صفحه 61 از 145 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    Just forget about it!!!!
    چرا؟
    به خاطر مایلیج بالاش میگید؟
    اگه مایلیجش چقدر بود می ارزید به نظر شما؟
    با این مایلیج چقدر می ارزه؟
    چند وقتیه اخه ماشین خوب گیر نمیاد اینم دیلر گذاشته ...

Member Ameri19 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Colorado State University

سلام دوستان،

چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید. ممکنه بفرمایید که:

1- آدم اگه بخواد همون ابتدا 7-8 هزار دلار هزینه کنه، با این پول ماشین صفر بخره بعد ماهی مثلا n تومن قسط بده بهتره، یا اینکه بره ماشین کارکرده بخره خودشو راحت کنه (اگه لطف کنید دلیلشم بهم بگید ممنون میشم!)
    2- بهترین جا/سایت برای خرید خودرو در آمریکا کجاست (حالا چه برای خرید ماشین صفر چه ماشین کارکرده)؟
    3- قیمت ماشین های مختلف (صفر و کارکرده) و شرایط فروششون (نقد یا اقساط، به همراه مقدار اقساط ماهیانه) رو از کجا میتونم پیدا کنم (اگه جایی باشه که همه برندها مثل بنز و ... هم توش باشه که عالی میشه)؟

با آرزوی سلامتی و موفقیت
    What doesn't kill you makes you stronger

نقل قول نوشته اصلی توسط Ameri19 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

1- آدم اگه بخواد همون ابتدا 7-8 هزار دلار هزینه کنه، با این پول ماشین صفر بخره بعد ماهی مثلا n تومن قسط بده بهتره، یا اینکه بره ماشین کارکرده بخره خودشو راحت کنه (اگه لطف کنید دلیلشم بهم بگید ممنون میشم!)
    2- بهترین جا/سایت برای خرید خودرو در آمریکا کجاست (حالا چه برای خرید ماشین صفر چه ماشین کارکرده)؟
    3- قیمت ماشین های مختلف (صفر و کارکرده) و شرایط فروششون (نقد یا اقساط، به همراه مقدار اقساط ماهیانه) رو از کجا میتونم پیدا کنم (اگه جایی باشه که همه برندها مثل بنز و ... هم توش باشه که عالی میشه)؟

با آرزوی سلامتی و موفقیت
    Depends on your personal perferences, I would go for a brand new car rather than a used one

cargurus.com not the best but it's ok

manufaturer's website

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ameri19 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

با آرزوی سلامتی و موفقیت
    ماشین نو خریدن فقط وقتی می صرفه که شما اون رو حداقل تا 100 هزار مایل نگه دارید که این ممکنه بیشتر از 6 سال طول بکشه. اگر زودتر بفروشید ضرر می کنید. به سایت سازنده ها سر بزنید. معمولا تو همه جای آمریکا یک منطقه ای هست که چندیدن دیلر دور هم جمع هستن و یا دیلرهایی ک چندین برند می فروشن. قیمت بستگی مستقیم به شعور و سطح آگاهای خریدار داره. دیلر از بالاترین قیمت ممکن شروع میکنه و این وظیفه شماست که قیمت رو بیارید پایین.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

سلام. دوستان من اکانت کارفاکس دارم که به صورت نامحدود میشه باهاش سابقه ماشین رو چک کرد. اعتبارش تا اخر جون هست. اگر کسی خواست اطلاع بده که با هم شیر کنیم.

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

دوستان نظرتون رو درباره ماشين زير بديد لظفا. در craiglist ديدمش و باهاش صحبت كردم راضي شده به 3800 دلار بفروشه (kbb for good condition 2170$ اما نميفروشه به اين قيمت):
    من ميخواهم با اين ماشين هفته اي يكبار خريد برم داخل شهر. نميخواهم باهش مسافرت و ...برم. ميدونم قديميه ولي مايليجش پايينه نظرتون بديد لطفا...
    http://iowacity.craigslist.org/cto/5050507502.html

2000 Toyota Corolla CE.
    Auto. A/C. Cruise
    Power windows and locks
    93,000 miles. Newer tires
    AM/FM cassette
    Minor surface rust on passenger rear wheel well
    Runs great
    $4500 / OBO

فکر نمی کنم که قیمت مناسبی باشه. من سال گذشته مدل 2003 کرولا را 3900 خریدم . به نظرم نهایتا" 300 الی 500 دلار بالاتر از kbbقیمت نهایی باید باشه . تازه اگه همه چیزش واقعا" عالی باشه .

Junior Member

سلام دوستان، الان بیکار بودم گفتم بیام تجربه ی خودمون رو در زمینه ی خرید ماشین بگم:

ما اولش میخواستیم ماشین دست دوم بگیریم ولی با هر کی از دوستان باتجربه (ایرانی هایی که بیش از 30 ساله اینجا زندگی میکنن) حرف زدیم گفتن از ماشین دست دوم بر حذر باشید و برید وام بگیرید ماشین نو بخرید (احتمال میدم این بحث "نو یا دست دوم" توی این فروم به اندازه ی کافی انجام شده) خلاصه یکی از دوستامون تقریبا ما رو مجبور کرد بریم دیلرشیپ های مختلف ، در واقع لطف کرد ما رو چندین جا برد و گفت اگه لازم بشه من cosigner میشم برای وام. من و همسرم اون موقع هر دومون RA بودیم توی دانشگاه و اردر درآمد خودتون میدونین چه قدره (نفری 1800 تا 2000 در ماه). ماشینی که ما آخر سر تصمیم گرفتیم بخریم تقریبا 17000 دلار قیمتش بود، خوشبختانه با این که من و همسرم فقط یک سال و دو سال کردیت هیستوری داشتیم با 3000 دلار پرداخت اولیه برای یه وام اپروو شدیم (بدون نیاز به cosigner) . البته سود واممون خیلی بالا بود اولش (9.9 درصد). ولی چون میدونستیم میتونیم ریفایننس کنیم وام رو گرفتیم. بعد از 4 ماه خیلی راحت ریفایننس کردیم و سودش رو به 2.5 درصد رسوندیم. به نظر من این روش به درد کسایی میخوره که 1) ماشین معمولی و نو رو به ماشین لوکس دست دوم ترجیح میدن. 2) فاندینگ نسبتا امن دارن و یا زوج هستن و هر دو فاند دارن. 3) میخوان در عین این که ماشین میخرن، با گرفتن وام و پرداخت اون کردیت خودشون رو برای خرید های بزرگ بعدی مثل خونه بهتر کنن. 4) ماشین رو برای مدت نسبتا طولانی ای میخوان. چون اگه زود بخواین بفروشین ضرر میکنین.
    امیدوارم کمک کنه بهتون این مورد.
    ویرایش توسط fasl_19 : June 2nd, 2015 در ساعت 01:15 PM

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fasl_19 نمایش پست ها
    سلام دوستان، الان بیکار بودم گفتم بیام تجربه ی خودمون رو در زمینه ی خرید ماشین بگم:

ما اولش میخواستیم ماشین دست دوم بگیریم ولی با هر کی از دوستان باتجربه (ایرانی هایی که بیش از 30 ساله اینجا زندگی میکنن) حرف زدیم گفتن از ماشین دست دوم بر حذر باشید و برید وام بگیرید ماشین نو بخرید (احتمال میدم این بحث "نو یا دست دوم" توی این فروم به اندازه ی کافی انجام شده) خلاصه یکی از دوستامون تقریبا ما رو مجبور کرد بریم دیلرشیپ های مختلف ، در واقع لطف کرد ما رو چندین جا برد و گفت اگه لازم بشه من cosigner میشم برای وام. من و همسرم اون موقع هر دومون RA بودیم توی دانشگاه و اردر درآمد خودتون میدونین چه قدره (نفری 1800 تا 2000 در ماه). ماشینی که ما آخر سر تصمیم گرفتیم بخریم تقریبا 17000 دلار قیمتش بود، خوشبختانه با این که من و همسرم فقط یک سال و دو سال کردیت هیستوری داشتیم با 3000 دلار پرداخت اولیه برای یه وام اپروو شدیم (بدون نیاز به cosigner) . البته سود واممون خیلی بالا بود اولش (9.9 درصد). ولی چون میدونستیم میتونیم ریفایننس کنیم وام رو گرفتیم. بعد از 4 ماه خیلی راحت ریفایننس کردیم و سودش رو به 2.5 درصد رسوندیم. به نظر من این روش به درد کسایی میخوره که 1) ماشین معمولی و نو رو به ماشین لوکس دست دوم ترجیح میدن. 2) فاندینگ نسبتا امن دارن و یا زوج هستن و هر دو فاند دارن. 3) میخوان در عین این که ماشین میخرن، با گرفتن وام و پرداخت اون کردیت خودشون رو برای خرید های بزرگ بعدی مثل خونه بهتر کنن. 4) ماشین رو برای مدت نسبتا طولانی ای میخوان. چون اگه زود بخواین بفروشین ضرر میکنین.
    امیدوارم کمک کنه بهتون این مورد.
    با درآمد یک نفر میشه وام با سود 0 هم پیدا کرد! فقط باید وقت مناسب بخرید.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    با درآمد یک نفر میشه وام با سود 0 هم پیدا کرد! فقط باید وقت مناسب بخرید.
    کاملا درسته. ما متاسفانه نتونستیم ولی اگه آدم صبر کنه پیدا میشه.
    یه چیز دیگه ای که الان یادم افتاد اینه که ما این ماشین رو توی سپتامبر خریدیم. مثل این که اون موقع سال موقعیت های این طوری بیشتره (برای تخفیف یا وام صفر درصد سود) چون دیلرشیپ ها مدل های بعدی رو میارن و مدل های خود اون سال رو ارزون میکنن. ما آگهیشو توی اینترنت دیدیم و رفتیم اونجا. جالبه که بقیه ی دیلر های شهر روی ماشینی که ما خریدیم هیچ تخفیفی نداشتن. ما 3500 دلار rebate گرفتیم و یه خرده هم تخفیف برای این که همسرم تازه مستر گرفته بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)