یک سازمان و برگزاری امتحانات اون نیست که اهمیت داره، بلکه support کردن نیازهای دانشجوها بعد از گذروندن اون آزمون از همه چیز پر اهمیت تره. 50.000 تومان هزینه صدور هر کارنامه اضافی واقعا منصفانه و منطقی نیست و خوب است کمی خودتون رو جای بچه هایی بگذاری که هزینه های apply کردن، ثبت نام امتحانات، پست مدارک ، ریپورت آزمونها و ... روی دوششونه. مطمئن باشید اگر اوضاع به این منوال پیش بره و نارضایتی بچه ها از این وضع ادامه پیده کنه روز به روز با کاهش استقبال روبرو خواهید شد.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

با سلام همون طور كه mani_ni گفت اين (مسخره) بازي جديد مركز آيلتس ايران ( دانشگاه چابهار) هست
    باورم نميشه بعد از اين همه سختي و كنسل شدن امتحان 21 آگوست حالا نتايج امتحانم كه 23 اكتبر دادم اومده با خوشحالي رفتم درخواست ريپورت بدم يك جواب غير قابل باو رشنيدم : [size=10pt]تا اطلاع ثانوي ريپورت اضافي داده نميشه!!!!!!!!!![/size]
    كي باورش ميشه؟ من براي 3 جا ميخواستم تمام deadline ها هم نزديكه حالا چه بايد كرد؟ كسي نظري نداره؟ چرا هيچكس اعتراض نميكنه؟
    اول قيمت از 20 به 50 هزار تومان افزايش داده شد حالا هم كه از همه مسخره تر ميگن ريپورت نميديم. آخه من و كساني كه الان واقعا deadline هشون نزديكه چيكار بايد بكنيم؟ بي كي بگن؟ تا اطلاع ثانوي يعني چي؟ 1 ماه، 2 ماه، 6 ماه، 1 سال، هيچوقت؟ كسي نيست به داد ما برسه؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!