صفحه 102 از 145 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    اتفاقا من لکسوس رو از لحاظ سواری و اصالت از المانی جماعت پایین تر میدونم. هر چند سری جدید محصولاتش واقعا زیبا و head turner هستن ولی کسی که المانی برونه لکسس نمیتونه جذابیت سواری المانی رو براش به ارمغان بیاره. فراموش نکنیم عمده محصولات لکسس رو پلتفورم مدل هم سطح تویوتا خودش ساخته میشه مثلا ای اس رو پلتفورم کمری ساخته میشه!‌و این معنی رو میده شما سوار کمری ایی میشه که بزک شده! بازم تاکید میکنم بد نیست ولی اون pleasure ایی که با المانی بدست میارین هیچوقت تو ژاپنی بخصوص تویوتا و هوندا بدست نمیارین. من الان خودم بنز دارم یه ساله واقعا یه پیچش رو حاضر نیستم با رو۴ که قبلا داشتم عوض کنم. ظاهرش بهیچ وجه تا الان واسم خسته کننده نشده و هر روز مثل روز اول دوستش دارم.
    ابتدا اینو بگم که من خودم عاشق ماشینهای بنز و بی ام و هستم ولی معتقدم پول و هزینه نگهداری که براش می پردازین در مقایسه با لکسوس خیلی خیلی زیاده.
    دوست عزیز شما پولی که برای بنز میدین برای لکسوس نمیدین. در ضمن من منظور شما رو از بزک نمی فهمم. این همه امکانات، توانایی، استهلاک و هزینه نگهداری خیلی خیلی خیلی کمتر از یک ماشین المانی رو توی لکسوس نمی بینید که این صحبت رو می فرمایید؟
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    بنظر من قرار دادن برندهای لاگژریی مثل لکسوس، اینفینیتی و... توی سبد تویوتا و نیسان و...بی انصافی باشه (گرچه تولید یک شرکت باشند)....البته دوستمون تا حدی حق دارند...شما واقعا سواری که مثلا از تویوتا می گیری رو نمی تونی به هیچ وجه با یه همتای اروپایی مقایسه کنی...حتی با پژو یا رنو فرانسه که عملا بازار موفقی در مقایسه با سایر برندهای معروف اروپایی ندارن....نکته جالبش اینه که حتی تو مدل های 2016 هم به سادگی مشهوده بطور مثال کیفیت سواری کمری بطور محسوسی پایین تر از خودروهای حتی امریکایی مانند فیوژن یا کرایسلر 200 هست...بعد از تست بسیاری از خودروهای سدان اعم از فول سایز و میدسایز 2016 به جرات میگم خودرویی مثل کمری در نیمه پایینی لیست من قرار میگیره. البته که این موضوع در مورد هوندا کمتر صدق میکنه و مثلا خودروریی مثل آکورد بعنوان کلاس لیدر شناخته میشه و سواری فوق العاده خوبی داره...همچنین مزدا به داشتن هندلینگ و steering precision عالیش همیشه معروف بوده...البته که این نظرات می تونه از شخصی به شخص دیگه تفاوت کنه...دوستانی دارم که اصلا تفاوتی که من فاحش میدونم در هندلینگ رو اصلا متوجه نمیشن...پس مطمئنا معیار درستی برا اونا بحساب نمیاد...
    تاکید میکنم تنها در مورد کیفیت سواری صحبت کردم و نه دوام و هزینه نگهداری....
    بله .سواری خودروهای فرانسوی از تویوتا بهتره

Junior Member

سلام دوستان

مالیات خرید ماشین در کالیفرنیا چقدر است و چگونه محاسبه میشه؟
    هزینه های خرید کلا چیست؟
    هزینه های فروش چیست؟
    notary public باید بریم؟ راهنمایی رانندگی یا؟ برای اینایی که گواهی نامه ندارن میتونن انتقال سند کنن؟کلا سند کجا ثبت شده؟
    پلاک کجا باید چسبوند؟ فرد جدا میکنه روزی که ماشینو به شما میده؟ پلاک از کجا باید اورد؟
    چند بار پلیس بیرون نگهتون داشته licence registration please؟
    بیمه شخص ثالث داریم؟ هزینه انتقال به ماشین دارد؟ یا به نام من ثبت است؟
    کدام بیمه ها اجباری است؟
    بعد در مورد بدنه ماشین ما چیزی مثل بتونه و رنگ در ایران داریم؟
    قطعات تعویضی مثل در و کاپوت چطور؟ ارویجینال رنگ کارخونه هستند مثلا برای ماشین های معروف و غیر خیلی قدیمی مثل 30 هزار تا به بالا؟یا اونا رنگ میشن بعد میرن رو ماشین؟
    گریس(صافکاری بدون رنگ)(یا بهش بعضیا میگن بی رنگی) چطور؟
    کجا میشه نشون داد بگه ماشین کجاش خورده، یا لبه شاسی خورده؟
    من شنیدم یک سایتهایی هست شماره vin رو میزنی توش car accident history رو میده، اخه ممکنه طرف یک جا زده باشه فرار کرده باشه یا اصلا ثبت نشده باشه؟!

مرسی

سلام دوستان. آیا بدون SSN هم میشه ماشین خرید؟ یا باید حتما صبر کنیم SSN واسمون ردیف شه کاراش؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmahmoodi نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا بدون SSN هم میشه ماشین خرید؟ یا باید حتما صبر کنیم SSN واسمون ردیف شه کاراش؟
    اگر نخواهی فاینسس کنی، یعنی تصمیم داشته باشی که مبلغ ماشین رو به صورت نقد پرداخت کنی، نیازی به SSN نداری
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmahmoodi نمایش پست ها
    فك كنم اس اس ان هم بگيري همون اول نتوني فايننس كني چون كرديتت رو چك كنن ماشين رو بهتون نميدن يا بدن هم با بهره هاي بسيار بالا ميدن. بايد يه مدت بگذره كرديتتون قوي بشه.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    فك كنم اس اس ان هم بگيري همون اول نتوني فايننس كني چون كرديتت رو چك كنن ماشين رو بهتون نميدن يا بدن هم با بهره هاي بسيار بالا ميدن. بايد يه مدت بگذره كرديتتون قوي بشه.
    بعد 6 ماه از اولین کردیت کارد میدن. بهره صفر هم میشه گرفت اگه deal پیدا کنی رو یه make/model/year خاص. بازار ماشین خیلی خیلی رقابتیه و بعضی وقتها دیلرا اتیش میزنن به مالشون! مخصوص اواسط سالی که سال بعدش مدل جدید همون ماشینه میاد با تغییرات محسوس. عملا رد نکنن مدل قدیمی رو ضرر میکنن.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member mdemehri آواتار ها

وقتی میرید ماشین بخرید یا لیز کنید قبلش حتماً یه نگاه به دیل های اون زمان بندازید. مثلاً یه وقتایی میگن: تویوتا تا آخر ماه مِی فلان دیل رو داره. دیلر به شما هیچ اطلاعاتی از دیل هایی که وجود داره نمیده.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    وقتی میرید ماشین بخرید یا لیز کنید قبلش حتماً یه نگاه به دیل های اون زمان بندازید. مثلاً یه وقتایی میگن: تویوتا تا آخر ماه مِی فلان دیل رو داره. دیلر به شما هیچ اطلاعاتی از دیل هایی که وجود داره نمیده.
    میشه راهنمایی کنین کجا میشه دیل ها رو پیدا کرد کامل!؟

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jousef نمایش پست ها
    میشه راهنمایی کنین کجا میشه دیل ها رو پیدا کرد کامل!؟
    اگر به طور مثال ازتویوتا می خواید خرید کنید توی سایتش دیل های جدید رو میزنه. دیتیل دیل رو هم بخونید که با اطلاعات درست برید دیلرشیپ.
    با دیلر هم تا اونجایی که می تونید چونه بزنید.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)