صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: راهنمايي گرفتن اقامت در نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمايي گرفتن اقامت در نروژ

سلام

من سربازی نرفتم 1 سال معافیت تحصیلی دارم . تو این 1 سال اگه برای من دعوت نامه کاری ارسال بشه میتونم برم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    -

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh11 نمایش پست ها
    سلام

من سربازی نرفتم 1 سال معافیت تحصیلی دارم . تو این 1 سال اگه برای من دعوت نامه کاری ارسال بشه میتونم برم ؟
    سلام
    وزارت علوم در صورتی به شما معرفی برای اجازه خروج رو میده که پذیرش تحصیلی داشته باشی در ضمن حالا شما بزار یه دعوت نامه کار بیاد اون وقت می شه یه کار هایی کرد!

سلام
    یه سوالی ... راهی برای گرفتن اقامت نروژ هست که از درس رد نشه و بشه با پول حلش کرد؟؟؟مثلا بلند شی بری نروژ رستوران، کافی شاپ، هتل ... بزنی؟؟؟ اگه هست دوستان میتونن راهنمایی کنن؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    کسی نیست جواب مارو بده ؟؟؟
    دوست عزیز

تا یک سال پیش میشد رفت سفارت نروز و تقاضای ویزای 6 ماهه جستجوی کار کرد و رفت و ائنجا با پیدا کردن یه شغل ویزای کار و اقامت گرفت ولی به خاطر هجوم متقاضی های زیاد ایرانی این ویزا لغو شد و در حال حاضر برای ویزای کار باید دعوتنامه معتبر از یک کارفرمای نروزی داشته باشی که فوق العاده سخته .

در حال حاضر تنها راه مهاجرت به نروز داشتن پذیرش از دانشگاه های معتبره نروز هست و بعد از حضور توی خاک نروز با پیدا کردن کار میشه ویزا دانشجویی رو به ویزای کاری تبدیل کرد.

من و اکثر بچه هایی که پذیرش تحصیلی داریم از همین راه اقدام کردیم و ویزای تحصیلی داریم پی هیچ راهی به غیر از ویزای تحصیلی به نظر من وجود نداره

پست های زیر رو بخون از وبلاگ علی مهدی پور خیلی مفیده

http://skyofnorway.blogsky.com/1390/06/31/post-13/

http://skyofnorway.blogsky.com/category/cat-2

Junior Member

دوستان سلام خسته نباشین .. ممنون از سایت خوبتون ..
    من و خانوادم قصد دارِیم به کشور برای زندگی بریم... میخواستم اصلاعاتی در مورد نحوه گرفتن اقامت خانوادگی در نروژ کسب کنم ..؟ و اینکه من دانشجوم و سربازی نرفتم .. با شرایط من خانوادم میتونن اقامت بگیرن و من هم باهاشون برم ؟؟؟

با سلام. من فوق لیسانس روانشناسی از انشگاه تهران دارم و تسلط خوبی روی زبان انگلیسی دارم.همسرمم نیز تولیدی لباس داره و قراره به نروژ مهاجرت کنیم. بهترین راه برای اقامت چی هست؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rastegari801 نمایش پست ها
    با سلام. من فوق لیسانس روانشناسی از انشگاه تهران دارم و تسلط خوبی روی زبان انگلیسی دارم.همسرمم نیز تولیدی لباس داره و قراره به نروژ مهاجرت کنیم. بهترین راه برای اقامت چی هست؟
    راحت ترین راه گرفتن پذیرش برای یه مستر دیگه هست. راه های دیگه هم هست مثل پذیرش دکتری و پیدا کردن شغل که سخت تر و زمان بر تر هستند

Junior Member

اگه یه موسسه علمی تحقیقاتی که زیر نظر دانشگاه ای در نرژو(اسلو) هستش برای من دعوت نامه
    بفرسته با این شرایط که من رو استخدام نمی کنه و پولی هم به من نمی ده و هزینه های زندگیم
    به عهده خودم هستش و فقط تو زمینه های تحقیقاتی به من نیاز داره و می خواد.

1)آیا با این شرایط به من ویزا می دن؟(کارشناسی رشته ریاضی هستم و سه سال سابقه
    کار تحقیقاتی توی یکی از بزرگترین سازمانهای تحقیقاتی ایران رو دارم)

2)برای چه ویزایی باید اقدام کنم؟

3)آیااگه با این شرایط اونجا پذیرش شدم می تونم اونجا کار کنم یا بعد یه مدت برم دانشگاه و تغییر
    نوع ویزا بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    راحت ترین راه گرفتن پذیرش برای یه مستر دیگه هست. راه های دیگه هم هست مثل پذیرش دکتری و پیدا کردن شغل که سخت تر و زمان بر تر هستند

با سلام من در مورد كار دندانبزشكى و شرايطش مى خواستم ازتون ببرسم و در مورد تحصيل تخصص در رشته ارتدونسى و اقامت كرفتن اكه امكانش هست لطفا من رو راهنمايى كنيد ممنون ميشم

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    من پسری 15 ساله ام که بهترین رکورد در پیست کارتینگ آزادی رو دارم(البته بین شرکت کنندگان عادی اما ان زمان من 9 ساله بودم درکل در رانندگی استداد خوبی دارم) در تهران جایزه بهترین نقاشی رو از آموزش و پرورش گرفته‌ام؛ معدلم هم همیشه 20 بوده می خواستم بدونم از چه راهی میتوانم اقمت این کشور رو بگیرم
    از راه تغییر مذهب می توانم؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین