صفحه 120 از 145 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    دوستان واسه تخمین ماشین این Trade in value که سایت kbb میده چیه؟ و اینکه مثلا از نمایندگی تویوتا (نمیدونم مزیت داره یا نه) یه ماشین بخریم ( یا حالا دیلر) :عرفش, قانونش واسه حق دلالی یا حق الزحمه شون چیه؟ فرض کن مثلا قیمت یه ماشین کارکرده 5000 تاس. بعد که میریم پا قرارداد, میگه با حق الزحمه میشه مثلا 5400؟ یا از اول روش کشیده . قیمت را میگم. مرسی.
    Trade-in پولیه که ماشین فروش بهت میده برای ماشین دست دوّمت اگر ازش یک ماشین دیگه بخری.

ماشین فروش‌ها اینجا به صورتِ حق‌الزحمه‌ کار نمیکنن. اگر ماشین دست دوم بخری بسته به اینکه چند وقت رو دست ماشین فروش بوده تا ۳۰-۴۰% روش میکشن (نسبت به قیمتی که خودشون خریدن). ماشین نو خیلی‌ کمتره سودش چون قیمت کارخونه (msrp، یاا sticker) مشخصه و در موارد خیلی‌ کمی‌ می‌تونن از اون قیمت بالاتر بفروشن (مثلا وقتی‌ یک مدل محبوب تازه اومده به بازار یا تعداد کمی‌ قراره تولید بشه ازش). برای همین سود ماشین نو معمولاً زیر ۱۰%.

به جز این یک سری پول‌های دیگه هم سعی‌ می‌کنن بگیرن که می‌شه چونه زد (مثل پول فرم پر کردن و انواع و اقسام چیزایی اضافه که سعی‌ می‌کنن بهت بفروشن).

Junior Member

دوستان با حدود 5000 دلار چه ماشینی و چه شرایطی میشه پیدا کرد.

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط daido نمایش پست ها
    این لینک رو ببینید:
    http://www.autotrader.com/cars-for-s...ear=1981&Log=0
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agronomy-Michigan State University

دوستان کسی اکانت Carfax داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط daido نمایش پست ها
    من خودم با ۶۰۰۰ تا کرولا ۲۰۱۰ با مالیچ ۱۰۰ تا تایتل کلین خریدم
    بد نیست راضیم

برای یکی از اشناهامون هم‌النترا ۲۰۰۸ با مایلبج ۱۲۰ تا خیلی تروتمیز تایتل کلین با همه هزینه های دی ام‌ وی و... گرفتم ۴۳۰۰ تا

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    من خودم با ۶۰۰۰ تا کرولا ۲۰۱۰ با مالیچ ۱۰۰ تا تایتل کلین خریدم
    بد نیست راضیم

برای یکی از اشناهامون هم‌النترا ۲۰۰۸ با مایلبج ۱۲۰ تا خیلی تروتمیز تایتل کلین با همه هزینه های دی ام‌ وی و... گرفتم ۴۳۰۰ تا
    من نمی دونم دوست عزیز شما چقدر تجربه ی ماشین دارین و یا چقدر از ماشین سر در میارین ولی بجز تویوتا، لکسوس و هندا هر ماشینی که مایلجش بالای 100 هزار باشه خریدن نداره.
    با 6 هزارتا ماشین های خیلی خوبی می شه خرید ولی هر کی سلیقه ای داره و اولویت هایی. شما میتونی با 6 هزارتا تویوتا کرولا، آوالون، هایلندر، سولارا حدود سالهای 2005 بخری با کارکرد بالای 100-130 تا و هندا هم همین طور و اگه لوکس پسندی می توی لکسوس حدود سالهای 2004 بخری. با 6 هزارتا آپشن خیلی خیلی زیاد دارین. .
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    من نمی دونم دوست عزیز شما چقدر تجربه ی ماشین دارین و یا چقدر از ماشین سر در میارین ولی بجز تویوتا، لکسوس و هندا هر ماشینی که مایلجش بالای 100 هزار باشه خریدن نداره.
    با 6 هزارتا ماشین های خیلی خوبی می شه خرید ولی هر کی سلیقه ای داره و اولویت هایی. شما میتونی با 6 هزارتا تویوتا کرولا، آوالون، هایلندر، سولارا حدود سالهای 2005 بخری با کارکرد بالای 100-130 تا و هندا هم همین طور و اگه لوکس پسندی می توی لکسوس حدود سالهای 2004 بخری. با 6 هزارتا آپشن خیلی خیلی زیاد دارین. .
    شرمنده دیگه
    من فقط اتفاقی که افتاده رو اینجا نوشتم

Junior Member

سلام به همه
    با ۱۵۰۰۰ دلار چه ماشین دست دومی بخریم به صرفه تره؟ ترجیح بر اینه که کم مصرف باشه شاسی بلند باشه و اینکه حداقل پونزده سالی بدون خرج برامون کار کنه.

Junior Member

یه سوال دیگه دارم به نظرتون ۱۵۰۰۰ تا بدی ماشینو بخری بهتره یا اینکه لیز کنی یا قسطی بخری؟

دوست عزیز همچین ماشینی پیدا کردی به ماهم بگو. سازنده ی ماشین (انسان) هم 15 سال نمیتونه بدون خرج و تعمیرات کار کنه!

من جای شما باشم تا 15 سال سالی 1000 دلار میدم ماشین تو مواقع ضروری اجاره میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Meer نمایش پست ها
    سلام به همه
    با ۱۵۰۰۰ دلار چه ماشین دست دومی بخریم به صرفه تره؟ ترجیح بر اینه که کم مصرف باشه شاسی بلند باشه و اینکه حداقل پونزده سالی بدون خرج برامون کار کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)