صفحه 49 از 145 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    اگر از آمار خام فروش خودرو سالیانه ( از اکتبر 2013 تا اکتبر 2014) در آمریکا را را از فیل ** بالا گذر عبور بدهیم به نتایج زیر می رسیم

کد:
    Toyota      1314359
    Ford        1189133
    Chevrolet   1177350
    Honda       1013985
    Nissan      908589
    Kia         472274
    Hyunda      461452
    Subaru      411124
    Dodge       370786
    Mazda       216696
    .
    .
    .

می بینی که هیوندا چندان هم پرفروش نیست

فکر میکنم هیوندایی توی خودروهای سدان در رده دوم قرار داره. کلا هم به خاطر گارنتی خیلی خوبه که داره آدم میتونه مطمئن باشه که تا 10 سال (یا 100000 مایل) هزینه تعمیر وحشتناکی نخواهید داشت. با توجه به قیمت مناسب هیوندایی های ساخت 2008-2009 به نظرم گزینه های بهتری از تویوتا و هوندای ساخت همون ساله (که گارانتیشون تموم شده) و قیمت خیلی بالاتری هم دارن.
    کلا به ماشین دست دو توی امریکا نمیشه خیلی اعتماد کرد، حتی با کارفکس. به نظرم اگه ماشین گارانتی دار پیدا کنید خیلی خوبیه.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi1337 نمایش پست ها
    کلا به ماشین دست دو توی امریکا نمیشه خیلی اعتماد کرد، حتی با کارفکس. به نظرم اگه ماشین گارانتی دار پیدا کنید خیلی خوبیه.
    والا در مورد هوندا و تویوتا من نظرم مخالف شماست.
    من خودم تویوتا دست دوم با 90000 تا مایلژ کارکرد خریدم. دوستان دیگر هم مشابه همین مایلژ هوندا و تویوتا خریدند رو راضی هستند.

به نظر من مهمترین نکته این هست که سعی کنید فردی که ازش ماشین میخرید اولا آمریکایی باشد و ثانیا تنها مالک ماشین باشد (به این صورت که شما مالک دوم ماشین باشید). آمریکایی ها نگهداری ماشین رو خیلی خیلی خوب انجام میدهند و تمام نکات نگهداری (مثل تعویض روغن و ...) رو کاملا درست و دقیق و در زمان تعیین شده انجام میدهند.
    ویرایش توسط houtcivil : November 20th, 2014 در ساعت 08:51 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    من خودم تویوتا دست دوم با 90000 تا مایلژ کارکرد خریدم. دوستان دیگر هم مشابه همین مایلژ هوندا و تویوتا خریدند رو راضی هستند.

به نظر من مهمترین نکته این هست که سعی کنید فردی که ازش ماشین میخرید اولا آمریکایی باشد و ثانیا تنها مالک ماشین باشد (به این صورت که شما مالک دوم ماشین باشید). آمریکایی ها نگهداری ماشین رو خیلی خیلی خوب انجام میدهند و تمام نکات نگهداری (مثل تعویض روغن و ...) رو کاملا درست و دقیق و در زمان تعیین شده انجام میدهند.
    میتونید از خود کمپانیها ماشینهای certified pre-owned بخرید که معمولا یک گارانتی تمدید شده داره تا خیالتون از این بابت هم راحت باشه. البته یک مقدار گرونتر هستند.
    مثلا این برای تویوتا (و قطعا شرکتهای دیگر هم دارند):
    http://www.toyotacertified.com/

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi1337 نمایش پست ها
    فکر میکنم هیوندایی توی خودروهای سدان در رده دوم قرار داره.
    آمار قبلی که نوشتم مربوط به سدان و suv بود البته از فیل بالاگذر عبور داده شده بود

اگر ، مورد به مورد ، و به صورت خام و منحصرا سدان را می خواهی به صورت زیر است

کد:
    1. Toyota Camry 368,142
    2. Honda Accord 331,510
    3. Toyota Corolla 283,764
    4. Nissan Altima 280,479
    5. Honda Civic 277,584
    6. Ford Fusion 263,431
    7. Chevrolet Cruze 232,403
    8. Ford Focus 189,889
    9. Hyundai Elantra 189,161
    10. Hyundai Sonata 180,497
    11. Chevrolet Malibu 159,705
    12. Nissan Sentra 154,345
    13. Kia Optima 134,486
    .
    .
    .
    می بینی که باز هم هیوندا رده دوم نیست
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member

اینجا که من هستم بیشتر از همه تویوتای کرولا می بینم. کلا هم تویوتای قدیمی اینجا زیاد هست ولی مثلا فورد قدیمی کسی نمی بینه که خیلی ها می گن برای اینه که عمر تویوتا زیاد هست. بعد هم سیویک به مقدار زیاد ریخته و نیسان آلتیما. این سه تا ژاپنی بین دانشجوهای دانشگاه ما خیلی پرطرفدار هستند. من هم چون از کیفیت اینها زیاد شنیدم، نظرم به سمتشون متمایل هست. خیلی شنیدم که می گن تویوتا و سیویک تا 300000 مایل می رن.
    چیزی که باعث می شه هیوندایی به نظرم جالب بیاد اینه که سوناتاهای مدل جدید اینجا زیاد هستنند (از کمری خیلی بیشترند) و طرفدار پروپا قرص دارند. دلیلش رو که پرسیدم یکی به خاطر گارانتی طولانی و یکی هم به خاطر کیفیت ساخت بالای داخل ماشین هست (کمری زیاد شنیدم که داخلش جالب نیست). فکر کنم سوناتا قدیمی گارانتی این جدیدها رو نداشته باشند. در مورد کیفیت سوناتای 2008-2010 هم کسی رو ندیدم که بتونم ازش بپرسم.

Senior Member

در مورد مدل های توبوتا هم میشه لطفا توضیح بدید. شما خودتون وام گرفتید برای خرید ماشین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alir_m نمایش پست ها
    خیلی شنیدم که می گن تویوتا و سیویک تا 300000 مایل می رن.
    دقیقا
    من یک از دوستام تویوتا خریده 250000 تا کارکرده. هنوز که هنوزه ماشین خوبی هست و دوست من باهاش یک مسافرت حدود 4000 مایلی تا واشنگتن و نیویورک هم رفته و اومده.
    خودش که میگه عالیه!

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    در مورد مدل های توبوتا هم میشه لطفا توضیح بدید. شما خودتون وام گرفتید برای خرید ماشین؟
    من از بانک دانشگاههمون وام 4 ساله با سود 2.5% گرفتم.

Junior Member

از دوستان اگر کسی اکانت کارفکس داره می خواستم خواهش کنم یه ماشین رو برای من چک کنه.

Banned

من از بانک دانشگاههمون وام 4 ساله با سود 2.5% گرفتم.
    میشه بیشتر در مورد وام خرید ماشین توضیح بدین و شرایطش؟ کدوم بانک؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)