صفحه 13 از 145 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    2. با 5000 تا میشه در کارولینای شمالی ماشین خرید؟
    Few choices with this budget
    search kbb.com
    Enter this Zip code:
    28223
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

به نظر دوستان باتجربه، خرید ماشین های 2000-2500 دلار به صرفه هست؟ فرض کنید که با ماشین نخوایم مسافرت بریم و فقط برای استفاده در شهر باشه. یعنی هزینه بیمه، مالیات، بنزین و تعمیرات پایین خواهد بود؟
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    به نظر دوستان باتجربه، خرید ماشین های 2000-2500 دلار به صرفه هست؟ فرض کنید که با ماشین نخوایم مسافرت بریم و فقط برای استفاده در شهر باشه. یعنی هزینه بیمه، مالیات، بنزین و تعمیرات پایین خواهد بود؟
    با سلام

كاملا بستگي به ماشين داره، اگه به مكانيك مورد اعتماد نشون بدين و هزينه جدي (مثل هزينه هاي موتوري) نداشته باشه، بله به صرفه هست، فقط 1- حتما VIN ماشين رو چك كنيد 2- براي مسافرت ازش استفاده نكنيد
    ویرایش توسط hossein2266 : July 1st, 2012 در ساعت 12:57 AM
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    1.دوستان گواهینامه چقدر طول میکشه تا خودمون در امریکا بگیریم؟
    2. با 5000 تا میشه در کارولینای شمالی ماشین خرید؟

با سلام

1- خيلي طول نميكشه، امتحان آيين نامه رو كه همينطوري هم بريد معملا ميتونيد بگيريد، امتحان شهر هم بسيار ساده تر از ايرانه و بطور كلي نگران امتحان گواهينامه نباشيد، اگه تو ايران گواهينامه داريد، هم ترجمه گواهينامه و هم گواهينامه بين المللي (خيابان نيلوفر تو آپادانا-سازمان ايرانگردي و جهانگردي) رو با خودتون بياريد، اين كار معمولا از اين جهت مفيده كه زمان بين امتحان آيين نامه و شهر كه بسته به ايالتها معمولا بايد 1 ماه باشه رو ديگه لازم نيست سپري كنيد و بلافاصله بعد از امتحان آيين نامه ميتونيد براي امتحان شهر وقت بگيريد.

2- بله ميشه، متوسط قيمت ماشينهايي كه دانشجوها ميخرند معمولا تو رنج قيمتي حدود 2000 تا 6000 تاست.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

ای خدااااااااااااا !!
    ماشینم گوشه خیابون پارک بود که یه SUV مست با سرعت زد بهش و فرار کرد... پلیس هم هیچکاری نتونست بکنه!! یه گلگیر .. یه در ... یه دیسک و کلی صافکاری دارم ... به زوودی قیمتهای جدید و بروز تر رو بهتون میدم !! بیمه بدنه هم ندارم ... حداقل 4 تا 5 هزارت دلار باید بدم

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    ای خدااااااااااااا !!
    ماشینم گوشه خیابون پارک بود که یه SUV مست با سرعت زد بهش و فرار کرد... پلیس هم هیچکاری نتونست بکنه!! یه گلگیر .. یه در ... یه دیسک و کلی صافکاری دارم ... به زوودی قیمتهای جدید و بروز تر رو بهتون میدم !! بیمه بدنه هم ندارم ... حداقل 4 تا 5 هزارت دلار باید بدم
    با بیمه تون صحبت کنید شاید کاور کنند اگر پلیس تایید کنه که شما مقصر نیستید و راننده دیگر ۱۰۰٪ fault است (حتی اگر پیدایش نکنند). بیمه بدنه فقط برای موقعی لازم است که شما مقصر بوده باشید. در این حالت که یکی بهتون بزنه و دربره خیلی وقت ها بیمه شما هزینه ماشین تون رو میده (بیمه خود من در انتاریو که این حالت رو کاور میکنه).

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با بیمه تون صحبت کنید شاید کاور کنند اگر پلیس تایید کنه که شما مقصر نیستید و راننده دیگر ۱۰۰٪ fault است (حتی اگر پیدایش نکنند). بیمه بدنه فقط برای موقعی لازم است که شما مقصر بوده باشید. در این حالت که یکی بهتون بزنه و دربره خیلی وقت ها بیمه شما هزینه ماشین تون رو میده (بیمه خود من در انتاریو که این حالت رو کاور میکنه).
    ممنون
    claim کردم ولی متاسفانه بیمه من کاور نمیکنه .... حالا دارم دنبال طرف میگردم ... یه شاهد پیدا کردم که محل کار طرف و ماشین و 3 رقم اول پلاک رو دیده ... اگرچه هنوز پلیس نمیتونه کاری بکنه ولی منتظرم دوشنبه بشه برم محل کارش ازش بخوام که همکاری کنه ... پلیس گفت اگه خودش اعتراف نکنه و گردن نگیره باید ازش شکایت کنم !
    از اونجایی که طرف مست بوده و چند نفر هم وقتی پلیس گزارش میگرفت اشاره کردن که مست بوده ! بعید میدونم به این راحتی قبول کنه ...
    به هرحال ماشینی که حتی یه خش هم روش نداشت الان تو فکرمه که اوراقش کنم !

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

دوستان اگه میشه در مورد این ماشین و قیمتش نظر بدین.

2003 هوندا اکوردLX sedan، اوتوماتیک، 112هزار مایل . قیمت 7675. قیمت kbb برای private partyهمین حدود هستش اما خوب این dealer هستش که با توجه به این فکر کنم قیمتش رو بد نمگیه درسته؟؟؟ اما خوب یه کم mileage اش بالاس. من تا 8500 و 9000 میتونم بذارم وبیشتر نظرم روی کمری یا کرولا هست و یا مزدا . اما چند هفته است دارم می گردم توی craiglist وچیزی پیدا نمی کنم. چون که جای dealer هم از من یکم دوره، می خوام اگه واقعا ارزش داره برم ببینم ماشین رو. به نظرتون چطوره؟ کلا اکورد بهتره یا سیویک؟

Junior Member

خيلي گرونه با اين مايلاژ حدود٦٥٠٠ خوبه ضمنا اگه ٦ سيلندر ٥٠٠ تا هم بايد بايت تعويض تسمه بدي
    برو واسه كرولا

نقل قول نوشته اصلی توسط faخeze66 نمایش پست ها
    دوستان اگه میشه در مورد این ماشین و قیمتش نظر بدین.

2003 هوندا اکوردLX sedan، اوتوماتیک، 112هزار مایل . قیمت 7675. قیمت kbb برای private partyهمین حدود هستش اما خوب این dealer هستش که با توجه به این فکر کنم قیمتش رو بد نمگیه درسته؟؟؟ اما خوب یه کم mileage اش بالاس. من تا 8500 و 9000 میتونم بذارم وبیشتر نظرم روی کمری یا کرولا هست و یا مزدا . اما چند هفته است دارم می گردم توی craiglist وچیزی پیدا نمی کنم. چون که جای dealer هم از من یکم دوره، می خوام اگه واقعا ارزش داره برم ببینم ماشین رو. به نظرتون چطوره؟ کلا اکورد بهتره یا سیویک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط l_romell نمایش پست ها
    خيلي گرونه با اين مايلاژ حدود٦٥٠٠ خوبه ضمنا اگه ٦ سيلندر ٥٠٠ تا هم بايد بايت تعويض تسمه بدي
    برو واسه كرولا
    مطمئنی گرونه؟ قیمت kbb همینه ها!! نمی دونم والا. منم نظرم رو کرولا و کمریه بیشتر اما گیر نمیارم و خسته شدم چون یه ماهه دارم میگردم!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)