صفحه 55 از 145 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Banned

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط laracroft نمایش پست ها
    بیشتر بحث ماشین بازیه آخه خیلی علاقه به ماشین دارم و با توجه به موقعیت مناسب آمریکا گفتم شاید بتونم موقع دانشجویی به این آرزوم برسم
    خب نظرتون در مورد یه ماشین نو زیر 40000 تا چیه؟ با قسط میشه گرف؟
    افت قیمت ماشین های اسپرت تو آمریکا خیلی زیاده. مثلا الان یدونه ب ام و 328 با کیت ام قیمت صفرش حدود 38000 تاس ولی شما میتونی با 15000 تا یدونه 335 مدل 2007 2008 بگیری که هم قویتره و مایلج بالایی هم نداشته باشه و هزینه های نگهداریش هم نسبتا معقول باشه. به نظرم به جای لیز کردن دنبال خرید ماشین های اسپرت ارزون باشید که تو آمریکا زیاده.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    بعيد ميدونم بشه چون
    ١. وام نميتونيد بگيريد ( خيلي مطمئن نيستم ولي بدون گرين كارت فك كنم وام نميدن)
    ٢. كه مطمئنم در موردش اينه كه ماشينو ميتوني تا پاي معامله بري و چونه هارم بزني ولي بعد ازت ssn ميخان و چك ميكنن و بعدش ميگن متاسفيم نميتونيم اين ماشين رو به شما بديم چون درامدتون و كرديت اسكورتون به ما اجازه فايننس اين ماشين رو به شما نميده

توصيه شخصي: اگه بحث ماشين بازي باشه كه هيچ تلاش كنيد واسش، ولي اگه ماشين head turner ميخاي و اهدافي كه با ماشين ميشد تو ايران دنبال كرد رو تو امريكا دنبالشي ابدا بهش فكر نكن! كه اصلا بهيچ وجه مثل ايران نيست! و ماشين يه وسيله نقليه اس و بس! ( ماشين خفن هم نهايتش درايو تورو كارگر مكدونالد ميگه نايس كار و تمام)
    من در مورد قسمت ماشینش نظری ندارم ولی در مورد وام ندادن؛

به دانشجوی اینترنشنال شاید وام خونه ندن! ولی بسیاری از دوستان من، وام ماشین با بهره های کم (حدود 1.9 تا 1.5% و حتی 0%) گرفتند، هم برای ماشین صفر و هم برای ماشین های کارکرده
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    من در مورد قسمت ماشینش نظری ندارم ولی در مورد وام ندادن؛

به دانشجوی اینترنشنال شاید وام خونه ندن! ولی بسیاری از دوستان من، وام ماشین با بهره های کم (حدود 1.9 تا 1.5% و حتی 0%) گرفتند، هم برای ماشین صفر و هم برای ماشین های کارکرده
    سقف وام چقدر هست؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

سقف وام چقدر هست؟
    با توجه به اینکه چند تا از دوستان ماشین صفر گرفتند (مثلا تویوتا کمری یا هیوندا سیویک) فکر میکنم سقف وام تا حدود 22000-25000 تا بود (نمیدونم چقدر down payment گذاشتند) ولی هر دو بهره 0% میدن! ضمن اینکه یکی از دوستان ابتدا وام با بهره 8% گرفته بود (که بهره بالایی است) و بعد دوباره re-finance کرد از جای دیگه ای و الان بهره 1.9% میده

به طور کلی منظور اینکه، حداقل در جایی که من هستم و در بین دوستانم، زیاد دیدم که بدون مشکل finance کنند (یا همون وام بگیرن) برای ماشین.
    ویرایش توسط smonabav : April 21st, 2015 در ساعت 07:24 PM
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

شما مرکز حرفه ای و زنجیره ای واسه تیون ماشین سراغ دارید؟

Banned

شما مرکز حرفه ای و زنجیره ای واسه تیون ماشین سراغ دارید؟
    من نمیدونم شما چقدر تجربه دارید تو این زمینه ولی تیون کردن با ماشین صفر اصلا جور درنمیاد و گارانتی ماشین رو باطل میکنه. حتی تیون ای سی یو ماشین که در ظاهر تغییری نداشته باشه به راحتی توسط دیلر قابل تشخیصه. آمریکا به جرات حرفه ای ترین کشور دنیا در زمینه تیون ماشین هست و پره از تیونرهای رنگ وارنگ ولی اکثرا رو یدونه برند کار میکنن به صورت حرفه ای ولی همونطور که گفتم روی ماشین صفر ..........

من زیاد در این زمینه حرفه ای نیستم و به همین خاطره که یه مرکز حرفه ای می خوام که به کارش بشه اعتماد کرد و بهترین خدمات رو ارائه بده

Banned

من زیاد در این زمینه حرفه ای نیستم و به همین خاطره که یه مرکز حرفه ای می خوام که به کارش بشه اعتماد کرد و بهترین خدمات رو ارائه بده
    در پست بالا خدمتتون یه سری نکات اولیه رو عرض کردم. در آمریکا کلا دستمزد اینجور کارها بالاست و اگر شما بخواید ماشینتون رو از اول دست یه تیونر حرفه ای بسپرید هزینه خیلی گزافی باید بپردازید. توصیه بنده به شما این هست که یه ماشین به عنوان دیلی درایو داشته باشید و در کنارش یه ماشین اسپرت بخرید و تیونش کنید . کار سختی هم نیست تو یوتوب پر از ویدیوهای آموزش تیون ماشین های متفاوت در بخش های مختلف هست. ضمن اینکه حتی اگر نخواید تغییری هم تو ماشین بدید ماشین های پرقدرتی هستن که با زیر 10 تا میشه به عنوان ماشین دوم ازشون استفاده کرد. انواع و اقسام ب ام و های M3 و 330 و ..... انواع گلف مثل مدلهای جی تی ای هوندا سیویک اس ای انواع نیسان مثلا 350 زد و ..... خلاصه که انتخاب ها فوق العاده زیاده به صورت استوک هم این ماشین ها پرفورمنس قابل قبولی دارند. در ضمن برای ماشین دوم بیمه بسیار کمتر هست ضمن اینکه به علت کارکرد کمتر ماشین دوم میشه از کاورج های ضعیف بیمه ای با قیمت های کم استفاده کرد.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2002 نمایش پست ها
    افت قیمت ماشین های اسپرت تو آمریکا خیلی زیاده. مثلا الان یدونه ب ام و 328 با کیت ام قیمت صفرش حدود 38000 تاس ولی شما میتونی با 15000 تا یدونه 335 مدل 2007 2008 بگیری که هم قویتره و مایلج بالایی هم نداشته باشه و هزینه های نگهداریش هم نسبتا معقول باشه. به نظرم به جای لیز کردن دنبال خرید ماشین های اسپرت ارزون باشید که تو آمریکا زیاده.
    البته هزینه نگهداری ب ام و اصلا هم معقول نیست! ب ام و ها همه با گارانتی 5 ساله میان که تمام مخارج رو شامل میشن. دلیلی که ب ام و 2007-2008 ارزونه اینه که گارانتیش تموم شده. در حقیقت بیشترین افت قیمت ب ام و بعد از اتمام گارانتیشه. قیمت لوازم یدکی ب ام و سرسام آوره. برای کارهای روتین مثل تعویض روغن هم یپشنهاد میشه که به دیلر ب ام و برید چون یه مقدار پیچیده تر از ماشین های معمولیه و همون دیلر هم حدود $100 فقط برای تعویض روغن میگیره (که اصولا باید زیر 30 دلار باشه). اگه هم شانستون بزنه و چیزی از کار بیفته هم که دیگه گندش در میاد. برای همین هم اصلا خرید این ماشینها به دانشجویان پیشنهاد نمیشه.

یکی از دوستان من که توی ایران وضعیت مالی خوبی داشت دقیقا همین کاری که شما میگید رو کرد و یه ب ام و 335 6-7 ساله خرید. در نهایت بعد از یکسال به خاطر مخارجش ماشین رو فروخت و یه ماشین ژاپنی صفر خرید.

تمام این مسايل خرج و مخارج بی ام و به کنار! نمیدونم چرا اصلا این المانیا که تو ایران اینهمه ارج و قرب دارند،‌ اینجا به اون صورت رخ ندارن! شمام همین حس رو دارید؟ علتش چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)