صفحه 124 از 145 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

سلام
    من ٢ هفته ديگر ميخوام بيام امريكا و نياز دارم ماشين آس يو وي بزرگ بخرم مثل تويوتا هايلندر
    انتخاب خودم بين Mazda cx9' Toyota highlander' Kia Sorento (ماشينهايي كه اينجا هست) تويوتاست
    چه ماشين برند امريكايي تو أين رده پيشنهاد ميكنيد؟
    من ميخوام بين ٢٥٠٠٠ تا ٣٠٠٠٠ هزينه كنم.
    در ضمن من تصميم دارم بجاي هزينه براي AWD ماشين با2WD كيلومتر پايين بخرم
    لطفا نظراتتون رو بفرماييد

Junior Member

در مورد تویوتا یا هوندا خیلی تو این سایت خیلی سفارش شده ، من خودم اول نسبت به این برندها خیلی خوشبین تر بودم، ولی الان که اینجا هستم ، نظرم عوض شده ، الان که بیشتر در اینترنت هم دقت می کنم می بینم که همیشه این برند ها بهترین انتخاب نیستند، و بهتره قبل از خرید ، نسبت به مدل و مشکلات ،خودرویی که می خواین بخرید، تحقیق بکنید ، مثلا کسی که فکر می کنه کرولا حتمن یکی از بهترین انتخاب ها هست ، باید بگم که خیلی اختلاف هست بین 2008 و 2009 این مدل ، شاید کرولا 2008 بتونه یکی از بهترین انتخاب باشه ،ولی 2009 کرولا قطعن نیست. یا بین 2007 و 2006 تویوتا کمری خیلی اختلاف هست ، یه سرچی کنید می بینید که 2007 تویوتا کمری یکی از بدترین تولیدات کمری بوده. پس صرفا اینکه چشم بسته نسبت به همه مدل های یک ماشین دید خوب داشت اشتباه هست .
    من در شرف خرید خودور دوممون هستیم و خیلی نظرم هست که اگر قراره خودرو کم مصرف بخرم ، می خوام سعی کنم از کم مصرف های آمریکایی بخرم، مثلا pontiac vibe یا ford focus ، من فکر می کنم با توجه به اینکه ایجا آمریکا هست ، انتخاب بهتری هست در مقایسه با هوندا سیویک یا تویوتا کمری. البته باز هم در این دو مدل آمریکایی ، بعضی از سال ها خیلی تفاوت هست، مثلا 2011 ، ford focus خیلی بهتر از مدل 2012 اون هست و مدل 2014 اون یکی از بدترین مدلهایش هست.

سلام.
    من به راهنمایی تون احتیاج دارم. من الان ایلینوی هستم و ماشین ندارم. قراره برای یک سال موقتا تو شهر نیویورک باشم و بعدش در یه شهر کوچیک ساکن میشم. فعلا تو نیویورک یه کم بودجه م محدودتره. خیلی مشکل نیست ولی محدودتره به هرحال. من میخوام که در درازمدت و تو اون شهر کوچیک یه compact suv مثل RAV4 یا Tuscan داشته باشم. ولی الان تو نیویورک باید بالاخره ماشین بگیرم. چی توصیه میکنید؟
    1- کلاً SUV رو از اول فایننس کنم
    2- کلاً SUV رو لیز کنم
    3- SUV رو certified pre-owned بگیرم
    4- SUV رو دسته دوم از فروشنده/دیلر دست دوم بگیرم
    2- فعلا برای نیویورک یه ماشین جمع و جورتر که ماهیانه ارزونتر درمیاد لیز کنم و بعدا که رفتم شهر کوچیکتر برای SUV یه فکری کنم

ممنون میشم راهنمایی م کنید که چه پیشنهادی دارید. و اینکه تو همین ایلینوی ماشین پیدا کنم یا برم تو نیویورک ماشین بگیرم؟ من ترجیحم اینه که تا قبل جابجایی هرچی میشه کارهام رو همینجا سر و سسامون بدم تا اونجا دردسرم کمتر باشه چون بلافاصله کارم شروع میشه و نمیتونم خیلی معطل باشم و برم بگردم دنبال ماشین ولی اگه بعدن دردسر انتقال و جابجایی پلاک بخواد بیشتر باشه میتونم صبر کنم اونجا بگیرم. هزینه ی انتقال لایسنس بین ایالتها خیلی زیاده؟

من راجع به خرید ماشین (نوع ماشین) نظری ندارم . اما اگر منظورتون از نیویورک، منهتن هستش که قطعا ماشین نمی خواهید و داشتن اون فقط و فقط ضرر مالی هستش به چند دلیل:

1- تمام نقاط نیویورک و حومه (شامل کوینز، برانکس، ساترن آیلند، بروکلین و منهتن) شبیه به لوله کشی ساختمانی هستش و از هر نقطه به نقطه ی دیگه اتوبوس و مترو وجود داره. بلیط یک ماهه ی نامحدود مترو و اتوبوس (با هم) 117 دلار هستش. نیویورک فکر کنم 25 خط مترو داره و بسیار منظم و سر وقت هستش و رفت و آمد باهاش خیلی آسونه.

2- مینیمم قیمت پارکینگ تو منهتن از ساعتی 20 دلار شروع میشه. مطلقا جای پارک تو خیابون ها وجود نداره و به پارکینگ احتیاج خواهید داشت.

3- قیمت بیمه ی ماشین اینجا (حداقل) 4-3 برابرِ متوسط آمریکاست (شبیه سایر هزینه های زندگی اینجا).

4- شما به راحتی می تونید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید و تو ترافیک هم نمونید. اگر هم خواستید مثلا آخر هفته برید جایی، به راحتی می تونید ماشین اجاره کنید.

5- بسیاری از خونه های اینجا پارکینگ ندارند و اگه داشته باشند باید هزینه ی اضافی واسه ی پارکینگ بپردازید.

خلاصه، من به شما پیشنهاد می کنم بیاید اینجا و مترو و اتوبوس رو امتحان کنید و یکی دو بار هم تو ترافیک وحشتناک اینجا رانندگی کنید، بعد راجع به خرید ماشین تصمیم بگیرید. من کلی تو نیویورک سیتی با ماشین اجاره ای رانندگی کردم، انقدر ترافیک و راننده ی نفهم (جمعیتِ کثیری از ماشین های شخصی اینجا افراد کشورهای عربی یا هند و یا شمال آفریقا و راننده ی Uber یا Lyft هستند که رانندگشون به مراتب از ایرانی ها بدتره و اصلا تصور رانندگی در آمریکا رو نداشته باشید) اذیت میکنه آدم رو، وقتی میرسی خونه از لحاظ فکری داغون میشی (خیلی شبیه تهران هستش).

واسه ی نرخ دقیق انتقال لایسنس از ایلینوی به نیویورک به سایت DMV نیویورک مراجعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Radioseeker نمایش پست ها
    سلام.
    من به راهنمایی تون احتیاج دارم. من الان ایلینوی هستم و ماشین ندارم. قراره برای یک سال موقتا تو شهر نیویورک باشم و بعدش در یه شهر کوچیک ساکن میشم. فعلا تو نیویورک یه کم بودجه م محدودتره. خیلی مشکل نیست ولی محدودتره به هرحال. من میخوام که در درازمدت و تو اون شهر کوچیک یه compact suv مثل RAV4 یا Tuscan داشته باشم. ولی الان تو نیویورک باید بالاخره ماشین بگیرم. چی توصیه میکنید؟
    1- کلاً SUV رو از اول فایننس کنم
    2- کلاً SUV رو لیز کنم
    3- SUV رو certified pre-owned بگیرم
    4- SUV رو دسته دوم از فروشنده/دیلر دست دوم بگیرم
    2- فعلا برای نیویورک یه ماشین جمع و جورتر که ماهیانه ارزونتر درمیاد لیز کنم و بعدا که رفتم شهر کوچیکتر برای SUV یه فکری کنم

ممنون میشم راهنمایی م کنید که چه پیشنهادی دارید. و اینکه تو همین ایلینوی ماشین پیدا کنم یا برم تو نیویورک ماشین بگیرم؟ من ترجیحم اینه که تا قبل جابجایی هرچی میشه کارهام رو همینجا سر و سسامون بدم تا اونجا دردسرم کمتر باشه چون بلافاصله کارم شروع میشه و نمیتونم خیلی معطل باشم و برم بگردم دنبال ماشین ولی اگه بعدن دردسر انتقال و جابجایی پلاک بخواد بیشتر باشه میتونم صبر کنم اونجا بگیرم. هزینه ی انتقال لایسنس بین ایالتها خیلی زیاده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadee88 نمایش پست ها
    من راجع به خرید ماشین (نوع ماشین) نظری ندارم . اما اگر منظورتون از نیویورک، منهتن هستش که قطعا ماشین نمی خواهید و داشتن اون فقط و فقط ضرر مالی هستش به چند دلیل:

1- تمام نقاط نیویورک و حومه (شامل کوینز، برانکس، ساترن آیلند، بروکلین و منهتن) شبیه به لوله کشی ساختمانی هستش و از هر نقطه به نقطه ی دیگه اتوبوس و مترو وجود داره. بلیط یک ماهه ی نامحدود مترو و اتوبوس (با هم) 117 دلار هستش. نیویورک فکر کنم 25 خط مترو داره و بسیار منظم و سر وقت هستش و رفت و آمد باهاش خیلی آسونه.

2- مینیمم قیمت پارکینگ تو منهتن از ساعتی 20 دلار شروع میشه. مطلقا جای پارک تو خیابون ها وجود نداره و به پارکینگ احتیاج خواهید داشت.

3- قیمت بیمه ی ماشین اینجا (حداقل) 4-3 برابرِ متوسط آمریکاست (شبیه سایر هزینه های زندگی اینجا).

4- شما به راحتی می تونید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید و تو ترافیک هم نمونید. اگر هم خواستید مثلا آخر هفته برید جایی، به راحتی می تونید ماشین اجاره کنید.

5- بسیاری از خونه های اینجا پارکینگ ندارند و اگه داشته باشند باید هزینه ی اضافی واسه ی پارکینگ بپردازید.

خلاصه، من به شما پیشنهاد می کنم بیاید اینجا و مترو و اتوبوس رو امتحان کنید و یکی دو بار هم تو ترافیک وحشتناک اینجا رانندگی کنید، بعد راجع به خرید ماشین تصمیم بگیرید. من کلی تو نیویورک سیتی با ماشین اجاره ای رانندگی کردم، انقدر ترافیک و راننده ی نفهم (جمعیتِ کثیری از ماشین های شخصی اینجا افراد کشورهای عربی یا هند و یا شمال آفریقا و راننده ی Uber یا Lyft هستند که رانندگشون به مراتب از ایرانی ها بدتره و اصلا تصور رانندگی در آمریکا رو نداشته باشید) اذیت میکنه آدم رو، وقتی میرسی خونه از لحاظ فکری داغون میشی (خیلی شبیه تهران هستش).

واسه ی نرخ دقیق انتقال لایسنس از ایلینوی به نیویورک به سایت DMV نیویورک مراجعه کنید.
    خیلی ممنونم از پاسخ کاملتون. کاملاً صحیح میفرمایید. بله متاسفانه ماشین داشتن تو نیویورک خودش یه دردسر هست. ولی متاسفانه شرایط کاری من جوری هست که باید ماشین داشته باشم. من قراره تو بیمارستان کار کنم که تو منطقه ی برانکس هست و شیفت صبحم در اکثر روزها از قبل ساعت 5 صبح شروغ میشه که براش باید ساعت 4:30 راه بیفتم و خیلی وقتها بعد از ساعت 10 شب میرسم خونه. با افرادی که تو اون بیمارستان کار میکنن مشورت کردم و به شدت تاکید کردن که به هیچ عنوان نمیشه از وسایل نقلیه ی عمومی برای اون اطراف استفاده کرد (تو ساعات روز!). تو ساعات رفت و آمد من هم قاعدتاً قصد ندارم همچین ریسکی کنم. آپارتمانی که اجاره میکنم پارکینگ داره و بیمارستان هم پارکنیگ بهم میده. قاعدتاً تو این یک سال هیچ جایی غیر از کار و خونه برای خوابیدن هم نمیرم. اوبر و لیفت هم اگه روزانه بخوام بگیرم نمیدونم چقد شدنی باشه برای اون ساعات چون Lyft line تو ساعت وسط روز غیر پیک 15 دلار در میاد یه طرفه. فک نمیکنم در درازمدت از ماشین داشتن ارزونتر دربیان.

دوستان من ميخوام يك ماشين تو كاليفرنيا ليز يا فاينانس كنم، ميخوام بدونم پيشنهادتون چيه و اينكه از كجا بگيرم؟ در اين زمينه اطلاعات چنداني ندارم و ممنون ميشم تجربتون رو در اختيارم بذارين، اينكه هر كدوم چقدر خرج برميداره با در نظر گرفتن همه چي، كدوم مدل و چه سالي، چه نوع خريدي ليز يا فاينانس و اينكه منبعي بدين كه اطلاعات بدست بيارم. ممنون

دوستان بنظرتون نیسان التیما مدل 2002 برای خریدن خوبه؟

Hey guys,
    Do you know where I can get an auto loan for used cars with the lowest APR possible?

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esi_eng نمایش پست ها
    Hey guys,
    Do you know where I can get an auto loan for used cars with the lowest APR possible?
    معمولا credit union ها درصد بهره پائین تری میگیرن، توی هر ایالت هم به وفور یافت میشن بنظرم از کسایی که پیشتر در ایالت شما ماشین فایننس کردن پرسید، بهتر میتونند کمک کنند
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

سلام دوستان،

ممنون میشم نظرتون رو در مورد این ماشین و قیمتش بگین. اطلاعات ماشین به این صورت هست:
    Vehicle Information
    2011 ,Toyota Prius TwoHatchback 4D
    Miles: 91,600
    Drive: FWD
    Trans: Automatic, CVT
    Engine: 4-Cyl, Hybrid, 1.8 Liter
    Exterior: Silver
    Interior: Gray
    Stock: 17069
    VIN: JTDKN3DU9B1475331

قیمت ماشین 11000$
    ویرایش توسط matin09 : May 13th, 2017 در ساعت 10:25 PM