صفحه 113 از 145 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Imania نمایش پست ها
    امیر آقا
    سلام
    من همش سوالم راجع به ماشین با شرایط خاصه
    گزینه ی جدیدی که دیدم اینه:
    تویوتا کمری ۲۰۰۳ که حدود ۱۹۰ هزارتا کار کرده. به گفته دیلر موتورش عوض شده. ظاهرش تقریبا تمییزه.
    میگه ۲۵۰۰ دلار.
    بده یا خوبه؟ چجوریه اوضاع؟

ممنونم
    به این قیمت می ارزه. به شرطی که 2500 تا بدی و بیای بیرون و دیلر هم نخواد ازت 500 تا حق دیلرشیپ بگیره. اگه تریم اش XLE باشه قطعا می ارزه وگرنه بازم شاید بیارزه.
    مدارکش رو داره که موتورش عوض شده؟ در چه مایلجی؟ موتوری که گذاشتن روش چقدر کارکرد داشته؟ اگه تازه عوض کرده و امتحانش رو هنوز پس نداده نخر.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

سلام دوستان تویوتا کمری LE 2006 با مایلیج 120 تا 5500 تا با تکس می ارزه؟؟؟ کالیفرنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ardymary نمایش پست ها
    سلام دوستان تویوتا کمری LE 2006 با مایلیج 120 تا 5500 تا با تکس می ارزه؟؟؟ کالیفرنیا
    اگه کلین تایتل و خیلی تمیز باشه می ارزه. من خودم یکیش رو دارم با مایلج 270 هزارتا

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    اگه کلین تایتل و خیلی تمیز باشه می ارزه. من خودم یکیش رو دارم با مایلج 270 هزارتا
    اين بدنش wears and tears داشت رنگش هم آلبالويي بود يكي ديگه پيدا كردم ولي ٢٠٠٤ se هست ولي تميزه مايليج هم ٩٠ تا مي گه ٤٧٠٠؟

اين بدنش wears and tears داشت رنگش هم آلبالويي بود يكي ديگه پيدا كردم ولي ٢٠٠٤ se هست ولي تميزه مايليج هم ٩٠ تا مي گه ٤٧٠٠؟
    به نظر میاد که خوب باشه.

Member
    رشته و دانشگاه

مايلج با اين اندازه موقع فروش چقدر مي زنن تو سرش؟

مايلج با اين اندازه موقع فروش چقدر مي زنن تو سرش؟
    هیچی تو سرش نمیزنن. هر چیزی قیمت خودش رو داره. الان این ماشین با مایلج 270 چون خیلی تمیزه و سالم 3500 قیمتشه. دیگه کسی نمیتونه بگه مایلج اش زیاده. چرا؟ چون با ایم مایلج قیمتش اینه. اگه 150 تا بود می شد 5هزارتا و.......

Junior Member a1b2 آواتار ها

هیچی تو سرش نمیزنن. هر چیزی قیمت خودش رو داره. الان این ماشین با مایلج 270 چون خیلی تمیزه و سالم 3500 قیمتشه. دیگه کسی نمیتونه بگه مایلج اش زیاده. چرا؟ چون با ایم مایلج قیمتش اینه. اگه 150 تا بود می شد 5هزارتا و.......
    آخه کدوم آدم عاقلی کمری 2006 که 270 هزار مایل روشه 3500 میخره؟؟؟! دیگه دیلرم این قیمت نمی فروشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط a1b2 نمایش پست ها
    آخه کدوم آدم عاقلی کمری 2006 که 270 هزار مایل روشه 3500 میخره؟؟؟! دیگه دیلرم این قیمت نمی فروشه.
    هرچند که اینجا نیستیم که بحث الکی بکنیم ولی میخواهین من همین جا 50 تا ماشین با مایلج بالای 200 یا 250 هزار بفروشم که دیلر داره با ابن قیمت و یا حتی قیمت های 7-8 هزار یا 15 هزار دلار می فروشه؟؟؟ فعلا این لینکی که دادم رو مشاهده کنید 77 تا هست که همه رو هم دیلر داره می فروشه. انشالله چیز دیگه ای هم خواستین در خدمتم. توی همین صفحه تویوتا پریوس با 309 هزار تا کارکرد رو گذاشته 22 هزار دلار. واقعا من نمیدونم ما ایرانی ها کی قراره یاد بگیریم چیزی رو که در موردش اطلاعات نداریم اظهار نظر نکنیم یا نسخه نپیچیم. گاهی هم انسان اگه بگه نمی دونم بد نیست، بخدا بد نیست که هیچ، خوب هم هست

http://www.ksl.com/auto/search/index...s=0&sellerType[]=Dealership&page=0

من هر کار کردم نشد فقط دیلرها رو بذارم. شما سمت چپ صفحه بیا پایین و گزینه ی دیلر رو انتخاب کن براتون 77 تا گزینه ماشین بعنوان نتیجه می آره. تازه اینها فقط تویوتا است و من سراغ برندهای دیگه نرفتم.

woooow!
    چرا قیمت های این سایتی که معرفی کردید اینجوریهههه.....!!!!چرا اینقد بالاست ؟!!!
    برین cargurus.com رو ببینید این جوری نیست دیگه البته هست ولی خوب رو اپشن هاش تایتل رو هم clean بزارید مایلجم در این حد بزارید یا بالای پیج lowest price first رو انتخاب کنید خیلی ماشین هست که مثل اون دیلر ها قیمت پرت ندااره .
    همین تویوتا کمری که شما گفتید 2006 le با مایلج های خیلی خیلی پایین تر یعنی در حد 120 .130.150.140 نه اون مایلج 270 هزار تایی و کلین تایتل توی craigslist در شهر های مختلف رو owner ها بسیار دیدم که ماشین رو برای فروش گذاشتن و با قیمت هایی حدود 3000 تا 4500 ولی تا 5500 هم بود منطورم این بود که یه لحطه احساس کردم که دارید تیز قیمت می دید ( کاسب بازی شد این تاپیک )
    شایدم من اشتباه کنم و اون sale advertisement ها دروغ بوده یا مایلج دستکاری کردن ازین جور چیزا دیگه....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)