صفحه 108 از 145 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط tarmin68 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یک اکانت کارفکس دارم که تا 13 آگوست اعتبار داره و 4 تا VIN هنوز می تونم باهاش چک کنم. اگر نیاز دارین به من پیغام بدین.
    میشه لطفا این وین رو برای من چک کنید ممنون
    VIN: 1n4al2ap4cc202948

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdib نمایش پست ها
    سلام

توجه: این تجربه شخصی دوستم بود و به دوستان توصیه اکید می شه که این کار رو انجام ندند.
    با توجه به اینکه پایین تر اعلام کردن قیمت ماشین برای پرداخت مالیات کمتر جرم هست و امکان داره مشکلات مختلفی برای شما بوجود بیاره اصلا توصیه نمی شه که به خاطر چند صد دلار خودتون رو توی دردسر بندازید. حتی امکان دیپرت شدن هم وجود داره.
    منم با این قسمت صحبتتون موافقم. ممکنه کار به دیپورت هم برسه.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    یعنی اینکه ماشین تصادف کرده ولی هنوز درست نشده و تعمیر نشده (یعنی به rebuilt تبدیل نشده هنوز). و یا اگر هم تعمیر شده هنوز مراحل اداری برای تبدیل تایتلش از salvage به rebuilt انجام نشده.
    البته هر ماشین تصادفی لزوما salvage title نیست. بستگی به insurance company داره که بخواد اون ماشین رو salvage title کنه یا نه. علاوه بر تصادف، ماشین هایی که دزدیده میشوند (theft recovery) دچار سیل میشوند (flood) و یا اتش سوزی هم title شون بازم بنا به نظر کمپانی بیمه salvage خواهد شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران- دانشگاه یزد

سلام،
    دو تا سوال درباره ماشين،
    يكم: با ٧-٨ هزار دلار چه ماشينيو پيشنهاد مي دين.
    دوم: با فرض اينكه فرد با ١٢-١٤ هزار تا بتونه ماشين صفر بخره، به نظرتون اصلا واسه دانشجو مقرون به صرفه هست يا خير؟

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_es2 نمایش پست ها
    سلام،
    دو تا سوال درباره ماشين،
    دوم: با فرض اينكه فرد با ١٢-١٤ هزار تا بتونه ماشين صفر بخره، به نظرتون اصلا واسه دانشجو مقرون به صرفه هست يا خير؟
    سلام دوست عزیز

در رنجی که گفتین شما میتونین مدل های 2007-2010 تویوتا کورولا و هوندا سیویک رو پیدا کنین که هردو ماشین بادوام و دانشجویی هستند. اما کلا انتخاب بسیار زیاده، مثل مزدا3، نیسان آلتیما، Chevy cruze، میتسوبیشی و ...
    هر برندی برای خودش یک تاریخجه داره که چه عمری میکنه و چه سبکی داره. لزوما با اسم برند نمیشه خرید چون ممکنه صاحب قبلی به ماشین نرسیده باشه.

در مورد سوال دوم، من بعید میدونم با این پول بشه ماشین نوی خوبی خرید. فکر کنم نزدیک ترین ماشین خوب، یاریس باشه که خیلی چنگی به دل نمیزنه. شما برای ماشین صفر نرمال باید 18-20 هزارتا بدین. یا اینکه finance کنین با سود صفر درصد. حدودا با بیمه ی کامل، 350 دلار ماهی پنج ساله در میاد، با down payment کم (مثلا 4 هزارتا) : تویوتا کورولا، rav4

ارادتمند
    امیر
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_es2 نمایش پست ها
    سلام،
    دو تا سوال درباره ماشين،
    من ماشین نو رو برای دانشجو اصلا توصیه نمی کنم. چون توی امریکا افت ماشین نو خیلی زیاده. شما با 7-8 هزار تا انتخابهای خیلی زیادی دارین، ولی من توصیه ام به دانشجوها لکسوس، تویوتا و هندا هست. اگه امکانات داخل کابین براتون مهمه لکسوس، اگر نه که هندا و تویوتا هم عالیه. شما با این پول می تونید حدودا به اینها فکر کنید:
    لکسوس RX350 یا ES330 یا IS 300
    تویوتا که دهها انتحاب دارین
    هندا آکورد و سیویک

سلام دوستان
    در زمان خرید ماشین برای یک دانشجو تازه کار، بیمه liability کفایت میکنه یا باید سایر بیمه ها مثل Collision را هم گرفت؟
    منظورم اینه که کدومشون اجباری هستند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soleimanian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در زمان خرید ماشین برای یک دانشجو تازه کار، بیمه liability کفایت میکنه یا باید سایر بیمه ها مثل Collision را هم گرفت؟
    منظورم اینه که کدومشون اجباری هستند؟
    اجباری فقط Liability هست. به نظر من اگه ماشین تون قیمتش زیر 5 هزار تاس همین کافیه.

Junior Member

سلام. آیا میتسوبیشی با مایلج 75000 تا قابل اعتماد هست یا بهتره طرفش نرم؟ خیلی ممنونم. چقدر ماشین خریدن سخته

نقل قول نوشته اصلی توسط ropa نمایش پست ها
    سلام. آیا میتسوبیشی با مایلج 75000 تا قابل اعتماد هست یا بهتره طرفش نرم؟ خیلی ممنونم. چقدر ماشین خریدن سخته
    میتسوبیشی ماشین پرطرفداری نیست توی امریکا. این مایلج بالا نیست، ولی اگه از 100 بگذره فروشش سخت خواهد بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)