صفحه 85 از 145 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Senior Member EHSM آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

بچهها نظرتون در مورد سوناتا چطور هست؟؟ مدل 2011 probably. بنظرتون حدودا تو چه رنج قیمتی خوبه?
    Any Alternative Suggestions?

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    بچهها نظرتون در مورد سوناتا چطور هست؟؟ مدل 2011 probably. بنظرتون حدودا تو چه رنج قیمتی خوبه?
    اگه تو مناطقی هستید که خیلی برف و یخبندان نیست خرید ماشین سدان یک مزیت محسوب میشه....سوناتا ماشین خوبی از آب درومده و کلا هیوندا 5 سال گارانتی بیسیک و 10 سال گارانتی drivetrain داره که فکر میکنم جز بیشترین بازه زمانی گارانتی در مقایسه با سایر کمپانیاست...دو مسئله مهم بنظر من میرسه: 1- دوام این ماشین هاس که خیلی بستگی به صاحب قبلی اون داره ... 2- افت قیمت ماشینای کره ای معمولا بیشتره به نسبت ژاپنی ها...ولی هر چه از عمر ماشین می گذره مسلما افت قیمت کمتری خواهد داشت....تو این رده کمری، سیویک، آکورد، آلتیما هم بترتیب گزینه های خوبی هستند.
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - شريف

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    دوست عزیز این لینک رو چک کن . به نظر می رسه 2011 کمی مسئله دار بوده:
    http://www.carcomplaints.com/Hyundai/Sonata/

Junior Member

سلام
    من بحث های چند صفحه اخر رو خوندم. سوالی که برام پیش اومد این هست که چرا همش بحث ماشین های ژاپنی و کره ای هست اینجا. یعنی ماشین های امریکایی همش خراب میشن و کارایی ندارن؟؟
    مثلا شوی کامرو مدل 2012 با 50 تا کارکرد و قیمت حدود 15 تا آپشن خوبی هست؟ این رو بخری باید همش تعمیرگاه باشی؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein69 نمایش پست ها
    سلام
    من بحث های چند صفحه اخر رو خوندم. سوالی که برام پیش اومد این هست که چرا همش بحث ماشین های ژاپنی و کره ای هست اینجا. یعنی ماشین های امریکایی همش خراب میشن و کارایی ندارن؟؟
    مثلا شوی کامرو مدل 2012 با 50 تا کارکرد و قیمت حدود 15 تا آپشن خوبی هست؟ این رو بخری باید همش تعمیرگاه باشی؟
    مرسی
    سلام، دليل اينكه اينجا حرف از ماشين هاي ژاپني و كره اي هستش اينه كه اين ماشين ها دانشجويي هستن و ما هم دانشجو! معمولا يك دانشجو خارجي مثل ما بودجه ١٥ هزارتابي براي كامرو نداره! اگه نه ماشين خوبي هستش با اينكه اصطحلاكش بالاس و. اقتصادي نيست
    No news is good news

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - شريف

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein69 نمایش پست ها
    سلام
    مرسی
    به نظر من تو هر بازه قیمتی ماشین های ژاپنی دوام بیشتری و هزینه نگهداری کمتری دارند. افت قیمت ماشین های آمریکایی به خاطر اینکه بعد از چند سال خرج باز می کنن، زیاده. من با 15 هزار تا، بدون شک ترجیح میدم ماشین ژاپنی بگیرم (هوندا - تویوتا - نیسان - مزدا و ....).
    ولی اگه قرار باشه ماشین رو لیز کنم، ماشینن آمریکایی می گیرم که هزینه لیزش کمتره و بعدش هم پسش میدم.
    ضمنا بحث آمار و احتمال هستش. احتمال اینکه ماشین آمریکایی تو خرج بیفته بیشتره. شما اگه اقشار کم درامد (مانند دانشجویان.!!) رو ببینین، معمولا تویوتا و هوندا دارن. من تویوتای مدل زیر 2000 رو هم دست دانشجوها دیدم که بدون مشکل دارن کار می کنن. تو زمینه مدل خاصی از ماشین هم می تونی تو وبسایت هایی مثل این (http://www.carcomplaints.com/Chevrolet/Camaro/) سرچ کنی یا با مکانیک مشورت کنی.
    ویرایش توسط Javadshafiei : February 15th, 2016 در ساعت 08:47 PM

سلام، کسی از دوستان تجربه اینو نداره که از کانادا با ماشین شخصی بره آمریکا برای کار و زندگی؟ مراحل قانونی در مورد ماشین چی هست؟

Junior Member

دوستان عزیز بین آلتیما و آکورد کارکرده تا 10000 تا کدومو توصیه میکنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Apply15 نمایش پست ها
    دوستان عزیز بین آلتیما و آکورد کارکرده تا 10000 تا کدومو توصیه میکنید؟
    من تجربه هر 2 ماشین رو دارم. یک وجه افتراق اساسی این 2 تا ماشین قدرت و سرعتشون هست. آلتیما ماشین سنگین تر و شاید امن تری هستش و از همون طرف، آکورد ماشین سبک و خیلی تیز تری هست. البته این نکته هم درنظر داشته باشید که فرمان آلتیما خیلی نرم تره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط visahope نمایش پست ها
    من تجربه هر 2 ماشین رو دارم. یک وجه افتراق اساسی این 2 تا ماشین قدرت و سرعتشون هست. آلتیما ماشین سنگین تر و شاید امن تری هستش و از همون طرف، آکورد ماشین سبک و خیلی تیز تری هست. البته این نکته هم درنظر داشته باشید که فرمان آلتیما خیلی نرم تره.
    وزنشون که یکیه. منظورتون شتاب آکورده که بیشتره؟؟ هزینه های کدوم کمتره؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)