صفحه 6 از 187 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1870

موضوع: مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه گرفتن و ریپورت نمرات IELTS

میدونید این هزینه تیر ماه چقدر بود؟ فقط 8000 تومان !!!!!!!!!!!!!
    این نرخ تورم در عرض 4 ماه بی سابقه است.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

سلام به همه دوستان
    توی این لینک http://www.ieltstehran.com/index.php?sn=frwtrf&lang=fa که mhf لطف کرده و گذاشته نوشته که با پست پیشتاز 3500 تومان می شود هزینه ارسال کارنامه. تاحالا کسی اینطوری کارنامه ش رو فرستاده است؟ واقعآ هزینهء 50 تومان خیلی سنگین است. البته من برای دانشگاه های زیادی نمی خواهم کارنامه بفرستم اما چون اکثرآ اروپایی هستند و نیز ielts tehran دارم امتحان می دهم نمی توانم از روش های دیگر استفاده کنم. موفق باشید همگی .

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

به درخواست بعضی از دوستان سه جواب اصلی که من از مرکز SUSSEX گرفتم رو برای دوستان عینا گذاشتم:

Dear Mehrdad, (Nov 4)

If you require additional test report forms, there is a charge of £25 for up to five copies. Once we receive payment we send out results to universities the same day. Payment can be made over the phone/email using credit/debit card or you can pay by cash and postal order. If paying by cheque there is a two week delay while the cheque clears our finance department.

If you have any further queries, please do not hesitate to contact the office.

Regards,

MaryAnn Bell
    IELTS Exams Officer
    IELTS Test Centre
    Sussex Downs College
    Eastbourne, East Sussex
    BN21 2UF
    Tel: 01323 637298
    Fax: 01323 637230

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dear Mehrdad, (Nov 4)

You can either pay by credit/debit card by telephoning the test centre or you can enclose your credit card details in an email. We send the results to the universities directly as you are only allowed one copy for your personal use.

Regards,

MaryAnn Bell
    IELTS Exams Officer
    IELTS Test Centre
    Sussex Downs College
    Eastbourne, East Sussex
    BN21 2UF

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dear Mehrdad, (Nov 5)

Just so you know, I posted your five certificates to the below listed universities today by first class. I would say it will take about a week and a half before they reach their destination.

Regards,

MaryAnn Bell
    IELTS Exams Officer
    IELTS Test Centre
    Sussex Downs College
    Eastbourne, East Sussex
    BN21 2UF
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    با سلام همون طور كه mani_ni گفت اين (مسخره) بازي جديد مركز آيلتس ايران ( دانشگاه چابهار) هست
    باورم نميشه بعد از اين همه سختي و كنسل شدن امتحان 21 آگوست حالا نتايج امتحانم كه 23 اكتبر دادم اومده با خوشحالي رفتم درخواست ريپورت بدم يك جواب غير قابل باو رشنيدم : [size=10pt]تا اطلاع ثانوي ريپورت اضافي داده نميشه!!!!!!!!!![/size]
    كي باورش ميشه؟ من براي 3 جا ميخواستم تمام deadline ها هم نزديكه حالا چه بايد كرد؟ كسي نظري نداره؟ چرا هيچكس اعتراض نميكنه؟
    اول قيمت از 20 به 50 هزار تومان افزايش داده شد حالا هم كه از همه مسخره تر ميگن ريپورت نميديم. آخه من و كساني كه الان واقعا deadline هشون نزديكه چيكار بايد بكنيم؟ بي كي بگن؟ تا اطلاع ثانوي يعني چي؟ 1 ماه، 2 ماه، 6 ماه، 1 سال، هيچوقت؟ كسي نيست به داد ما برسه؟
    پيرو مطلب بالا در صورت تمايل ممنون ميشم يك نگاه هم به اينجا بندازيد. با تشكر
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,15999.0.html
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    پيرو مطلب بالا در صورت تمايل ممنون ميشم يك نگاه هم به اينجا بندازيد. با تشكر
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,15999.0.html
    شما این ارسال رو تو همه تاپیک های این بخش گذاشتید مرتبط و غیر مرتبط!
    یک بار هم که بگید دو ستان خواهند دید!
    لطفا قوانین فروم رو رعایت کنید درغیر این صورت با محرومیت مواجه می شوید.

من از دانشگاه خواستم که از طریق همون Sussex Downs College کارنامم رو چک کنه.....می گن که Your TRF number is not working PLZ confirm. خیلی نگران شدم یعنی چی این قضیه؟؟؟
    Live Your Dream

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin Basiri
    من از دانشگاه خواستم که از طریق همون Sussex Downs College کارنامم رو چک کنه.....می گن که Your TRF number is not working PLZ confirm. خیلی نگران شدم یعنی چی این قضیه؟؟؟
    فکر نمی کنم جای نگرانی باشه. حتما اشتباهی صورت گرفته. بهتره که شما کارنامتون رو اسکن کنید و برای دانشگاه بفرستید. اینجوری تمام مشخصات شما رو دارند. دانشگاه باید با خود آیلتس صحت کارنامه شما رو چک کنه نه با Sussex Downs. اینجوری حتما مشکل حل می شه.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Member
    رشته و دانشگاه

من با یکی از دانشگاه های امریکایی که از Sussex Downs College خواسته بودم نمرم رو ریپورت کنه چک کردم و نمرم به دستشون رسیده بود. فعلا فکر کنم دوستان دیگه هم بهتره از این روش استفاده کنند تا مشکل دانشگاه چابهار حل بشه.

سلام
    بچه ها من امتحانم 23 اکتبر بود یک روز بعد از اومدن جواب ها درخواست TRF اضافی دادم و 50000 تومان هم دادم....اما هنوز نیومده TRF من!!!! یک ماه هم بیشتره یعنی از کارنامه اصلی بیشتر طول کشیده....می خواستم ببینم کسی IELTS IRAN در اون تاریخ امتحان داده که TRF اضافی هم خواسته باشه و TRF رو دریافت کرده باشه؟
    Live Your Dream

Junior Member

من تازه امروز نتیجه امتحانم اومده تو ieltstehran من موقع امتحان فقط یک کارنامه از 5تا زدم .اما الن می خوام چند تا اضافه کنم . اول اینکه می شه یا نه؟ بعدشم helts tehran گفته پوله پست بدین ! اینجوری که دوستانی که چابهار دادن لاقل 5 تا مجانی گرفتن اما ما باید پول همون 5 تا رو هم بدیم؟! کسی اگه می دونه بگه که این 5 تا تو ieltstehran مجانیه یا باید پول پست داد؟ ???