صفحه 107 از 145 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    دوستان هزینه ماشین تو امریکا چقدره؟ ایالت تگزاس
    هزینه اولیش میگن حدود 4000 تا ست
    هزینه سوخت و .. چقدره؟
    ماشين من ديدم دوستان از ٤٠٠ دلار فورد تورس مدل ٢٠٠١ خريدن و يه ساله باش ميرن دانشگاه و ميان بدون هيچ خرجي، تا ٢٥٠٠٠ دلار بي ام دبليو. بستگي به خودت داره قيمت اوليه كه باهاش ميخواي چكار كني فقط بري دانشگاه و بياي يا بري از نيويورك تا شيكاگو و بياي؟
    در مورد هزينه هاي جاري ماهانه باز بستگي به بيمه كه فول باشه يا فقط liability و اينكه خودت از ماشين چقدر سر در بياري.
    مثلا بيمه liability من ماههاي اول ماهي ٩٠ دلار و بعدش ماهي ٥٠ دلار شد. بيمه فول اوايل ماهي ١٦٠ ١٧٠ دلار و بعدا ماهي ١٠٠ دلار ميشه( قيمتها حدودي).
    هزينه بنزين بزن ميانگين ماهي ٥٠ (اگر فقط بري دانشگاه و خريد با ٣٠ هم ميشه سر كرد.)
    هزينه هاي جانبي مثل روغن و فيلتر و ضد يخ و ضد جوش و . . . سرشكن كن رو ماه ها با ماهي ٣٠ دلار.
    هزينه هاي unexpected خدا ميدونه
    اون قسمت سر در اوردن از ماشين چي؟
    مثلا تو ميتوني فيلتر هواي ماشينت رو از امازون بخري ٢٠$ بعدم يه ويديو تو يو تيوب نگاه كني در مورد تعويضش و بعد بري عوضش كني سر دو دقيقه. ميتوني هم ببري ديلر ١٠٠$ ازت بگيره. من رفيقي دارم كه گيربكس ماشينش رو خودش ميزاره پايين و ميبنده.

Never Give In, Never Give Up

سلام. دوستانی که تجربه سوار شدن ماشین های آمریکایی رو دارن کدومو پیشنهاد میکنند ؟ (ماشین کوپه و پر قدرت هم برای رفت و آمد و هم برای مسافرت شهری).
    1- ford mustang
    2- chevrolet camaro
    3- dodge challenger

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    خير براي گواهينامه نيازي به SSN نيست اما به proof af address نيازه كه ميتونيد از بانك بگيريد
    واسه فايننس ماشين
    تويوتا به دانشجوها zero apr ماشين نو ميفروشه
    واسه ماشين دست دو ميتونيد به credit union دانشگاهتون مراجعه كنيد ببينيد بدون ضامن بهتون وام ميده واسه خريد ماشين يا نه
    ديلر ها معمولا بدون كرديت هيستوري و ضامن نميدن ماشين
    دوست عزیز ، من در سایت ایالتی dmv چک کردم ، بشدت نوشته ssnلازمه برای کسانی که ra هستن اگه هم ra نباشی نامه باید از ادمینیسریت سکوریتی بیاری که نداری. شما رو چه حسابی اینا میگین؟
    یعنی تویوتا به دانشجویان بدون داشتن کردیت هیستوری وام با سود 0 درصد میده !!!!
    میشه لطفا با جزییات و لینک برای من و هرکسی که استفاده میکنه توضیح بدید؟خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nhzgroup نمایش پست ها
    دوست عزیز ، من در سایت ایالتی dmv چک کردم ، بشدت نوشته ssnلازمه برای کسانی که ra هستن اگه هم ra نباشی نامه باید از ادمینیسریت سکوریتی بیاری که نداری. شما رو چه حسابی اینا میگین؟
    یعنی تویوتا به دانشجویان بدون داشتن کردیت هیستوری وام با سود 0 درصد میده !!!!
    میشه لطفا با جزییات و لینک برای من و هرکسی که استفاده میکنه توضیح بدید؟خیلی ممنون
    سايت ايالتي dmv؟ چي هست؟
    تو امريكا خيلي به اون چيزي كه تو سايت نوشته دقت نكن، تو ايالت اوهايو نوشته گواهينامه بين المللي قبوله، وقتي ميري اونجا ميگه اصلا و ابدا قبول نيست
    شايد ايالتهاي مختلف قوانين مختلفي داشته باشن ولي من حداقل ١٠ نفر رو با ماشين خودم بردم dmv واسه امتحان گواهينامه كه ssn نداشتن و اون نامه هم نداشتم و فقط proof of adress داشتن
    من بر اساس تجربه هام صحبت كردم
    در مورد تويوتا هم بله به دانشجويان دكترا كه ٥ سال درس دارن و خوب تويوتا ميدونه كه فاند ميگيرن و از پس قسطش بر ميان ماشين فايننس ميده ٥ ساله مخصوصا كرولا كه ٤ تا از دوستان خودم خريدن، حالا شما ميخواي بگي نميده و ٩ تا علامت تعجب هم بزاري پشتش خوب بزار.
    من ديلر نيستم كه جزييات رو ريز به ريز بيام بزارم
    بريد از ديلر بپرسيد

Never Give In, Never Give Up

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tarmin68 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یک اکانت کارفکس دارم که تا 13 آگوست اعتبار داره و 4 تا VIN هنوز می تونم باهاش چک کنم. اگر نیاز دارین به من پیغام بدین.
    can you please check this one for me?
    VIN: 4T4BF3EK5BR203157

Junior Member

سلام دوستان. منظور از Salvage Title چیه؟

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ropa نمایش پست ها
    سلام دوستان. منظور از Salvage Title چیه؟
    یعنی اینکه ماشین تصادف کرده ولی هنوز درست نشده و تعمیر نشده (یعنی به rebuilt تبدیل نشده هنوز). و یا اگر هم تعمیر شده هنوز مراحل اداری برای تبدیل تایتلش از salvage به rebuilt انجام نشده.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

سلام آقای امیر. من یک سئوال دیگه هم دارم. آیاHonda Fit 2009 که 90000 تا کار کرده 6000 دلار می ارزه؟ در کالیفرنیا. متاسفانه دسترسی به ریپورتش ندارم. اگر 6000 تا برای یک ماشین هزینه کنم چقدر بیشتر باید برای مالیات و بقیه ی هزینه ها در نظر بگیرم؟
    سپاس

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ropa نمایش پست ها
    سلام آقای امیر. من یک سئوال دیگه هم دارم. آیاHonda Fit 2009 که 90000 تا کار کرده 6000 دلار می ارزه؟ در کالیفرنیا. متاسفانه دسترسی به ریپورتش ندارم. اگر 6000 تا برای یک ماشین هزینه کنم چقدر بیشتر باید برای مالیات و بقیه ی هزینه ها در نظر بگیرم؟
    سپاس
    اگه تمیز باشه و کلین تایتل می ارزه (البته تریم های مختلفی داره این مدل ولی می ارزه). باید حدود 20 درصده قیمت ماشین هزینه ی مالیات و ثبت بدین. ولی با این پول می شه ماشین های بهتری خرید مثل لکسوس و تویوتا.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

سلام
    این اتفاق ۲ سال پیش برای یکی از دوسنان من اتفاق افتاد. ایشون ماشین رو از یکی از دوستان صمیمیش خرید و قیمت معامله رو یک پنجم قیمت واقعی نوشتند و مالیات رو بر اساس اون دادند. بعد از حدود ۲ هفته یه نامه از DMV گرفتند که با توجه به تفاوت قیمت بین مدل روز اون ماشین و قیمت خریداری شده، اعلام شده بود که باید مالیات مابه التفاوت اون رو که حدود ۷۰۰ دلار می شد پرداخت بشه. در ضمنDMV برآورد قیمت روز ماشین رو از وبگاه NADA که برای National Automobile Dealers Association هست می گیره که معمولا از قیمت kbb بالاتر هست.

کاری که دوستم کرد این بود (با راهنمایی یکی از کارمندهای خود DMV)

با مراجعه به یک بنگاه ماشین ازشون خواست یه برآورد قیمت در مورد ماشینم بده. طرف آدم باحالی بود و ازشون پرسیده بود چه قیمتی خریدی و دوستم هم داستان رو گفته بود. بعد خود بنگاهی انقدر رو ماشین عیب گذاشت (بدون اینکه ماشین رو ببینه) که در نهایت یه قیمتی رو حدودا ۱۰۰۰ دلار بیشتر از اونی که به DMV گفته بودند اعلام کرد. البته ماشین واقعا یه ایرادی داشت و با توجه به هزینه نسبتا بالای dealership برای تعمیرش (چون مدل Audi هست)، بنگاه ماشین هم راحت تر از قیمت ماشین کم کرد.
    مثلا گفت شیشه ترک داره ۱۰۰۰ دلار کم می شه، روغن ریزی داره ۳۰۰۰ دلار و الی آخر تا نزدیک شد به قیمت معامله، و این نامه رو کاملا رایگان داد. در ضمن هیچ کدوم از اون توضیحات رو که مثلا فلان جای ماشین خرابه رو تو نامه ننوشت، فقط یه گوشه اش تو کپی نامه برای خودش نوشت که چه ایرادهایی داشته که بعدا اگر مشکلی پیش اومد بتونه توضیح بده.
    دوستم هم در نهایت مالیات ۱۰۰۰ دلار باقیمانده رو داد و بعد از چند هفته سند براش اومد.

توجه: این تجربه شخصی دوستم بود و به دوستان توصیه اکید می شه که این کار رو انجام ندند.
    با توجه به اینکه پایین تر اعلام کردن قیمت ماشین برای پرداخت مالیات کمتر جرم هست و امکان داره مشکلات مختلفی برای شما بوجود بیاره اصلا توصیه نمی شه که به خاطر چند صد دلار خودتون رو توی دردسر بندازید. حتی امکان دیپرت شدن هم وجود داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    دوستان يه سوال
    كسي بوده به خاطر درج قيمت پايينتر از ارزش واقعي در تايتل ماشين نامه assessment از اداره ماليات واسش اومده باشه؟

ممنون ميشم تجربش رو با من در ميون بزاره
    ویرایش توسط mahdib : July 24th, 2016 در ساعت 07:13 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)