صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: مقایسه لیسانس بیوشیمی و زیست سلولی مولکولی

پیش فرض پاسخ : مقایسه لیسانس بیوشیمی و زیست سلولی مولکولی

بابا مگه بیکاره اصلا بیاد زیست بخونه؟ به نظر من دیپلم باشه خیلی بهتره تا فقط بخاطر یه مدرک 4 سال از وقتشو حروم کنه. برا آقایون که قصد موندن تو ایرانو دارن فقط و فقط مهندسی حرف اول رو می زنه. من خودم زیست خوندم تازه مدرک نخبگان دارم، اینه شرایطم. می خوام فرار کنم از این مملکت. برای کار مرتبط درصد رو خیلی پایین بگیرین. اگه بخواین به تدریس فکر کنین با خیلی رشته های دیگه شانس تدریس بالاست. مگه به قول دوستمون پارتی درست حسابی داشته باشه. بازم می گم قید رشته زیست و هرچی زیر گروه این رشته است بزنین. تو ایران موقعیت شغلی تون خیلی کمه. از من گفتن بود.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پس از تقریبا دو سال امروز دوباره مسیرم به این پستهای قدیمی افتاد. لازم شد آخر قصه رو هم بگم: اون دانشجو زیست مولکولی رو انتخاب کرد و رفت دانشگاه. یک سال بعد هم انصراف داد و رفت دنبال کارهای سربازیش!
    و این باشد عاقبت کسی که حرف اعضای اپلای ابرود رو گوش نده!!

Junior Member

سلام دوستان ....من رشته ژنتیک تهران دولتی بوده و برای ارشد به نظرتون همون ژنتیک رو برم یا بیوشیمی یا سلولی....رتبه م ارشدم به هر سه دانشگاه خوب میخوره ...

و اینکه برای گرفتن پذیرش برای دکترا کدوم رشته بهتر پذیرش میدن
    ویرایش توسط Olympia : July 26th, 2013 در ساعت 11:50 AM دلیل: ادغام

Junior Member

من لیسانس سلولی و مولکولی دارم الانم 4 ساله که پایان خدمتم رو گرفتم و بیکارم این دوتا رشته هیچ کدوم برای بازار کار خوب نیستن
    رشته هایی مثل پرستاری و مامایی و تکنسین اتاق عمل و ... خیلی بهترن و تقریبا بازار کارشون تضمینیه

Junior Member

سلام،من این سایتو تازه پیدا کردم،امیدوارم که اینجا بالاخره بتونم جواب سوالامو پیدا کنم،چون مشاوری که از نحوه پذیرش و شانس پذیرش رشته های مختلف اطلاعات داشته باشه من که نتونستم تا حالا پیدا کنم،من سوالم اینه،شانس پذیرش کدوم یکی از گرایش های زیست شناسی برای دانشگاه های خارج از کشور بیشتره؟واینکه از همه گرایش ها میشه بعد از کارشناسی در آزمون پزشکی شرکت کرد؟توروخدا زود جوابمو بدید چون من عجله دارم و برای نیم سال دوم باید زود ثبت نام کنم،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hemi888 نمایش پست ها
    سلام،من این سایتو تازه پیدا کردم،امیدوارم که اینجا بالاخره بتونم جواب سوالامو پیدا کنم،چون مشاوری که از نحوه پذیرش و شانس پذیرش رشته های مختلف اطلاعات داشته باشه من که نتونستم تا حالا پیدا کنم،من سوالم اینه،شانس پذیرش کدوم یکی از گرایش های زیست شناسی برای دانشگاه های خارج از کشور بیشتره؟واینکه از همه گرایش ها میشه بعد از کارشناسی در آزمون پزشکی شرکت کرد؟توروخدا زود جوابمو بدید چون من عجله دارم و برای نیم سال دوم باید زود ثبت نام کنم،
    سلام
    من فقط جواب قسمت اول سوالتون رو میدونم. نه هیچ فرقی بین این گرایشها از نظر پذیرش گرفتن وجود نداره. فقط و فقط رزومتون مهمه.
    لیست لیسانسهایی که میتونن کنکور پزشکی شرکت کنن باید موجود باشه. میتونید بهش مراجعه کنید. موفق باشید

Junior Member

با سلام دوستان من میخوام برای یکی از رشته های
    BioScience Technology
    یا
    Chemical Technology
    در پلی تکنیک کانادا اپلای کنم میخواستم بدونم به نظر شما کدوم بهتره؟ و کدوم گرایش بازار کارش تو کانادا بهتره؟
    http://saskpolytech.ca/programs-and-.../programs.aspx

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)