صفحه 109 از 145 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

سلام. جناب امیر، بزرگوار نظرتون راجع به ماشین با مشخصات زیر چیه؟ شما مناسب خرید میدونید؟ قیمت حدود هزارتا
    سپاس

09 Camry red with gray cloth interior cold ac 118k miles runs excellent highway ready 7500 obo cash or financing with 1000 down
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط caspain نمایش پست ها
    سلام. جناب امیر، بزرگوار نظرتون راجع به ماشین با مشخصات زیر چیه؟ شما مناسب خرید میدونید؟ قیمت حدود هزارتا
    سپاس

09 Camry red with gray cloth interior cold ac 118k miles runs excellent highway ready 7500 obo cash or financing with 1000 down
    دوست عزیز قیمت که 7500 تا گذاشته. بستگی به تریم ماشین داره که SE یا XLE یا LE یا موارد دیگه باشه. ولی در کل اگه مکانیک تایید کنه می ارزه و خوبه.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوست عزیز قیمت که 7500 تا گذاشته. بستگی به تریم ماشین داره که SE یا XLE یا LE یا موارد دیگه باشه. ولی در کل اگه مکانیک تایید کنه می ارزه و خوبه.
    ممنون از شما. بله اشتباه تایپ شد. منظورم هفت هزارتا بود. عذرخواهی میکنم. کمری با حدود قیمت بین 3K تا 4K امکان هست تو ایالتهای جنوبی پیدا بشه امیر خان؟

متشکر

ممنون از شما. بله اشتباه تایپ شد. منظورم هفت هزارتا بود. عذرخواهی میکنم. کمری با حدود قیمت بین 3K تا 4K امکان هست تو ایالتهای جنوبی پیدا بشه امیر خان؟

متشکر
    بله هست. ولی کمری چه سال و مایلجی منظورتون هست؟

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

بله هست. ولی کمری چه سال و مایلجی منظورتون هست؟
    مجدد ممنون امیر خان. حدود سالهای 2006 تا 2009 با مایلج بین 110 تا 140 هزارتا. با این مشخصات جناب امیر ماشین از لحاظ اصطلاک چطوره؟ چندان اذیت کننده نمیشه؟ بنده ماشین رو صرفا برای خرید هفتگی نیاز دارم.

متشکر و سپاس

مجدد ممنون امیر خان. حدود سالهای 2006 تا 2009 با مایلج بین 110 تا 140 هزارتا. با این مشخصات جناب امیر ماشین از لحاظ اصطلاک چطوره؟ چندان اذیت کننده نمیشه؟ بنده ماشین رو صرفا برای خرید هفتگی نیاز دارم.

متشکر و سپاس
    من خودم تویوتا کمری با مایلج 300 هزار هم داشتم که یکبارم اذیتم نکرده. شما یه تویوتای 2000 بخر با مایلج 150-170 تا. حدود 2000 دلار باید بایتش بپردازی و هیچ مشکلی هم نخواهی داشت. ولی تویوتای 2006-2009 با مایلج 110-140 رو شما باید حداقل 6-7 هزارتا پول بدی بابتش.

امیر آقا
    یعنی با ۲۰۰۰ دلار میشه تویوتا ۲۰۰۰ با اون حد از مایلج گیز آورد؟
    من دو سال امریکا بودم. جایی که بودم زیاد ماشین داشتن نیاز نبود البته مجرد هم بودم. الان متاهل شدم و شهری که اومدم ماشین نیازه. یعنی حتی با ۲۰۰۰ تا هم میشه ماشینه بی آزار برای یه دانشجو گیر آورد؟
    بیشتر ماشین هایی که من دیدم تو امریکا اتوماتیک بودند. ببخشید اگه سوالم غیر حرفه ایه. میخوام بدونم با همین حدود قیمت ماشین دنده اتوماتیک هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Imania نمایش پست ها
    امیر آقا
    یعنی با ۲۰۰۰ دلار میشه تویوتا ۲۰۰۰ با اون حد از مایلج گیز آورد؟
    من دو سال امریکا بودم. جایی که بودم زیاد ماشین داشتن نیاز نبود البته مجرد هم بودم. الان متاهل شدم و شهری که اومدم ماشین نیازه. یعنی حتی با ۲۰۰۰ تا هم میشه ماشینه بی آزار برای یه دانشجو گیر آورد؟
    بیشتر ماشین هایی که من دیدم تو امریکا اتوماتیک بودند. ببخشید اگه سوالم غیر حرفه ایه. میخوام بدونم با همین حدود قیمت ماشین دنده اتوماتیک هست؟

بله دوست عزیز میشه. اینجا 93 درصد ماشینها دنده اتومات هستن و شما میتونی با 2000 تا یه ماشین مناسب بخری که 5 سال بی دردسر یرات کار کنه.

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

من خودم تویوتا کمری با مایلج 300 هزار هم داشتم که یکبارم اذیتم نکرده. شما یه تویوتای 2000 بخر با مایلج 150-170 تا. حدود 2000 دلار باید بایتش بپردازی و هیچ مشکلی هم نخواهی داشت. ولی تویوتای 2006-2009 با مایلج 110-140 رو شما باید حداقل 6-7 هزارتا پول بدی بابتش.
    سپاس فراون از شما بزرگوار. امیر خان نظر شما راجع به هندا آکورد نسبت به کمری چطوره؟ از لحاظ هزیته ها، اصطلاک و خرابی. تو رنج قیمتی که عرض کردین، بین 2 تا 3 هزار تا، امکان هست مورد خوبی بتونم پیدا کنم؟ از لحاظ ظاهری هندا آکورد رو بیشتر میپسندم گرچه کمری هم زیبایی خودش رو داره.
    مجدد عرض میکنم فقط صرفا میخوام تو مدت زمان 4 تا 5 سال اصلا آزار دهنده نباشه و بخوبی کار کنه و راحت و اصطلاک کمی داشته باشه. فقط برای خرید میخوام ازش استفاده کنم و قصد مسافرت بین ایالتی نخواهم داشت. بنابراین بیشتر اوقات روز ماشین در حال استراحت به سر میبره

متشکرم

ممنون میشم نظرتون رو بدونم؟

هوندا آکورد 2003
    به نظر ماشین خیلی تمیزه
    مایلیج 153000
    فروشنده میگه که ماشین اول دست یه شرکت بوده که رنت میداده و بعد فروخته به مالک شخصی
    ولی با این حال به نظر ماشین خوبی هست
    قیمتش هم میگه 3000 ولی شاید بشه یکم پایینتر هم خرید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)