صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: مسائل مربوط به بیمه اتومبیل و تصادف

Member khomar_x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Amirkabir University of Technology

پیش فرض مسائل مربوط به بیمه اتومبیل و تصادف

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    من توصیه می کنم حتما ماشین رو قبلش ببینید، پشت فرمون بشینید و یه دوری باهاش بزنید. هزینه سرویس دهی اینجا خیلی بالاست. به علاوه بیمه ماشینهای مدل قدیمی گرون تر در میاد.
    دوستان عزیزم، هزینه بیمه ماشین های قدیمی تر بر چه اساسی افزایش پیدا میکنه؟! بر اساس سال تولید خودرو یا بر اساس کارکرد اون!؟ اصولاً با توجه به کیفیت نسبتاً خوب جاده های امریکا کارکرد ماشین میتونه فاکتور مهمتری باشه یا سال تولید اون؟ در ضمن من تو سایت های خرید خودرو دیدم که به فاکتور دیگه ای به اسم Fuel Economy خیلی اهمیت میدن. هرچی این فاکتور بالاتر باشه نشون میده که خودروی مزبور مصرف سوخت کمتر و نهایتاً هزینه سوخت پایین تری داره.
    راستی اگه جای من بین این ماشین ها کدوم رو انتخاب میکنید؟ هر 3 تا خدود 10000$ قیمت داره:
    1. Mazda 3- 2007- Mileage: 70000
    2. Ford Fusion - 2010, 2011
    3. Honda Civic LX- 2009- Mileage: 40000
    فقر گرسنگی نیست. چيزي"نداشتن"است ولي آن چیزپول نيست. فقرگردی است كه بركتابهای فروش نرفته كتابفروشي مينشيند،كتيبه3000ساله ای است كه رويش يادگاري نوشته اند، فقرشب"بي غذا"سر كردن نيست. روز"بي انديشه"سركردن است- دکترشریعتی

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط khomar_x نمایش پست ها
    دوستان عزیزم، هزینه بیمه ماشین های قدیمی تر بر چه اساسی افزایش پیدا میکنه؟! بر اساس سال تولید خودرو یا بر اساس کارکرد اون!؟ اصولاً با توجه به کیفیت نسبتاً خوب جاده های امریکا کارکرد ماشین میتونه فاکتور مهمتری باشه یا سال تولید اون؟ در ضمن من تو سایت های خرید خودرو دیدم که به فاکتور دیگه ای به اسم Fuel Economy خیلی اهمیت میدن. هرچی این فاکتور بالاتر باشه نشون میده که خودروی مزبور مصرف سوخت کمتر و نهایتاً هزینه سوخت پایین تری داره.
    راستی اگه جای من بین این ماشین ها کدوم رو انتخاب میکنید؟ هر 3 تا خدود 10000$ قیمت داره:
    1. Mazda 3- 2007- Mileage: 70000
    2. Ford Fusion - 2010, 2011
    3. Honda Civic LX- 2009- Mileage: 40000
    هزینه بیمه به خیلی چیزا بستگی داره:

سال ساخت ماشین
    سابقه رانندگی
    سابقه بیمه
    سن شما
    وضعیت تاهل
    شغل
    تعداد راننده های ماشین
    بیمه بدنه به نوع و مایلج ماشین شما هم ربط پیدا میکنه
    موقعیت محل زندگی و کار
    و ...

Honda Civic 2009 + 40000 mile > حداقل 13000$ و حد اکثر 17000$! بسته به تمیزی و آپشن
    Ford Fusion - 2010 > حداقل 15000$
    Mazda 3- 2007- Mileage: 70000 > رو به زحمت ممکنه با 10000$ پیدا کرد

بین اینها انتخاب منطقی امریکایی ها همواره هوندا سیویک هست. چون دقیقا حکم پیکان اینا رو داره.
    افت قیمت این ماشین با هیچ ماشین دیگه ای تو امریکا قابل مقایسه نیست از بس که محبوبه( البته با کورولا رقابت میکنه ولی این رقابیت از بعد از سال ۲۰۰۶ همواره به نفع سیویک تموم شده!)
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Member khomar_x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Amirkabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    هزینه بیمه به خیلی چیزا بستگی داره:

سال ساخت ماشین
    سابقه رانندگی
    سابقه بیمه
    سن شما
    وضعیت تاهل
    شغل
    تعداد راننده های ماشین
    بیمه بدنه به نوع و مایلج ماشین شما هم ربط پیدا میکنه
    موقعیت محل زندگی و کار
    و ...

Honda Civic 2009 + 40000 mile > حداقل 13000$ و حد اکثر 17000$! بسته به تمیزی و آپشن
    Ford Fusion - 2010 > حداقل 15000$
    Mazda 3- 2007- Mileage: 70000 > رو به زحمت ممکنه با 10000$ پیدا کرد

بین اینها انتخاب منطقی امریکایی ها همواره هوندا سیویک هست. چون دقیقا حکم پیکان اینا رو داره.
    افت قیمت این ماشین با هیچ ماشین دیگه ای تو امریکا قابل مقایسه نیست از بس که محبوبه( البته با کورولا رقابت میکنه ولی این رقابیت از بعد از سال ۲۰۰۶ همواره به نفع سیویک تموم شده!)
    ای بابا آقا روزبه دیگه مچ ما رو میگیری دیگهههه!؟ ) عزیز احتمالاً شما منطقه اشراف نشین امریکا زندگی میکنی که قیمت ها تو این رنجیه که گفتی! D:
    دوست عزیز، به این لینک های زیر یه نگاه بنداز. تازه طبق گفته دوستمون sabz1983 احتمالاً ارزونتر از اینها هم بشه پیدا کرد. البته اینها فقط یه نمونست تا حدود قیمت ها دستمون بیاد:
    برای مورد 1: http://usedcars.kbb.com/cars/cars-fo...max/sort-price
    برای مورد 2: http://usedcars.kbb.com/cars/cars-fo...max/sort-price
    برای مورد 3: http://usedcars.kbb.com/cars/cars-fo...max/sort-price
    موفق باشی رفیق
    فقر گرسنگی نیست. چيزي"نداشتن"است ولي آن چیزپول نيست. فقرگردی است كه بركتابهای فروش نرفته كتابفروشي مينشيند،كتيبه3000ساله ای است كه رويش يادگاري نوشته اند، فقرشب"بي غذا"سر كردن نيست. روز"بي انديشه"سركردن است- دکترشریعتی

سلام!
    سابقه رانندگی یا بیمه تو ایران در قیمت بیمه ی ماشین تاثیر میتونه داشته باشه؟
    کم میکنه هزینه رو؟

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط HD_power نمایش پست ها
    سلام!
    سابقه رانندگی یا بیمه تو ایران در قیمت بیمه ی ماشین تاثیر میتونه داشته باشه؟
    کم میکنه هزینه رو؟
    سابقه ایران!، خیر دوست عزیز

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بیمه اتومبیل و تصادف

بیمه ماشین چه شرکتی را توصیه می کنید
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    کلا که همشون دزده سر گردنه هستند!

در کل بنظرم Geico برا ما دانشجوها بهتره!

اولا که ارزونترین بیمه ای که شما میتونید پیدا کنید با پاسخگویی و جوابگویی صریح (این یعنی شما میتونین مثلا بیمه اکبر آقا محلتون رو پیدا کنید ارزونتر ولی اگر اتفاقی بیافته ممکنه گرفتن پول یه مقداری طول بکشه!)
    دوما Road assistance ش برا ماها که معمولا کسی رو نمیشناسیم میتونی بعضی موقعا خیلی راهگشا باشه (فکر کنم شش ماهی 20 دلاره)
    سوما من یه تصادف کوچیک داشتم: توی پارکینگ در حال اومدن بیرون زدم به یه سوبارو! از اونجایی که تصادف سنگینی نبود پول بیمه ام رو زیاد نکردن!!
    چهارما برای بچه هایی که از ایران با گواهینامه بین المللی میان Geico اونو قبول میکنه! البته من اول با state farm داشتم اونها هم قبول کردن ولی بعد از یک ماه گفتن چون گواهینامه ایالت رو نیاوردی بیمه میشه سه برابر، اونم اولش نگفته بودن!! که البته Geico گفت این بیمه رو برات اوکی میکنم ولی اگر میتونی سریع permit تو بگیر شمارشو بذار تو سایت که مشکلی پیش نیاد!

پی نوشت: سعی کنین quote تلفنی بگیرین، واقعا متفاوته از سایتش! یکسری گزینه ها برای تخفیف در آفر آنلاین نیست! و در ضمن اگر آسایش میخواین، سراغ این سایتها نرین که اطلاعاتو میدین بیمه رو مقایسه میکنه براتون امانتون نمیدن انقدر بهتون زنگ میزنن!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

all state هم خوبه. ولی مهمتر از همه اینها اینه که چه طوری باهاشون حرف میزنید!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

من چند روز بعد از اینکه تو امریکا ماشین بخرم و گواهینامه بگیرم، یعنی بدون هیچ سابقه ی رانندگی در امریکا، ارزون ترین quote تلفنی ای که گرفتم از All State بودش. من فقط liability میخواستم. شد ماهی 50 دلار. بهار گذشته، دو تا از دوستام که ماشینشون از تگرگ آسیب دید، یکیشون همین All State داشت و اون یکی State Farm و هر دوشون از خدمات راضی بودن. من حتی 6 ماه بعد از رانندگی، یبار زنگ زدم و از Geico قیمت گرفتم و واسه liability حدود 85 دلار بهم قیمت داد!!!
    ببین حتما به هر سه ی این شرکتها زنگ بزن و quote بگیر چون کیس با کیس متفاوت خواهد بود. خدمات همشون خوبه حالا باید ببینی کدوم ارزون تر درمیاد. چیزی که من تازگی متوجه شدم اینه که اگه میخوای Full Coverage بگیری حتما سر deductible باهاشون چونه بزن چون احتمال داره کمش کنن و یا حتی به صفر برسوننش. کلا این قضیه ی بیمه چونه بردار هستش و توی تخفیف دادن دست agent ها معمولا باز هستش فقط تو باید یکم از روی شکم سیری باهاشون حرف بزنی و بگی که از رقباتون quote های پیین تری گرفته م.
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    من چند روز بعد از اینکه تو امریکا ماشین بخرم و گواهینامه بگیرم، یعنی بدون هیچ سابقه ی رانندگی در امریکا، ارزون ترین quote تلفنی ای که گرفتم از All State بودش. من فقط liability میخواستم. شد ماهی 50 دلار. بهار گذشته، دو تا از دوستام که ماشینشون از تگرگ آسیب دید، یکیشون همین All State داشت و اون یکی State Farm و هر دوشون از خدمات راضی بودن. من حتی 6 ماه بعد از رانندگی، یبار زنگ زدم و از Geico قیمت گرفتم و واسه liability حدود 85 دلار بهم قیمت داد!!!
    ببین حتما به هر سه ی این شرکتها زنگ بزن و quote بگیر چون کیس با کیس متفاوت خواهد بود. خدمات همشون خوبه حالا باید ببینی کدوم ارزون تر درمیاد. چیزی که من تازگی متوجه شدم اینه که اگه میخوای Full Coverage بگیری حتما سر deductible باهاشون چونه بزن چون احتمال داره کمش کنن و یا حتی به صفر برسوننش. کلا این قضیه ی بیمه چونه بردار هستش و توی تخفیف دادن دست agent ها معمولا باز هستش فقط تو باید یکم از روی شکم سیری باهاشون حرف بزنی و بگی که از رقباتون quote های پیین تری گرفته م.
    اینجا تو نیویورک بچه ها ارزونترین quote ی گرفتن ماله Geico بود! کلا این بیمه داستانی داره تو امریکا!!! ولی من هم موافقم دستشون خیلی بازه، مخصوصا اگر بخوای از یه بیمه دیگه ترنسفر کنی خیلی تخفیف میدن بهت!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)