نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    امکانات مدل 2005 چطوره ؟ کیفیت سواری لکسوس های جدید من سوار شدم خیلی خوبه .در مورد مدل های 2005 هم همینطوره؟
    عالیه عالی. شما برو یه لکسوس GS300 مدل 2000 سوار شو ببین چه امکاناتی داره (من داشتم که میگم). چه برسه به 2005 یا بعدش. شما الان میتونی با 4-5 هزارتا هم یه چیز خوب و مناسب بخری.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    عالیه عالی. شما برو یه لکسوس GS300 مدل 2000 سوار شو ببین چه امکاناتی داره (من داشتم که میگم). چه برسه به 2005 یا بعدش. شما الان میتونی با 4-5 هزارتا هم یه چیز خوب و مناسب بخری.
    بعید میدونم 2000 امکانات داشته باشه .میشه شما که داشتید بفرمائید؟

بعید میدونم 2000 امکانات داشته باشه .میشه شما که داشتید بفرمائید؟
    صندلی چرم با کرم گن. 8تا ایربگ، صندلی هاش 12 حالت تغییر وضعیت داره، تغییر وضعیت برای رانندگی در جاده برفی (که النترا تازه توی این 1-2 سال اخیر میذاره روی ماشینهاش)، سی دی پلیر 6 دیسکه، قفل برای هر چرخ مستقل، با اینکه 6 سیلندره مصرف خیلی خوبی داره، قدرت عالی، فضای داخل کابین بسیار قشنگ و شیک و خیلی چیزهای دیگه که من الان یادم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    صندلی چرم با کرم گن. 8تا ایربگ، صندلی هاش 12 حالت تغییر وضعیت داره، تغییر وضعیت برای رانندگی در جاده برفی (که النترا تازه توی این 1-2 سال اخیر میذاره روی ماشینهاش)، سی دی پلیر 6 دیسکه، قفل برای هر چرخ مستقل، با اینکه 6 سیلندره مصرف خیلی خوبی داره، قدرت عالی، فضای داخل کابین بسیار قشنگ و شیک و خیلی چیزهای دیگه که من الان یادم نیست
    کیفیت سواری و هندلینگ وراحتی در مدل 2015 که خیلی عالیه. بنظرتون مدل 2000 هم همچین حسی در موارد یاد شده میده یا نه؟

کیفیت سواری و هندلینگ وراحتی در مدل 2015 که خیلی عالیه. بنظرتون مدل 2000 هم همچین حسی در موارد یاد شده میده یا نه؟
    چرا دروغ بگم دوست عزیز من مدل 2015 رو سوار نشدم، ولی هرچی پول بدی آش می خوری، ما صحبت از 5 هزار می کنیم نه 50 هزار دلار. من فک می کنم با توجه به قیمتش این ماشین عالیه، اگه بتونی یه خوبش رو پیدا کنی که خوب خیلی بهتر خواهد شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)