صفحه 11 از 145 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای این شرایطی که میفرمائید لیز کردن بهترین انتخاب است. در مورد اعتبارش شاید اگر یکنفر co-sign کنه امکان پذیر باشه.
    من رو یه سایت چک کردم و با توجه به سمپل او سایت برای یه ماشین 22000 دلاری برای دو سال 10000 دلار میشد لیزش
    حالا مطمئن نیستم از سایته
    اما مگه ماشین رو نو بخریم بعد دو سال قیمتش چقدر افت میکنه که این تازه میشه لیزش!
    به نظرتون عددی که داده درسته؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    من رو یه سایت چک کردم و با توجه به سمپل او سایت برای یه ماشین 22000 دلاری برای دو سال 10000 دلار میشد لیزش
    حالا مطمئن نیستم از سایته
    اما مگه ماشین رو نو بخریم بعد دو سال قیمتش چقدر افت میکنه که این تازه میشه لیزش!
    به نظرتون عددی که داده درسته؟
    قیمت ماشین در همون سال اول 20-25 درصد میفته و در عرض پنج سال تا 60-70 درصد. یک ماشین امریکایی 4-5 سال کارکرده رو براحتی به یک سوم قیمت نوش میشه خرید.

http://pfinvesting.com/2007/08/13/car-depreciation

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

درود
    دوستان عزیز. شرایط خرید ماشین برای فردی که دانشجو هست و مقیم هم هست چقدر فرق میکنه؟ از نظر قیمت، گرفتن وام و اقساط و ... (در مقایسه با افرادی که Non-Immigrant هستند)

قیمت ماشین در همون سال اول 20-25 درصد میفته و در عرض پنج سال تا 60-70 درصد. یک ماشین امریکایی 4-5 سال کارکرده رو براحتی به یک سوم قیمت نوش میشه خرید.

http://pfinvesting.com/2007/08/13/car-depreciation
    ولی من سرچ میکنم certifited pre owned قیمتشون افت انچنانی نکرده
    این فرق میکنه با دست دوم معمولی؟

ApplyAbroad Guru

ولی من سرچ میکنم certifited pre owned قیمتشون افت انچنانی نکرده
    من خودم یک SUV هوندا certified گرفتم که بعد از سه سال قیمتش نصف شده بود (از حدود 45 هزار دلار به 22 هزار دلار). هیچ مشکلی هم در سابقه اش نداشت و milage اش هم بیش از حد نبود. یکی از دوستانم هم یک فورد توروس چهار سال کار کرده رو به یک سوم قیمت گرفت. بیشتر موارد دیگر رو هم که دیدم همینجوری بود. تازه من فقط از dealer میگیرم اگر شخصی بخرید که ارزونتر هم هست. البته توجه بفرمائید ماشینهای گرونتر قیمتشون سریعتر از ماشینهای low-end افت میکنه.

من خودم یک SUV هوندا certified گرفتم که بعد از سه سال قیمتش نصف شده بود (از حدود 45 هزار دلار به 22 هزار دلار). هیچ مشکلی هم در سابقه اش نداشت و milage اش هم بیش از حد نبود. یکی از دوستانم هم یک فورد توروس چهار سال کار کرده رو به یک سوم قیمت گرفت. بیشتر موارد دیگر رو هم که دیدم همینجوری بود. تازه من فقط از dealer میگیرم اگر شخصی بخرید که ارزونتر هم هست. البته توجه بفرمائید ماشینهای گرونتر قیمتشون سریعتر از ماشینهای low-end افت میکنه.
    یه سوال دیگه اگه قسطی بخوایم بگیریم همین دست دوم certifited رو و کردیت نداشته باشیم ضامن هم نداشته باشیم و با ویزای دانشجویی اونجا باشیم
    بهمون قسطی میدن با سود بالاتر یا کلا نمیدن؟
    سود برای کسی که کردیت نداره چقدره در امریکا؟
    lease هم میدن بدون ضامن؟

اما من چک میکنم مثلا همین نیسان ورسا که حدود 12000 دلاره قیمت کارکردش افتی نکرده انچنان(تقریبا نکرده)البته نوشته که 7 سال گارانتی میدیم و..
    http://www.nissanusa.com/apps/cpo/
    ویرایش توسط dental.persian : June 21st, 2012 در ساعت 09:14 PM

ApplyAbroad Guru

یه سوال دیگه اگه قسطی بخوایم بگیریم همین دست دوم certifited رو و کردیت نداشته باشیم ضامن هم نداشته باشیم و با ویزای دانشجویی اونجا باشیم
    بهمون قسطی میدن با سود بالاتر یا کلا نمیدن؟
    سود برای کسی که کردیت نداره چقدره در امریکا؟
    lease هم میدن بدون ضامن؟

اما من چک میکنم مثلا همین نیسان ورسا که حدود 12000 دلاره قیمت کارکردش افتی نکرده انچنان(تقریبا نکرده)البته نوشته که 7 سال گارانتی میدیم و..
    http://www.nissanusa.com/apps/cpo/
    فکر نمیکنم بدون کردیت به شما قسطی بفروشند. بعضی وقتها برای ماشینهای نو deal های استثنایی میدهند.

با 25000 دلار میتونید یک فراری 400 بگیرید، اما هزینه هر تعویض روغن 1800 دلار در میاد!
    بهترین گزینه خرید ماشین دست دوم از نمایندگی خود کمپانی هست، بهتره دست دوم همینجوری نخرید چون 1001 جور ممکنه کلاه سرتون بره. یه پدیده ای هم چند سال پیش شنیده بودم که زیاد شده بود یک ماشین تصادفی که جلوش نابود شده بود و عقب سالم بود میخریدن و نصفش میکردن و به یه ماشین دیگه که عقبش تصادف کرده بود اما جلوش سالم بود جوش میدادن! میدونم خنده داره اما واقعیته. به هر حال مواظب باشید، همچین ماشین هایی از نظر سواری مشکلی ندارن اما خدا نکنه که باهاشون تصادف کنید...

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyan amini نمایش پست ها
    با 25000 دلار میتونید یک فراری 400 بگیرید، اما هزینه هر تعویض روغن 1800 دلار در میاد!
    بهترین گزینه خرید ماشین دست دوم از نمایندگی خود کمپانی هست، بهتره دست دوم همینجوری نخرید چون 1001 جور ممکنه کلاه سرتون بره. یه پدیده ای هم چند سال پیش شنیده بودم که زیاد شده بود یک ماشین تصادفی که جلوش نابود شده بود و عقب سالم بود میخریدن و نصفش میکردن و به یه ماشین دیگه که عقبش تصادف کرده بود اما جلوش سالم بود جوش میدادن! میدونم خنده داره اما واقعیته. به هر حال مواظب باشید، همچین ماشین هایی از نظر سواری مشکلی ندارن اما خدا نکنه که باهاشون تصادف کنید...
    ببخشید مگه روغن جت میریزن توش؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyan amini نمایش پست ها
    ماشینهایی که بازسازی میشن یا تصادفی کردن که صدمه زیادی دیده باشه روی مدارکشون درج میشه. راحت از روی مدارک همه اینا قابل تشخیص هستن. ضمنا یه چیزی هست به اسم carfax که به ازای یه پول کمی تمام سوابق ماشین رو بهتون میده.
    در ضمن نمایندگی ها خیلی گرونفروشن. مگر اینکه ماشن جدید بخواین بخرین. از همه بدتر دیلر ها هستن که هم ماشینشون داغونه و هم گرون میدن. با وجود craigslist خرید ماشین دست دوم از صاحب ماشین خیلی راحته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)