نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: نقشه جغرافیای قاره اروپا از موسسه نشنال ژئوگرافیک ( سال انتشار 2006 )

ApplyAbroad Champion

پیش فرض نقشه جغرافیای قاره اروپا از موسسه نشنال ژئوگرافیک ( سال انتشار 2006 )

سلام نقشه با رزلوشن 28.1 مگاپیکسل هست و با جزئیات کامل تمامی کشورها و شهرها و راه های ارتباطی بین اونا رو نشون میده بعلاوه این نقشه از شرق نیمه غربی ایران و از جنوب قسمت شمای آفریقا رو هم دربر داره.

توجه کنید حتما باید دوقسمت rar شده که پیوست کردم ، دانلود بشه و در یک فولدر بریزین و بعد Extract کنید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

پیش فرض پاسخ : نقشه جغرافیای قاره اروپا از موسسه نشنال ژئوگرافیک ( سال انتشار 2006 )

آیا برای قاره آمریکا هم چنین چیزی دارید.اگر هست میشه اون رو هم اینجا بذارید.
    ممنون
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : نقشه جغرافیای قاره اروپا از موسسه نشنال ژئوگرافیک ( سال انتشار 2006 )

نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir
    آیا برای قاره آمریکا هم چنین چیزی دارید.اگر هست میشه اون رو هم اینجا بذارید.
    ممنون
    قبل از اینکه این نقشه اروپا رو بذارم ، نقشه قاره آمریکای شمالی که شامل کشورهای کانادا و آمریکا و مکزیک و کشورهای کوچیک دیگه قاره آمریکای شمالی هست رو تو موضوع زیر که لینکشو گذاشتم آپلود کردم:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg54808

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    سلام نقشه با رزلوشن 28.1 مگاپیکسل هست و با جزئیات کامل تمامی کشورها و شهرها و راه های ارتباطی بین اونا رو نشون میده بعلاوه این نقشه از شرق نیمه غربی ایران و از جنوب قسمت شمای آفریقا رو هم دربر داره.

توجه کنید حتما باید دوقسمت rar شده که پیوست کردم ، دانلود بشه و در یک فولدر بریزین و بعد Extract کنید.

سلام
    وقتتون بخیر
    میشه نقشه آمریکا هم بزارید من هر چی تو سایت سرچ کردم نتونستم پیدا کنم .
    ممنون

ببخشید من متوجه نشدم‏‏↳‏‏با وجود Google map دیگه چه احتیاجی به چنین نقشه ای وجود دارد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ببخشید من متوجه نشدم‏‏↳‏‏با وجود Google map دیگه چه احتیاجی به چنین نقشه ای وجود دارد

نیازی به وصل شدن به اینترنت نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)