صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: مقایسه لیسانس بیوشیمی و زیست سلولی مولکولی

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض مقایسه لیسانس بیوشیمی و زیست سلولی مولکولی

از بین دو رشته لیسانس سلولی مولکولی و بیوشیمی، بازار کار و شرایط ادامه تحصیل کدومشون تو ایران بهتره؟ یک بینوایی تو دو راهی گیر کرده. کمکش کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مقایسه لیسانس بیوشیمی و زیست سلولی مولکولی

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    از بین دو رشته لیسانس سلولی مولکولی و بیوشیمی، بازار کار و شرایط ادامه تحصیل کدومشون تو ایران بهتره؟ یک بینوایی تو دو راهی گیر کرده. کمکش کنید.
    درود
    راستش بخواهید در ایران در حد لیسانس و فوق فرقی نداره
    دکترا هم جفتش ریسرچ و استاد دانشگاهی هست.
    بنظرم بهش توصیه کنید رشته ای بره که با لیسانسم کارش تضمینه
    پرستاری،علوم ازمایشگاهی، اتاق عمل، هوشبری ، فیزیو تراپی، بینایی سنجی و.........
    اگه بخواد بره خارج که زیست شناسی سلولی مولکولی خیلی بهتره
    راستی لیسانس بیوشیمی هم فک کنم تازه اومده قبلانا فقط فوق و دکترا بود
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    درود
    راستش بخواهید در ایران در حد لیسانس و فوق فرقی نداره
    دکترا هم جفتش ریسرچ و استاد دانشگاهی هست.
    بنظرم بهش توصیه کنید رشته ای بره که با لیسانسم کارش تضمینه
    پرستاری،علوم ازمایشگاهی، اتاق عمل، هوشبری ، فیزیو تراپی، بینایی سنجی و.........
    اگه بخواد بره خارج که زیست شناسی سلولی مولکولی خیلی بهتره
    راستی لیسانس بیوشیمی هم فک کنم تازه اومده قبلانا فقط فوق و دکترا بود
    در واقع دانشگاه بهش گفته که از دو گرایش زیست سلولی مولکولی که شامل خود سلولی مولکولی و بیوشیمی هست یکیشو انتخاب کنه. زیادم اهل درس نیس! بهش گفتم بیوشیمی سخت تره، اعصاب میخواد. بره سلولی بخونه!! درست گفتم؟
    با لیسانسه اون رشته های بالینی هم بهتر میشد کار کرد. ولی قبول نشده. امروز رفته بود انتخاب واحد کنه. گفته بودن بهش گرایشت رو معلوم کن!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

در واقع دانشگاه بهش گفته که از دو گرایش زیست سلولی مولکولی که شامل خود سلولی مولکولی و بیوشیمی هست یکیشو انتخاب کنه. زیادم اهل درس نیس! بهش گفتم بیوشیمی سخت تره، اعصاب میخواد. بره سلولی بخونه!! درست گفتم؟
    آزاد یا دولتی؟
    اگه اهل درس نیست اصلاه نره بهتره چون تا دکترا نگیره خبری از کار نیست! اگرم باشه ماهی 300 هزار!! من به کسی پیشنهاد می کتنم این رشته ها بخونه که 1- ایران نماند یا 2 تا دکترا ایرن بخونه یا3 - پارتی خوبی داشته باشه که با لیسانس کار خوبی پیدا کنه یا 4- بعداز لیسانس بره دنبال کاره آزاد
    از نظر سختی فرق نمیکنه در واقع بیشتر واحد هاشون مشترکه
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

با لیسانسه اون رشته های بالینی هم بهتر میشد کار کرد. ولی قبول نشده. امروز رفته بود انتخاب واحد کنه. گفته بودن بهش گرایشت رو معلوم کن!
    سلام به نظر بنده اصلا اوضاع کار جفتش فرقی نداره و در کل خوب نیست اما من دیدم کسی رو که با لیسانس سلولی هم خیلی موفق بشه
    ولی به نظر من فقط به چسبه به علاقش یعنی یکم شروع کنه به خوندن کتاباش و یکم بره سره کلاساش دستش میاد
    بیوشیمی در کل سخت تر به نظر میاد ولی به ادمش بستگی داره برای من بیوشیمی خیلی دوست داشتنی تر و قابل فهم تره

آزاد یا دولتی؟
    اگه اهل درس نیست اصلاه نره بهتره چون تا دکترا نگیره خبری از کار نیست! اگرم باشه ماهی 300 هزار!! من به کسی پیشنهاد می کتنم این رشته ها بخونه که 1- ایران نماند یا 2 تا دکترا ایرن بخونه یا3 - پارتی خوبی داشته باشه که با لیسانس کار خوبی پیدا کنه یا 4- بعداز لیسانس بره دنبال کاره آزاد
    البته این حقوقی که گقتن پایه هست من یکی رو میشناسم که چندین برابر رو میسازه با عرضش ولی اگه ایشون پسر هستن و کار و درامد براش مهمه و حتما میخواد با درس خوندن به کار برسه و....
    منم توصیم اینه نره

erfan1985 آواتار ها

آزاد یا دولتی؟
    در واقع هدفش فرار از سربازیه!! و البته یه مدرکی هم بگیره قاب کنه رو دیوار.
    البته خودش میگه میخواد بعدش بره اونور آب دندون بخونه!!
    اولش دانشگاه آزاد تنکابن زیست جانوری قبول شده بود. بعد که رفت ثبت نام کنه بهش گفتن به حد نصاب نرسیده بهتره بری سلولی!

در واقع هدفش فرار از سربازیه!! و البته یه مدرکی هم بگیره قاب کنه رو دیوار.
    البته خودش میگه میخواد بعدش بره اونور آب دندون بخونه!!
    اولش دانشگاه آزاد تنکابن زیست جانوری قبول شده بود. بعد که رفت ثبت نام کنه بهش گفتن به حد نصاب نرسیده بهتره بری سلولی!
    سال اولی هست که کنکور میده؟ اصلا این راهی که در پیش گرفته غلطه من بودم میرفتم سربازی ادم 4 سال عمرشو بگذاره که چی بشه؟
    باز اگه اینقدر علاقه داشت که میخواست ادامه بده فرق مبکرد اما اینکه میخواد یه رشته دیگه بخونه اصلا چه کاریه

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    سلام به نظر بنده اصلا اوضاع کار جفتش فرقی نداره و در کل خوب نیست اما من دیدم کسی رو که با لیسانس سلولی هم خیلی موفق بشه
    ولی به نظر من فقط به چسبه به علاقش یعنی یکم شروع کنه به خوندن کتاباش و یکم بره سره کلاساش دستش میاد
    بیوشیمی در کل سخت تر به نظر میاد ولی به ادمش بستگی داره برای من بیوشیمی خیلی دوست داشتنی تر و قابل فهم تره
    حالا با کدوم مدرک میتونه بره دندون بعدا؟ با هیچ کدوم درسته؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    سال اولی هست که کنکور میده؟ اصلا این راهی که در پیش گرفته غلطه من بودم میرفتم سربازی ادم 4 سال عمرشو بگذاره که چی بشه؟
    باز اگه اینقدر علاقه داشت که میخواست ادامه بده فرق مبکرد اما اینکه میخواد یه رشته دیگه بخونه اصلا چه کاریه
    نمیدونم. بهش اینها رو گفتم. ولی سرباز صفر شدن هم سخته و این پسردایی ما حوصله حتی یه بار امتحان دادن کنکور رو هم نداره. به نظرم همینو بخونه بعدا بهش بگن لیسانسه و همچنان ول بگرده بهتره تا با دیپلم ول بگرده!!

مگه با این رشته نمیشه تو مدارس درس داد؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)