صفحه 54 از 145 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Banned

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    بچه ها کسی میدونه هزینه تعمیر زیربندی BMW سری ۳ چقدر هست؟ مثلا اگه کمک فنرش مشکل داشته باشه و قرار شه تعمیر شه. (مدل 2006)
    بستگی به مدل داره که سری 3 باشه یا 5 یا 7. کمک فنر رو تعمیر نمیکنن تعویض میکنن. قیمتشو تو ebay حدودا میشه درآورد. هر مدلی از ب ام و یه کد اتاق داره مثلا e30 e36 e46 e90 e92 و ...... اگه با کد چک کنید خیلی زودتر به نتیجه میرسید

Junior Member

تجربیات:

به نظر من اینکه یه نفرماشین صفر بخره یا دست دوم , از کرگ لیست بخره یا از دیلر یا لیز کنه همش بستگی به کیس خود شخص داره
    مسلما اول به بودجه, علاقه, مدت زمانی که می خواد از ماشین استفاده کنه, چقدر فنی باشه یه نفر و کجا بخواد زندگی کنه
    craiglist رو که خیلی از دوستان پیشنهاد می کنن برای همه خوب نیست, مثل خرید از نیازمندیهای همشهری خودمونه, باید آدم خودش از ماشین بدونه و فنی باشه تا حدودی یا کسی رو داشته باشه که براش ماشین رو چک کنه
    کسی که می خواد خیالش راحت باشه و بودجه هم خیلی حساس نیست براش میتونه بره ماشین صفر بخره یا ماشین کم کارکرد Certified از دیلر بگیره
    من شخصا چون خودم ماشین باز هستم و تا حدودی هم اطلاعات فنی دارم با یکی از دوستانم که تو کارAuctione هستش رفتم از آتلانتا یه ماشین کارکرده تمیز و خیلی ارزونتر از دیلر خریدم
    اگه کسی هم دوست داشته باشه می تونم معرفیش کنم هر ماشین با هر بودجه ای که می خواد براش پیدا کنه
    من خودم یه مرسدس سری E 2007 که قیمتش تو مارکت حدود 16 تاست خریدم 14 تا

دوستان کسی carfax داره که بتونه این وین نامبر رو برای من چک کنه؟
    1FAHP56SX3A200389
    اجرتون با امام حسین

Senior Member mokhteh آواتار ها

دوستان من 2 تا ریپورت رایگان برای VIN و تعدادی نامحدود برای plate دارم. هر کی خواست بگه....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Junior Member

سلاااام
    کسی Carfax داره که بتونه ریپورت بگریره و بفرسته؟
    ممنووون
    اندیشه ای باید تا رویشی زاید

Junior Member

کسی می دونه چجوری میشه تو آکشن های مرسدس شرکت کرد ؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marco250 نمایش پست ها
    کسی می دونه چجوری میشه تو آکشن های مرسدس شرکت کرد ؟
    باید دیلر آشنا پیدا کنی به پولی بهش بدی ببردت!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

سلام
    ببخشید بنده یه سوال داشتم البته چون اطلاعی از نحوه ی خرید ماشین و قسط و وام تو آمریکا ندارم شاید سوالم خیلی رویا پردازانه باشه دیگه شرمنده
    میشه بعد دو سال و خورده ای که حسابی صرفه جویی کردی و ماهی حدود 2000 تا با فاند ذخیره کردی و با گرفتن یه وام خوب یه ماشین خفن ( حدود 130 هزار تا ) قسطی بگیری؟میشه واقعا؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط laracroft نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید بنده یه سوال داشتم البته چون اطلاعی از نحوه ی خرید ماشین و قسط و وام تو آمریکا ندارم شاید سوالم خیلی رویا پردازانه باشه دیگه شرمنده
    میشه بعد دو سال و خورده ای که حسابی صرفه جویی کردی و ماهی حدود 2000 تا با فاند ذخیره کردی و با گرفتن یه وام خوب یه ماشین خفن ( حدود 130 هزار تا ) قسطی بگیری؟میشه واقعا؟
    با تشکر
    بعيد ميدونم بشه چون
    ١. وام نميتونيد بگيريد ( خيلي مطمئن نيستم ولي بدون گرين كارت فك كنم وام نميدن)
    ٢. كه مطمئنم در موردش اينه كه ماشينو ميتوني تا پاي معامله بري و چونه هارم بزني ولي بعد ازت ssn ميخان و چك ميكنن و بعدش ميگن متاسفيم نميتونيم اين ماشين رو به شما بديم چون درامدتون و كرديت اسكورتون به ما اجازه فايننس اين ماشين رو به شما نميده

توصيه شخصي: اگه بحث ماشين بازي باشه كه هيچ تلاش كنيد واسش، ولي اگه ماشين head turner ميخاي و اهدافي كه با ماشين ميشد تو ايران دنبال كرد رو تو امريكا دنبالشي ابدا بهش فكر نكن! كه اصلا بهيچ وجه مثل ايران نيست! و ماشين يه وسيله نقليه اس و بس! ( ماشين خفن هم نهايتش درايو تورو كارگر مكدونالد ميگه نايس كار و تمام)

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    بعيد ميدونم بشه چون
    ١. وام نميتونيد بگيريد ( خيلي مطمئن نيستم ولي بدون گرين كارت فك كنم وام نميدن)
    ٢. كه مطمئنم در موردش اينه كه ماشينو ميتوني تا پاي معامله بري و چونه هارم بزني ولي بعد ازت ssn ميخان و چك ميكنن و بعدش ميگن متاسفيم نميتونيم اين ماشين رو به شما بديم چون درامدتون و كرديت اسكورتون به ما اجازه فايننس اين ماشين رو به شما نميده

توصيه شخصي: اگه بحث ماشين بازي باشه كه هيچ تلاش كنيد واسش، ولي اگه ماشين head turner ميخاي و اهدافي كه با ماشين ميشد تو ايران دنبال كرد رو تو امريكا دنبالشي ابدا بهش فكر نكن! كه اصلا بهيچ وجه مثل ايران نيست! و ماشين يه وسيله نقليه اس و بس! ( ماشين خفن هم نهايتش درايو تورو كارگر مكدونالد ميگه نايس كار و تمام)
    بیشتر بحث ماشین بازیه آخه خیلی علاقه به ماشین دارم و با توجه به موقعیت مناسب آمریکا گفتم شاید بتونم موقع دانشجویی به این آرزوم برسم
    خب نظرتون در مورد یه ماشین نو زیر 40000 تا چیه؟ با قسط میشه گرف؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)